Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Baltijas veterānu čempionāts 2009
Baltijas veterānu čempionāts 2010
Baltijas veterānu čempionāts 2011
Baltijas veterānu čempionāts 2012
Baltijas veterānu čempionāts 2015
LV čempionāts 2010
LV čempionāts 2011
LV čempionāts 2012
LV čempionāts 2013
LV čempionāts 2015
LV čempionāts 2016
LV čempionāts 2017
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Baltijas veterānu čempionāts 2009

Sacensību rezultāti skatāmi ŠEIT, bet rezultātu kopsavilkums zemāk:

Pos. Name
MX 65+
1.  Kristianson, Raivo+Nurges, Skaidrite
.Bambāns, Edmunds+Ādamsone, Marta

MD65+

1. Butkus, Povilas+Kristianson, Raivo
LS 65+
1. Ādamsone, Marta
MS 65+
1. Bambāns, Edmunds
2. Butkus, Povilas
3. Heining, Hartmut
MD 60+
1. Sidaravicius, Rimantas+Heining, Hartmut
MS 60+
1. Sidaravicius, Rimantas
MX 55+
1. Raig, Aavo+Schmalz, Mare
2. Sazanskis, Jaronimas+Chomskyte, Laima
LD 55+
1. Nurges, Skaidrite+Schmalz, Mare
MD 55+
1. Gnedojus, Nikolajus+Ruksa, Saulius
2. Galubavicius, Sarunas+Sazanskis, Jaronimas
3. Bambāns, Edmunds+Āboltiņš, Kārlis
LS 55+
1. Chomskyte, Laima
MS 55+
1. Raig, Aavo
2. Sazanskis, Jaronimas
MX 50+
1. Butkus, Rytis+Rusinaviciute, Danguole
2. Preinbergs, Māris+Preinberga, Inese
3. Nuudi, Rein+Lohmus, Marika
LD 50+
1. Izraeljan, Irene+Mihhailova, Irina
2. Dolgusheva, Sofia+Strik, Marina
3. Plytnikiene, Rita+Skorobogataja, Bozena
MD 50+
1. Armpalu, Peeter+Kivisaar, Alfred
2. Nuudi, Rein+Raig, Aavo
3. Butkus, Rytis+Michniewicz, Stanislav
LS 50+
1. Skorobogataja, Bozena
2. Plytnikiene, Rita
MS 50+
1. Ābeltiņš, Uldis
2. Spelveris, Juozas
3. Plytnikas, Algis
MX 45+
1. Armpalu, Peeter+Aru, Katrin
2. Kristel, Rauno+Pilt, Eve
3. Lavrukaitis, Rimantas+Andriuscenkaite, Edita
LD 45+
1. Aru, Katrin+Lohmus, Marika
MD 45+
1. Kivistik, Vahur+Kristel, Rauno
2. Lavrukaitis, Rimantas+Paulauskas, Valdas
3. Poljakov, Vassili+Zhilin, Andrey
LS 45+
1. Andriuscenkaite, Edita
2. Varslavāne, Marina
3. Pakule, Larisa
MS 45+
1. Garoza, Imants
2. Kivistik, Vahur
3. Lavrukaitis, Rimantas
MX 40+
1. Tērauds, Aivars+Andersone, Dita
2. Butkus, Saulius+Markaityte, Jurate
3. Angelstok, Aivar+Letjutsaja, Elina
LD 40+
1. Andersone, Dita+Preinberga, Inese
2. Andriuscenkaite, Edita+Rusinaviciute, Danguole
3. Mētra, Aija+Ādamsone, Marta
MD 40+
1. Preinbergs, Māris+Tērauds, Aivars
2. Morkunas, Arunas+Vaskevicius, Laimis
3. Cercins, Normunds+Kļaviņš, Artis
MS 40+
1. Tērauds, Aivars
2. Falšunov, Igor
3. Graudums, Mārtiņš
MX 35+
1. Falšunov, Igor+Falšunov, Oksana
2. Garoza, Imants+Šneidere, Dace
3. Vallikivi, Toomas+Mētra, Aija
LD 35+
1. Lineja, Ilva+Šneidere, Dace
2. Chomskyte, Laima+Narijauskaite, Regina
3. Pakule, Larisa+Zosēna, Iveta
MD 35+
1. Luts, Indrek+Tonus, Aigar
2. Graudums, Mārtiņš+Vallikivi, Toomas
3. Miotla, Māris+Ābeltiņš, Uldis
LS 35+
1. Šneidere, Dace
2. Narijauskaite, Regina
3. Zosēna, Iveta
MS 35+
1. Briedis, Uģis
2. Vallikivi, Toomas
3. Miotla, Māris
MX 30+
1. Valeinis, Jānis+Lineja, Ilva
2. Linnamagi, Raul+Linnamagi, Ana
3. Rang, Patrick+Laidmae, Kulle
LD 30+
1. Markaityte, Jurate+Zukauskaite, Ligita
2. Laidmae, Kulle+Pulk, Marge
3. Falšunov, Oksana+Linnamagi, Ana
MD 30+
1. Kivisaar, Kristo+Rang, Patrick
2. Garoza, Imants+Valeinis, Jānis
3. Bedrītis, Aigars+Pitura, Elmārs
LS 30+
1. Laidmae, Kulle
2. Linnamagi, Ana
3. Pulk, Marge
MS 30+
1. Kivisaar, Kristo
2. Kacerauskas, Jonas
3. Valeinis, Jānis

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv