Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Apraksts 2015
Finālturnīrs 2015
  aaaaa
Vidzemes divīzija 2015
Zemgales divīzija 2015
Rīgas divīzija 2015
Kurzemes divīzija 2015
Pierīgas divīzija 2015
Publikācijas medijos
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Finālturnīrs 2015

Finālturnīrs

2015.gada Latvijas čempionāta klubu komandām finālturnīrs notiks 19.decembrī, Siguldā.

Finālturnīrā piedalīsies 12 komandas, un, apzinot pagājušā gada rezultātus, finālturnīrā automātiski ir iekļuvušas tikai 7 komandas: 

Sigulda Sigulda  RBS RSP
Guntis Lavrinovičs Teodors Kerimovs

Kārlis  Stafeckis

Niks  Podosinoviks

Pauls Gureckis Kristaps Jānis Gulbis

Raimonds  Cipe

Olafs  Šulcs

Ardis Daniels Bedrītis Uvis Raivis Kronenbergs

Jānis  Mētra

Reinārs  Brokāns

Jānis Norvelis Henrijs Līdaks

Jānis  Āboliņš

Kristīne  Šefere

Kārlis Vidass Diāna Lenceviča

Paula  Koškina

Aija  Pope

Jekaterina Romanova     Amanda Agnese Arnicāne     

Klinta  Kasarenoka    

Sintija  Kirsone

Liāna Lenceviča Arta Priedniece

Aija  Mētra

Beatrise  Grudule

Monika Radovska Diāna Aleksejeva

Zane  Mētra

 
Anna Kupča Annija Rulle-Titava Ilze  Kublicka  
Marta Brengule Amanda Sofija Grosberga    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RTU  Valmiera                                   Dārta                               Cēsis
Reinis Krauklis

Andis Bērziņš

Matīss Paeglītis Andris Malnačs
Mārtiņš Kažemaks

Ojārs Koziņecs

Roberts Miščenko   Gints Bitītis
Oskars Volfs

Aigars Bedrītis

Oskars Saulītis Ivo Keišs
Uģis Briedis

Elmārs Pitura

Dāvis Lozda Grieta Jermacāne
Diāna Stognija

Gintars Rundēlis       

Salvis Lozda Zane Vilcāne
Kristīne Martinsone       

Zane Brence

Dārta Lozda Liene Pērkone
Ilze Ermiča

Sanda Viskanta

Liene Puise-Puiša  
 

Danuta Sēne

Liene Zvaigzne  
  Anita Švalbe Līga Dubrovska   
    Elizabete Magone  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baloži                          

Talsi (*)                                   LLU                                  RTU 2
Viesturs Bajārs Matīss Artis Putniņš

Valters Valgelins

Arrmands Mārtiņš Krauklis
Jānis Malnačs

Kristaps Vārna

Aivis Krūkliņš

Gints Dreija
Arturs Zaicevs

Andris Raivis Verners

Kristaps Liepa

Eduards Verbovenko
Jevgēņija Šļonska

Kaspars Valbergs

Vadims Čulka

Kristaps Šūlmeisters
Līga Zankoviča

Pauls Spruģevics

Juris Lujāns

Terēze Balode
Olga Mihailova

Raivis Reinfelds

Marta Gavare

Anna Pumpure
   

Arturs  Medjānovs

Dace Pumpure

 
 

Annija Kuzma 

Ieva Jaunslaviete

 
 

Ieva Abigaila Valgelīna 

Inese Levica

 
 

Dana Dravniece 

    

 

* Tehnisku iemeslu dēļ Liepājas komanda, kas uzvarēja Kurzemes divīzijā, diemžēl nevar piedalīties finālturnīrā, tāpēc uz finālturīru Liepājas vietā dosies Talsu komanda no tās pašas Kurzemes divīzijas.

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv