Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Latvijas Olimpiādes
Latvijas Jaunatnes Olimpiādes
Latvia international
Latvija starptautiski
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Latvijas Olimpiādes

Latvijas Olimpiādes

2008.gads  

Ventspils

 

MS 1.vieta

Rīgas pilsēta

Eduards Loze

MS 2.vieta

Rīgas pilsēta

Raimonds Cipe

MS 3.vieta

Rīgas pilsēta

Edijs Līviņš

WS 1.vieta

Rīgas pilsēta

Kristīne Šefere

WS 2.vieta

Rīgas pilsēta

Madara Puķīte

WS 3.vieta

Rīgas pilsēta

Monika Radovska

MD 1.vieta

Rīgas rajons

Kārlis Vidass, Guntis Lavrinovičs

MD 2.vieta

Rīgas pilsēta

Jānis Valeinis, Uģis Briedis

MD 3.vieta

Rīgas pilsēta

Raimonds Cipe, Eduards Loze

WD 1.vieta

Rīgas pilsēta

Kristīne Šefere, Baiba Medniece

WD 2.vieta

Rīgas pilsēta

Madara Puķīte, Monika Radovska

WD 3.vieta

Siguldas novads   

Ilze, Ķīsele, Kristīne Ķīsele

 

 

 

2012.gads

Liepāja

 

MS 1.vieta

Rīgas pilsēta

Raimonds Cipe

MS 2.vieta

Siguldas novads

Kārlis Vidass

MS 3.vieta

Siguldas novads

Guntis Lavrinovičs

WS 1.vieta

Rīgas pilsēta

Ieva Pope

WS 2.vieta

Siguldas novads

Monika Radovska

WS 3.vieta

Siguldas novads

Anita Švalbe

MD 1.vieta

Rīgas pilsēta

Raimonds Cipe, Edijs Līviņš

MD 2.vieta

Siguldas novads

Kārlis Vidass, Guntis Lavrinovičs

MD 3.vieta

Rīgas pilsēta

Toms Preinbergs, Reinis Šefers

WD 1.vieta

Rīgas pilsēta

Kristīne Šefere, Ieva Pope

WD 2.vieta

Siguldas novads

Anita Švalbe, Monika Radovska

WD 3.vieta

Rīgas pilsēta

Alesja Hodakovska, Aija Pope

XD 1.vieta

Siguldas novads

Guntis Lavrinovičs, Monika Radovska

XD 2.vieta

Rīgas pilsēta

Raimonds Cipe, Kristīne Šefere

XD 3.vieta

Siguldas novads

Aigars Bedrītis, Anita Švalbe

 

 

 

2016.gads

Valmiera

 

MS 1.vieta

Rīgas pilsēta

Niks Podosinoviks

MS 2.vieta

Siguldas novads

Kristaps Jānis Gulbis

MS 3.vieta

Siguldas novads

Kristaps Kalniņš

WS 1.vieta

Rīgas pilsēta

Ieva Pope

WS 2.vieta

Rīgas pilsēta

Kristīne Šefere

WS 3.vieta

Siguldas novads

Jekaterina Romanova

MD 1.vieta

Siguldas novads

Teodors Kerimovs, Kristaps Jānis Gulbis

MD 2.vieta

Jūrmalas pilsēta

Reinis Kraulkis, Edijs Līviņš

MD 3.vieta

Siguldas novads

Kristaps Kalniņš, Guntis Lavrinovičš

WD 1.vieta

Rīgas pilsēta

Kristīne Šefere, Ieva Pope

WD 2.vieta

Siguldas novads

Jekaterina Romanova, Monika Radovska

WD 3.vieta

Valmieras pilsēta

Anita Švalbe, Sanda Viskanta

XD 1.vieta

Rīgas pilsēta

Niks Podosinoviks, Ieva Pope

XD 2.vieta

Siguldas novads

Guntis Lavrinovičs, Jekaterina Romanova

XD 3.vieta

Rīgas pilsēta

Toms Preinbergs, Kristīne Šefere

Statistika

 

Vīrieši

Kopā 

Zelta 

Sudraba 

Bronzas

1.

G.Lavrinovičs

6

2

2

2

2.

R.Cipe

5

2

2

1

3.

K.Vidass

3

1

2

0

4.

E.Līviņš

3

1

1

1

5.

N.Podosinoviks

2

2

0

0

6.

E.Loze

2

1

0

1

7.

K.J.Gulbis

2

1

1

0

8.

K.Kalniņš

2

0

0

2

9.

T.Preinbergs

2

0

0

2

10.

T.Kerimovs

1

1

0

0

11.

J.Valeinis

1

0

1

0

12.

U.Briedis

1

0

1

0

13.

R.Krauklis

1

0

1

0

14.

R.Šefers

1

0

0

1

15.

A.Bedrītis

1

0

0

1

 

 

 

 

 

 

 

Sievietes

Kopā

Zelta

Sudraba

Bronzas

1.

K.Šefere

7

4

2

1

2.

M.Radovska

6

1

4

1

3.

I.Pope

5

5

0

0

4.

A.Švalbe

4

0

1

3

5.

J.Romanova

3

0

2

1

6.

M.Puķīte

2

0

2

0

7.

B.Medniece

1

1

0

0

8.

S.Viskanta

1

0

0

1

9.

I.Ķīsele

1

0

0

1

10.

K.Ķīsele

1

0

0

1

11.

A.Hodakovska

1

0

0

1

12.

A.Pope

1

0

0

1

 

 

 

 

 

 

 

Pašvaldības

Kopā

Zelta

Sudraba

Bronzas

1.

Rīgas pilsēta

23

11

6

6

2.

Siguldas novads

17

2

8

7

3.

Rīgas rajons

1

1

0

0

4.

Jūrmalas pilsēta

1

0

1

0

5.

Valmieras pilsēta

1

0

0

1 

Statistiku apkopoja Ainars Gureckis

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv