Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
2017

 Badmintona notikumu kalendārs 2017.gadam

 

                 

                   

Janvāris

                   

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki 

Koef.

01.

07-08/1 Cēsis Cēsu novada meistarība 1.kārta   Flex

01.

07/1 Inčukalns VIII LABL 4.posms (A) Rezultāti Flex 

01

08/1 Inčukalns VIII LABL 4.posms (B C) Rezultāti Flex
01. 08/1 Sigulda VIII LABL 4.posms (U13-17, B) Rezultāti Flex 

02.

12-15/1

Tallinn EST

Estonian International

Rezultāti

100%

02 14/1 Talsi Talsu kauss 3.posms (U13-17) Rezultāti Flex
02 14/1 Talsi Talsu kauss 3.posms Rezultāti Flex 
03 19/1 Salaspils Latvijas speciālā Olimpiāde   ---
03. 21/1 Rīga Rīgas jauniešu badmintona sacensības  Rezultāti Flex 
03. 21/1 Rīga "Babolat" Rīga badmintona turnīrs Rezultāti Flex 
03. 21/1 Inčukalns

"Victor" GP 4.posms

Rezultāti Flex 
03. 21/1 Rīga

Latvijas badmintona Gada balva 2016

   
04 28/1 Vilnius LTU Starptautisks jauniešu turnīrs Delfi Arena Rezultāti --- 
04. 28-29/1 Tartu EST Noorte GP, 5.posms Rezultāti --- 
   

 

     

 

 

 

Februāris

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

05.

04-05/2 Talsi Latvijas čempionāts Rezultāti 10

06.

11/2 Biržai LTU Radvilų taurė Rezultāti ---

06.

11-12/2 Cēsis Cēsu novada meistarība 2.kārta Rezultāti Flex

06.

11/2 Riga "Daugmale” turnīrs jauniešiem Rezultāti Flex -1 
07. 18/2 Rīga Rīgas jauniešu badmintona sacensības Rezultāti Flex 
07 18/2 Rīga "Babolat" Rīga badmintona turnīrs Rezultāti  Flex 
07. 18/2 Inčukalns "Victor" GP 5.posms Rezultāti Flex 
08. 25/2 Olaine

Olaines kauss 2017

Rezultāti 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marts

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

09.

04/3 Sigulda VIII LABL 5.posms (A) Rezultāti Flex 

09.

05/3 Sigulda VIII LABL 5.posms (B C) Rezultāti Flex 
09. 05/3 Sigulda VIII LABL 5.posms (U13B U17B) Rezultāti Flex 
10. 10-12/03  Suwałki POL Grand Prix U15 & U19 Rezultāti  ---

10.

11/3 Šiauiai LTU Kanes taurė Rezultāti --- 

10.

11/3 Cēsis Cēsu pavasaris Rezultāti

10.

12/3 Cēsis Cēsu pavasaris Rezultāti 1

11.

13/3  Rīga "Shuttle time" seminārs Teikas vidusskolā Skolotāji Sertif.

11

15/3 Jēkabpils "Shuttle time" seminārs Skolotāji Sertif.

11

16/3 Rēzekne "Shuttle time" seminārs Skolotāji Sertif.

11

18/3 Liepāja Liepāja junior Open 2017 Rezultāti Flex

12

22/3 Talsi Talsu novada atklātā skolēnu Olimpiāde Rezultāti  

12

23-26/3 Warszawa POL Yonex Polish Open 2017 Rezultāti 100%

12

23/3 Riga LBF biedru sapulce Klubu vad. ---

12

24/3 Preiļi J.Eglīša piemiņas balvas 1.sacensības    Flex

12

25/3 Talsi Talsu kauss 4.posms (U11-U19) Rezultāti Flex 

12.

25/3 Talsi Talsu kauss 4.posms Rezultāti Flex 

12

25/3

Valka

Valkas novada atklātais čempionāts

Rezultāti Flex

12.

25-26/3

Cēsis

Cēsu novada meistarība 3.kārta

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aprīlis

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

13. 01/4 Inčukalns "Victor" GP 6.posms Rezultāti Flex
13. 02/4 Rīga Rīgas jauniešu badmintona sacensības Rezultāti Flex
13. 02/4 Rīga "Babolat" Rīga badmintona turnīrs Rezultāti Flex
13 02/4 Inčukalns Rezultāti Flex-2
14. 06/04 Rīga LBF Valdes sēde ("Jakob Lenz")   ---
14. 07-09/4 Mulhouse FRA European Junior Championships (team) Rezultāti  
14. 08/4 Jelgava "Mītava" kauss senioriem Rezultāti Flex
14. 08/4 Rīga "Daugmale” turnīrs jauniešiem Rezultāti Flex
15. 11-16/4 Mulhouse FRA European Junior Championships Rezultāti 100%
15. 12/4 Jelgava LLU Universiāde Rezultāti Flex -2
15. 15/4 Valmiera VBK atklātais čemp. dubultspēlēs Rezultāti
Flex
15. 15-16/4  Tallinn EST Noorte GP, 6.posms Rezultāti ---
16. 20-23/4 Wateringen NLD

18th Victor Dutch International 2017

Rezultāti 100%
16. 22-23/4 Cēsis Cēsu novada meistarība 4.kārta visas grupas Flex 
16. 22/4 Siguda VIII LABL 6.posms (A) Rezultāti Flex
16. 23/4 Siguda VIII LABL 6.posms (B C) Rezultāti Flex
16. 23/4 Siguda VIII LABL 6.posms (U13B U17B) Rezultāti
Flex
17. 25/4 Rīga AMI Profesionālās izglītības sporta spēles   ---

17.

25-30/4 Kolding DNK European Championships   100%
17. 29-30/04 Valmiera Latvijas čempionāts jauniešiem Rezultāti Fix 32
17. 29-30/04 Vilnius LTU Rezultāti --
           

 

 

 

Maijs

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

18.

06/05

Rīga

"Daugmale” turnīrs jauniešiem 4.posms

Rezultāti

Flex

20. 

19-21/5 Rīga SELL spēles Rezultāti ---

20.

20-21/5 Sigulda 23 Yonex International Youth tournament Rezultāti  

21

27/5 Talsi Talsu kauss 5.posms Rezultāti Flex

21. 

27/5 Talsi Talsu kauss 5.posms Rezultāti Flex 

21.

27/5 Tallinn EST Baltijas senioru čempionāts   100%
21.

27/5 *

Jelgava *

Latvijas Universiāde *

Rezultāti

Flex -1

21.

27/5

Sigulda

Bērnu sacensības iesācējiem (> 1 gads)

Rezultāti 50% 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jūnijs

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

22. 01-04/6 Jelgava Yonex Latvia International   100%

23. 

08-11/6 Kaunas LTU Yonex Lithuania Internationa

 

100% 

23.

10/6 Valmiera

"Valmierai 734" dubultspēlēs

Rezultāti Flex
24. 16-21/6

Cl.-Ferrand FRA

ISF Euro Schools Championship

U15

 
25. 

20-24/6

Milan ITA

2017 European Club Championships

Valmiera BK

---

           

 

 

 

Jūlijs

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

26.          
27. 08/7 Sigulda Latvijas Jaunatnes Olimpiāde Rezultāti 8

27.

09/7 *

Salaspils *

Latvijas čempionāts senioriem *

Rezultāti

Fix 32

28. 15/7 Viļņa LTU Summer in the Citty Rezultāti ---
28. 16/7 Salaspils Salaspils summer cup Rezultāti  
29. 19/7 Salaspils LBF Valdes sēde    
30. 29/7 Klaipēda LTU Jūros šventė - 2017 U13, U17, C ---
30. 30/7 Jelgava Beach volleyball - Victor Grand Prix badmintonisti  ---
           

 

 

 

Augusts

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

31. 5-6/8

Valka

8th International double tournament

Rezultāti

Flex
32. 12/8

Palanga LTU

BullPower.lt Tournament 2017 

Rezultāti  
33 19/8

Valmiera

G.Rundēļa un O.Koziņeca balva GROK

Rezultāti

 
34. 21-27/8

Glasgow GBR

BWF World Championships

 

100%

34.

21-26/8 *

Klaipēdai LTU *

Baltic summer training camp *

U15  

34.

26-27/8

Cēsis

Cēsu novada meistarība 5.kārta

Visi vecumi

Flex

35. 29/8 Rīga Vasaras dubultspēļu līgas fināls   Flex
35. 30/8-2/9 Trenčín SVK Yonex Sloval Open 2017 Rezultāti 100%
           

 

 

 

Septembris

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

36.

08-10/9 Klaipēda LTU Lithuanian Junior Rezultāti 100%

36.

09/9 Valmiera Latvijas kauss jauniešiem 1.posms Rezultāti Flex +1

36.

10/9 * Valmiera Paaudžu stafete Rezultāti Flex
37. 13-16/0

Leuven BEL

YONEX Belgian International 2017

Rezultāti

100%

37. 16-17/09

Inčukalns

Yonex IX LABL 1.posms

Rezultāti

 

38.

22/09

Birzai LTU

Team match: Latvia vs Lietuva

 

---

38.

23-24/9

Cēsis

Cēsu novada meistarība 6.kārta

 

 

38.

23-24/9

Parnu EST

Noorte GP 1.posms

Rezultāti

 

39.

30/09* Olaine Olaines novada jauniešu atklātais turnīrs   Flex -1

39.

30/9-1/10 Ventspils * Kurzemes kauss - Ventspils International Rezultāti Flex
           

 

 

 

Oktobris

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

40. 5-8/10 Sofia BLG BABOLAT Bulgarian International 2017 Rezultāti 100%
40. 6-8/10 Vilnius LTU Yonex Lithuanian U17 Rezultāti 100%
40. 7/10 Panevezis LTU Panevėžio CIDO arenos taurė Rezultāti Flex
40. 7/10 Cēsis Cēsis - Hanzas pilsēta   Flex
40. 8/10 Valmiera "Valmierai 736" 2.daļa, WD, XD, MS   Flex
41. 9-14/10 Yogyakarta IDN BWF World Junior Team Championships Rezultāti

100%

41. 12-15/10 Almere NLD Yonex Dutch Open 2017 Rezultāti 100%

41.

14/10

Talsi

Latvijas kauss jauniešiem 2.posms

Rezultāti

Flex +1

42.

16-22/10

Yogyakarta IDN

BWF World Junior Championships

Rezultāti

100%

42.

21-22/10

Sigulda

Yonex IX LABL 2.posms

Rezultāti

Flex

42.

22/10 Sigulda U17 Eiropas čempionāta atlases turnīrs Rezultāti ---

43.

24-29/10 Paris FRA Yonex French Open Rezultāti 100%

43.

28/10 Rīga Babolat Rīga 1.posms Rezultāti Flex
43. 28-29/10 Cēsis Cēsu novada meistarība 7.kārta  Visi vecumi  
           

 

 

 

Novembris

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

44. 31/10-5/11 Saarbrücken GER Bitburger Badminton Open 2017 Rezultāti 100%
44. 3-5/11 Suchedniów POL Suchedniów Puchar Gór Świętokrzyskich Rezultāti ---
44. 4/11 Rīga Latvijas kauss U11-U13 3.posms Rezultāti Flex +1
44.

4/11

Rīga Latvijas kauss U15-U17 3.posms Rezultāti Flex +1
44.

5/11

Rīga Latvijas Raketlona federācijas kauss A B U18 45+ ---
45. 11/11 Jelgava

Latvijas komandu čempionāts B grupa

Rezultāti

-1

45. 12/11 Ozolnieki

Latvijas komandu čempionāts - fināls

Rezultāti

9

46.

15/11

Jelgava

LLU Universiādes badmintona turnīrs

Rezultāti -2
46 16-19/11 Sandefjord NOR

Norwegian International 2017

Intern. s. 100%

46.

19/11

Liepāja

Liepājas cerība 2017

Rezultāti -1 

46.

19/11

Rīga

Babolat Rīga 2.posms

Rezultāti  

46.

19-20/11 Cēsis Cēsu novada meistarība 8.kārta Visi vecumi  

47.

21-25/11 Prague CZE European U17 team Championships Rezultāti 100%

48.

25/11 Talsi Victor Latvia GP 2018 Rezultāti Flex

48.

25-29/11 Prague CZE European U17 Championships Rezultāti 100%
48. 29/11-2/12 Cardiff Wales Yonex Welsh International 2017 Rezultāti 100%
           

 

 

 

Decembris

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

48.

2/12 Sigulda Latvijas čempionāts junioriem U19 Rezultāti 5,5
49. 5-8/12 Dublin IRL FZ Forza Irish Open 2017

Rezultāti

100%

49. 8-10/12 Tartu EST Estonian Youth International 2017 Rezultāti

Flex

49. 8-10/12 Tartu EST Yonex Estonian U17 International 2017

Rezultāti

100%

49.  8-10/12 Tartu EST Yonex Estonian Junior 2017

Rezultāti

100%

49. 10/12 Valmiera Ziemassvētku čempionāts dubultspēlēs Rezultāti Flex
50. 16-17/12  Sigulda Yonex Sigulda Open - IX LABL 3.posms Rezultāti Flex
51. 23/12 Penkule Ziemassvētku kauss dubultspēlēs B C Flex
51. 23/12 Rīga Latvijas kauss jauniešiem noslēgums Rezultāti Flex
52 27/12 Jelgava Vecgada badmintona turnīrs B C U17 Flex
52. 28/12 Valmiera N.Podosinovika dienas treniņnomene 15 eiro ---

(*) Ar vienu zvaigznīti atzīmēti turnīri, kuriem ir mainīti sākotnēji izsludinātie datumi vai norises vieta.

Ar sarkano krāsu iekrāsoti Latvijas nozīmīgākie badmintona turnīri, tai skaitā valsts čempionāti un Olimpiādes
Ar pelēko krāsu iekrāsoti ārzemju badmintona turnīri, kurus apzināta Latvijas spēlētāju iespējamā līdzdalība.
Ar zaļo krāsu iekrāsoti ieraksti, kas aktuāli badmitona dzīvē, bet nav badmintona turnīri, tai skaitā semināri, Valdes sēdes, kopsapuces, nometnes u.c. 

Flex (Flexible) nozīmē, ka reitinga koeficients tiks noteikts atbilstoši dalībnieku sastāvam (skaits, meistarības grupas, ārzemju dalībnieki u.c.) skaitam, saskaņā ar LBF reitinga Nolikumu.
Fix (Fixed) nozīmē, ka reitinga koeficients tiek nofiksēts neatkartīgi no dalībnieku sastāva. Ja aiz Fix ir cipars, tad tas norāda, kādam dalībnieku skaitam atbilstoši turnīra koeficients tiek nofiksēts. Cipars ir aktuāls turnīriem, kuriem ir dažādas vecuma grupas - jauniešiem un senioriem.

 
 
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv