Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
2015
       
     

Sacensību kalendārs 2015.gadam

   
     

Janvāris

   
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
  1 3.-4.01 LABL 3 Sigulda  
  2

10.-11.01

RBS Babolat 3.kārta (MS, WS, XD) Rīga  
  3 17.01 Kurzemes čempionāts Talsi  
  4

24.-25.01

Liepājas turnīrs pieaugušajiem un jauniešiem Liepāja  
  5 31.01-01.02 Latvijas čempionāta fināls Salaspils  
           
     

Februāris

   
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
  6 7.-8.02 LABL 4 Sigulda  
  7 14.02 J.Blumberga piemiņas sac.
Jauniešiem un pieaugušajiem
Talsi  
  8 21.02 BK Valmiera atkl.čemp.dubultsp. Valmiera  
  9 28.02.-1.03 RSP/LDz Dārta jauniešiem
(Latvijas reitinga sacensības jauniešiem)
Rīga  
           
     

Marts

   
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
  10 7.-8.03 LABL 5 Sigulda  
  11 14.03 Kurzemes čempionāts jauniešiem Talsi  
  13 28.-29.mar RBS Babolat 4.k.(MS, WS, XD) Rīga  
           
     

Aprīlis

   
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
  14 4.04 VBJSS jauniešiem
(Latvijas reitinga sacensības jauniešiem)
Valmiera  
  15 11.04 Salaspils Badmintona kluiba kauss Salaspils  
  15 11.04 Talsu novada čempionāts Talsi  
  16 15.04 Latvijas Lauksaimniecības universitātes čempionāts Jelgava  
  16 18.-19.04 LABL 6  Inčukalns   
  16 25.04 Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes Rīga  
           
     

Maijs

   
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
  18

2.05

Talsu novada čempionāts jauniešiem Talsi   
  19 9.05 RBS Babolat 5.kārta (MS, WS, MD.WD) Rīga  
  20 16.-17.05 Siguldas 21.atkl.čemp.jauniešiem
(Latvijas reitinga sacensības jauniešiem)
Sigulda  
  21 23.05 Bērnu un jauniešu sacensības Sigulda  
  21 24.05 Jelgavas Sadraudzības kauss badmintonā Jelgava  
  22 28.-31.05 Yonex Riga International 2015 Rīga  
           
     

Jūnijs

   
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
  23 6.-7.06 Valmierai 372 dubultspēles Valmiera  
  24 13.06 Baltijas veterānu čempionāts Rīga  
           
     

Jūlijs

   
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
  30 31.07 Jūros Šventė – 2015

Klaipēda

 
           
     

Augusts

   
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
  31 1.-2.08      
  32 8.-9.08 Dubultspēļu turnīrs - VALKA 2015 Valka  
  33 15.-16.08      
  34 22.-23.08      
  35 29.-30.08      
           
     

Septembris

   
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
  36 05.09 Paaudžu stafete Valmiera  4
  37 11.-13.09 Yonex Lithuanian Junior (U19) * Klaipēda  50%
  38 19.-20.09 Noorte GP-1 (U11, U13, U15, U17, U19) * Pērnava  - 
  39 26.09 Babolat Rīga 1.posms Rīga  7
           
     

Oktobris

   
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
  40 3.10 Ventspils dubultspēļu turnīrs Ventspils  8
  40 3.10 Talsu kauss 1.posms U11 Talsi  1<
  40 4.10 "Spalvas pa gaisu" (vienspēls jauniešiem iesācējiem) Salaspils  1<
  41 10.10 Mūsu Viltys (U11, U15) Klaipēda  -
  41 10.10 Penkules kauss jauktajās (salozētajās) dubultspēlēs Penkule  3
  42 17.-18.10 Siguldas 13.atklātais čempionāts Sigulda  8
  42 17.-18.10 Noorte GP-2 (U11, U13, U15, U17, U19) * Tartu  -
  43 23.-25.10 Finnish Junior (U19) * Espoo  50%
  43 23.-25.10 Finnish Youth International (U11, U13, U15, U17) * Espoo  -
  43 24.-25.10 LABL 1 (A, B, C grupa) Inčukalns  7
  44 31.10 Babolat Rīga 2.posms A grupa Rīga  7
            
     

Novembris

   
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
  45 7.11 Latvijas čempionāts jauniešiem U13  Rīga  3
  45 7.11 Latvijas čempionāts jauniešiem U17  Rīga  5
  46 14.11 Latvijas čempionāts senioriem (+35 - +70) Valmiera  6>
  46 14.11

Talsu kauss 2.posms  (U11, U13, U15, U17, U19)

Talsi  2<
  46 20.11 Praktisks seminārs - turnīrs treneriem Latgalē Preiļi  -
  47 21.-22.11 LABL 2  (A, B, C grupa) Sigulda  7
  48 28.11 Latvijas čempionāts jauniešiem U11 Talsi  2
  48 28.11 Latvijas čempionāts jauniešiem U15 Talsi  4
           
     

Decembris

   
  Nedēļa Datums Nosaukums Pilsēta Koef.
  49 04-06.12 Estonian Junior (U19) *

Tartu

 50%
  49 04-06.12 Estonian Youth International (U11, U13, U15, U17) * Tartu  -
  50 12.12 Valmieras ZS balvas dubultspēles Valmiera  
  50 13.12 Latvijas čempionāts junioriem U19 Sigulda  7
  51 19.12 Latvijas čempionāts klubu komandām - finālturnīrs Sigulda  8
  52 30.12 Vecgada badmintona turnīrs Jelgava  3
           

(*) Ar zvaigznīti atzīmēti starptautiskie jauniešu un junioru turnīri, kuros dalības maksu par Latvijas licencētiem spēlētājiem apmaksā Latvijas Badmintona federācija

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv