Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
2016

 Badmintona notikumu kalendārs 2016.gada  

 

                   

                  

 Janvāris                               

                     

                    

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums 

Dalībnieki 

Koeficients

53.

02.01

Sigulda

LABL 3.kārta

A/B/C

8/4/2

01.

09.01

Rīga

Babolat Rīga 3.posms (MS, WS, XD)

A B Cp Cj

8/4/3/2

01. 

10.01

Suwałki, POL

Grand Prix **

U13 U17

-

02.

13.01

Talsi

Shuttle time seminārs sporta skolotājiem

Skolotāji Sertifikāts

02. 

14.-16.01

Tallinn

Yonex Estonian International 2016 ***

BWF

100%

03. 

23.01

Talsi

Talsu kauss 3.posms (MS, WS)

U11-19

1/2/3/4

04. 

30.-31.01

Sigulda

LABL 4.kārta

A B C

8/4/2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Februāris

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

05.

06.02

Valka

Seminārs par TournamentSoftware

Rīkotaji

 

05.

06.02

Valka

Serminārs un praktikums tiesnešiem

Tiesneši

Sertifikāts

05.

06.-07.02

Valka

Latvijas čempionāts pieaugušiem

A

10

06.

13.02

Penkule

Dobeles novada spēles badmintonā

 

 

06. 

13.02

Jelgava

"Mītava" kauss senioriem

40+ - 60+

1

07. 

19.-21.02

Kazaņa, RUS

European U15 Championships ***

U15

 

07. 

20.02

Rīga

Babolat Rīga 4.posms (MS, WS, XD)

A B Cp Cj

8/4/3/2

08. 

27.02

Talsi

Talsu atklātais čempionāts

B

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marts

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

09.

05.03

Viļņa, LTU

PBL Junior **

U11 - U15

-

09. 

05.-06.03

Sigulda

LABL 5.kārta

A B C

8/4/2

09

05.-06.03

Cēsis

Cēsu pavasaris

U9-21 1

10. 

12.03

Talsi

Talsu kauss 4.posms  (MS, WS)

U11-19

1/2/3/4/5 

11.

15.03

Saldus

Shuttle time seminārs sporta skolotājiem

Skolotāji

sertifikāts

11.

17.-21.03

Lubin, POL

European U17 Team championships ***

U17

 

11. 

19.03

Jelgava

Latvijas Universiāde badmintonā

Studenti

5

12.

21.-25.03

Lubin, POL

European U17 Championships ***

U17

 

12. 

23.-26.03

Warsaw

Yonex Polish Open 2016 ***

BWF

100%

12.

26.03.

Valka

Valkas novada atklātais čempionāts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aprīlis

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

13.

02.04

Valmiera

VBK atklātais čempionāts dubultspēlēs

MD WD XD

7

13.

03.04

Rīga

Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes

U11-U17

1/2/3/4 +1

13.

03.04

Inčukalns

Inčukalna čempionāts badmintonā

Inčukalns 5

14

09.04

Valmiera Šeferu rīkotie Latvijas koptreniņi U14-20  

15. 

12.04

Liepāja

Shuttle time seminārs sporta skolotājiem

Skolotāji

sertifikāts

15

13.04

Grobiņa

Shuttle time seminārs sporta skolotājiem

Skolotāji

sertifikāts

15. 

16.-17.04

Inčukalns

LABL 6.kārta

A B C

8/4/2

16. 

23.-24.04

Valka

Latvijas čempionāts jauniešiem

U11-17

2/3/4/5

17. 

26.04-1.05

Vendée, FRA

European Championships ***

BEC

 

17.

30.04

Rīga

Babolat Rīga 5.posms (MS, WS, XD)

A B Cp Cj

8/4/3/2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maijs

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

19. 

14.05

Talsi

Kurzemes čempionāts

A B C

7/4/2

20. 

13.-15.05 *

Sigulda

22 Yonex International Youth tournament

U11-19

2/3/4/5/6

20.

21.05

Kauņa

Baltijas veterānu čempionāts ***

30+ - 70+ 6/5/4/3/2/1

21.

28.05

Talsi

Talsu kauss 5.posms  (MS, WS)

U11-19

1/2/3/4/5

21 29.05 * Sigulda Jauniešu sacensības iesācējiem U11-15 1
           

 

 

 

Jūnijs

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

22.

02-05.06

Jelgava

Yonex Latvia International 2016 ***

BWF

 100%

23. 

09.-12.06

Kauņa

Yonex Lithuanian International 2016 ***

BWF

 100%

23. 

11.06

Valmiera

"Valmierai 733" dubultspēlēs

 

 

24. 

18.06 *

Salaspils

Salaspils atklātais čempionāts

B C D

4/2/1

25. 

25.06

Jelgava

Vasaras Saulgriežu turnīrs Jelgavā

 

 -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jūlijs

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

26. 

01.-03.07

Valmiera

IV Latvijas Olimpiāde

 

10

27.

01.-12.07

Visaginas, LTU

International summer training camp ***

U17-19

 

30. 

28.-31.07

Platone

Treneri

Sertifikāts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Augusts

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

31.

01.-05.08

Platone

"BEC Coach Education Level 1" 2.daļa

Treneri Sertifikāts

31.

06.-07.08

Valka

7. Starptautiskais dubulspēļu turnīrs

A B C D

8/4/2/1

32.

11.-20.08

Rio, BRA

2016 Rio Olympic Games

 

 

33. 

20.08

Salaspils *

Latvijas čempionāts senioriem

35+ - 65+

4/3/2/1

34.

27.08

Valka

Jauniešu starptautsikās sacensības

U13-15

2/2,5/3 ****

34. 

28.08

Rīga, ENRI

ENRI vasaras badmintona Piramīda fināls

Open

6 ****

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Septembris

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

35.

03.04

Inčukalns

RSL GP 1.posms

A 7
35.

04.09

Rīga

RSL GP 1.posms

B 2
36. 

09.-11.09

Klaipeda

Yonex Lithuanian Junior 2016 **

U19  

36. 

10.09

Valmiera

Paaudžu stafete

 

5/7

37.

17.-18.09

Parnu

Noorte GP 1.posms

U11-19

 

38. 

18.-24.09

Podcetrtek, SLO

European Senior Championships ***

35+ - 70+

 

38. 

22-25.09

Bierun

Polish International ***

BWF

 

38.

24.09

Talsi

Talsu kauss 1.posms

U13-17

1/2/3

38.

24.09

Talsi

Talsu kauss 1.posms

B C

1/3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oktobris

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

39.

01.10

Ventspils 

Starptautiskais dubultspēļu turnīrs

A B

6/5/4/3

39.

01.10

Cēsis

"Cēsis - Hanzas pilsēta"

  ---

40

04.10

Preiļi

Shuttle time inventāra prezentācija

  ---

40.

08.10

Inčukalns

RSL GP 2.posms

A

8 ****

41.

12.10

Gulbene

Shuttle time skolotāju seminārs 

Skolotāji

Sertifikāts

41. 

15.10

Sigulda

Latvijas čempionāts klubu komandām

LBF klubi

9

41.

15.16.10

Tartu

Noorte GP, 2.posms

U11-19

---

42.

22.10

Klaipēda

Mūsų viltys

U11 15

---

42. 

22.10

Inčukalns

A

8 ****

42.

23.10

Inčukalns
VIII LABL 1.posms

B C

4/2 ****

42.

23.10

Sigulda
VIII LABL 1.posms

U13B U17B

2/1 ****

43.

27.10

Jelgava Skolotāji Sertifikāts
43.

27.-30.10

Budapest

YONEX Hungarian International ***

BWF  

43. 

28.-30.10

Espoo

Finnish International Junior Elite 2016 **

U11-19

 U19 10%

43.

29.10

Paņeveža

Panevėžio CIDO arenos taurė

A B  ---

43.

29.10 

Olaine

Dzērvenīte 2016

C D

 

           

 

 

 

Novembris

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

44.

02.-06.11

Bilbao, ESP

World Junior Mixed Team Championships

U19

 

44.

05.11

Inčukalns

RSL GP 3.posms

A

8 ****

44.

06.11

Valmiera

"Babolat" turnīrs jauniešiem (A un B grupās)

U11-17

1/3

45.

08.-13.11

Bilbao, ESP

World Junior Championships

U19

 

45. 

11.11 15:00

Medvode, SLO

European Mixed Team Championships ***

LAT - SCT

 

45.

12.11 13:00

Medvode, SLO

European Mixed Team Championships ***

LAT - SUI

 
45. 13.11 16:00 Medvode, SLO European Mixed Team Championships *** LAT - SLO  

45. 

12.11

Sigulda

VIII LABL 2.posms

A

8 ****

45.

13.11

Sigulda

VIII LABL 2.posms

B C

4/2 ****

45.

13.11

Sigulda

VIII LABL 2.posms

U13B U17B

2/1 ****

46.

17.-20.11

Sandefjord

Norwegian International ***

BWF  
46. 19.11 Talsi Talsu kauss 2.posms U11 - U19 1/1,5/2/2,5

46.

19.11

Talsi Talsu kauss 2.posms B C D 3/1 ****

47. 

24.-27.11

Helsinki

Finnish International ***

BWF

 

47.

26.-27.11

Tallina

Noorte GP, 3.posms

U11 - U19

 

47.

26.11

Rīga

"Daugmale” turnīrs jauniešiem 1.posms

U11-17 (BC)  

47.

26.11

Liepāja

"Liepājas cerība 2016"

B C 40+  

47.

26.11

Liepāja

"Liepājas cerība 2016"

U15-17  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Decembris

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

48.

03.12

Sigulda

Latvijas čempionāts junioriem 

U19

4

49.

9.-11.12

Tartu

Yonex Estonian Junior **

U11-19

 

49.

11.12 *

Valmiera

Valmieras ziemas čempionāts dubultspēlēs

A B 

7 ****

50.

17.12

Penkule Vecgada kauss dubultspēlēs 1

50.

17.12

Sigulda VIII LABL 3.posms A 8 ****

50

18.12

Sigulda VIII LABL 3.posms B C 4/2 ****

50

18.12

Sigulda VIII LABL 3.posms U13B U17B 2/1 ****

52.

28.12

Jelgava

Vecgada badmintona turnīrs

B C U17

2/1 ****

(*) Ar vienu zvaigznīti atzīmēti turnīri, kuriem ir mainīti sākotnēji izsludinātie datumi vai norises vieta.

(**) Ar divām zvaigznīti atzīmēti starptautiskie jauniešu un junioru turnīri, kuros dalības maksu par Latvijas licencētiem spēlētājiem apmaksā Latvijas Badmintona federācija

(***) Ar trim zvaigznēm atzīmēti starptautiskie turnīri, kuros ieplānota Latvijas izlases spēlētāju līdzdalība

(****) Ar četrām zvaigznītēm atzīmēti koeficienti, kuri var mainīties uz augšu vai leju atkarībā no dalībnieku skaita, saskaņā ar Nolikumu
Piemēram, ja turnīrā bija ieplānoti vairāk nekā 64 dalībnieki (attiecīgi 8.koeficients), bet ieradās tikai 40 dalībnieki, tad tiek piemērots 7.koeficients. Un otrādi - ja turnīrā bija iepānoti 32 dalībnieki (7.koeficients), bet sabrauca vairāk nekā 64 dalībnieki, tad tiek piemērots 8.koeficients. 

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv