Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
2013
      Sacensību kalendārs 2013.gadam    
           
           
      Janvāris 2013    
           
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
           
  1 5.-6.jan Latvijas GP -2 2013 Sigulda 4
  2 12.-13.jan 4 LABL 3.kārta Sigulda  
  3 19.-20.jan      
  4 26.-27.jan Babolat Riga OPEN 2013 Rīga 6
           
      Februāris    
           
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
           
  5 2.-3.feb 2013.gada Latvijas Čempionāts pieaugušajiem Saulkrasti 10
  6 9.-10.feb 4 LABL 4.kārta Sigulda  
  7 16.-17.feb      
  8 23.feb      
           
      Marts    
           
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
           
  9 2.-3.mar      
  10 9.-10.Mar 4 LABL 5.kārta Inčukalns  
  10 9. Mar. XXXIII Universiāde badmintonā Baloži  
  11 17.mar RSP Babolat atklātais čempionāts-3 Rīga 1
  12 23.-24. Mar Kurzemes Jauniešu meistarsacīkstes 5.vecuma grupās Talsi  
  13 30.mar Valmieras bad.kluba atklātais č.dubultsp. Valmiera  
           
           
           
      Aprīlis    
           
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
           
  14 06.apr      
  16 20.apr Talsu novada pieaugušo čempionāts Talsi  
  16 20.-21.apr Mārupes novada kauss Mārupe 1
  17 27.apr Paaudžu stafete, viensp+dubultsp. Valmiera  
  17 27-28. Apr. Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes U19, U17 un U15, Rīgas atklātais čempionāts pieaugušajiem Rīga  
           
      Maijs    
           
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
           
  19 11-12.mai Talsu novada jauniešu meistarsacīkstes 5.vecuma grupās Talsi  
  19 12.mai RSP Babolat atklātais čempionāts-4 Rīga 1
  20 18.19.mai Latvijas GP-3 2013 Valmiera 4
  20 18.19.mai Siguldas 19.atklātais čempionāts jauniešiem Sigulda  
  21 24.25. mai Sell studentu spēles badmintonā 2013 Baloži  
      Jūnijs    
           
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
           
  22 1.-2.jun Baltijas senioru čempionāts    
  23 8.-9.jun Valmierai 730, dubultsp. Valmiera  
  24 14.-16.jun Latvijas Jaunatnes Olimpiāde Ventspils  
  25 22.-23.jun      
  26 29.-30.jun      
           
      Jūlijs    
           
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
           
  27 6.-7.jul      
  28 13.-14.jul      
  29 20.-21.jul      
  30 27.-28.jul      
           
           
           
      Augusts    
           
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
           
  31 3.-4.aug      
  32 10.-11.aug      
  33 17.-18.aug      
  34 24.-25.aug 4.starptautiskais Valkas dubultspēļu turnīrs Valka  
  35 31.aug Paaudžu stafete Valmiera  
           
      Septembris    
           
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
           
  35 31.aug-1.sep      
  36 7.-8.sep  

Talsu sporta slavenības Jāņa Blumberga piemiņai sacensības jauniešiem 5 vecuma grupās + pieaugušiem

Talsi  
  37 14.-15.sep LIPS badmintona skola kluba / RTU jaunatnes meistarsacīkstes U11, U13 un U15 Baloži  
  38 21.-22.sep Latvijas GP-1 2014 Atcelts 4
  39 28.-29. sep      
           
      Oktobris    
           
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
           
 

40

5.-6.okt

Jāņa Broka un Riharda Kalniņa piemiņai sacensības jauniešiem 5 vecuma grupās + pieaugušiem 

 

Talsi 

 
 


41



12.okt


2013.gada Latvijas Veterānu Čempionāts

 Ādaži

 
  42 19.-20.okt Siguldas 11.atklātais čempionāts Sigulda  
  43 26.-27.okt 5 LABL 1.kārta  Inčukalns  
           
      Novembris    
           
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
           
  44 2.-3.nov      
  45 9.-10. nov RTU atklātais čempionāts Baloži  
  45 09.nov Dubultspēles Valmierā - atcelts ---  
  46 16.-17.nov

Daiņa Peimaņa piemiņas sacensības jauniešiem 5 vecuma grupās + pieaugušiem 

Talsi   
  47 23.-24.nov 5 LABL 2.kārta Sigulda  
    30.nov      
      Decembris    
           
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
           
  48 30.nov.-1.dec. 2013.gada Latvijas klubu komandu Čempionāts tiks prec.  
  49 7.-8.dec 2013.gada Latvijas Jaunatnes Čempionāts Sigulda  
  50 14.dec Valm-ziemassv-balvas-dubultspēlēs Valmiera  
  51 21.-22.dec      
  52 28.-29.dec

Talsu sportiskie Ziemassvētki veltīti mūsu atbalstītāju Irmas un Roberta  Freimaņu piemiņai sacensības jauniešiem 5 vecuma grupās + pieaugušiem 

Talsi   
           
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv