Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Latvijas Olimpiādes
Latvijas Jaunatnes Olimpiādes
Latvia international
Latvija starptautiski
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Latvijas Jaunatnes Olimpiādes

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde

2003.gads 

Ventspils

 

MS 1.vieta

Kārlis Vidass

Sigulda

MS 2.vieta

Raimonds Cipe

Rīga

MS 3.vieta

Māris Caune

Sigulda

WS 1.vieta

Kristīne Ķīsele

Sigulda

WS 2.vieta

Baiba Medniece

Rīga

WS 3.vieta

Olga Gerasimova 

Rīga

MD 1.vieta

Kārlis Vidass, Valters Gureckis

Sigulda

MD 2.vieta

Māris Caune, Jānis Zilvers

Sigulda

MD 3.vieta 

Grigorijs Tagdeļenovs, Arturs Rainskis

Rīga

WD 1.vieta

Ieva Bildere, Līga Tīlika

Cēsis

WD 2.vieta

Ilze Ķīsele, Kristīne Ķīsele

Sigulda

WD 3.vieta

Baiba Medniece, Olga Gerasimova

Rīga

 

 

 

2005.gads 

Ventspils

 

MS 1.vieta

Grigorijs Tagdeļenovs

Rīga

MS 2.vieta

Arturs Rainskis

Rīga

MS 3.vieta

Matīss Miezis

Cēsis

WS 1.vieta

Baiba Medniece

Rīga

WS 2.vieta

Ieva Bildere

Cēsis

WS 3.vieta

Baiba Dzelme

Rīga

MD 1.vieta

Grigorijs Tagdeļenovs, Arturs Rainskis

Rīga

MD 2.vieta

Viesturs Uzuleņš, Toms Arcimovičs

Valmiera, Sigulda

MD 3.vieta

Matīss Miezis, Elvis Pētersons

Cēsis, Valmiera

WD 1.vieta

Baiba Medniece, Baiba Dzelme

Rīga

WD 2.vieta

Ieva Bildere, Dana Peļņa

Cēsis, Sigulda

WD 3.vieta

Madara Dreimane, Jūlija Čmiha

Sigulda

 

 

 - 

2007.gads 

Ventspils

 

MS 1.vieta

Arturs Rainskis

Rīgas rajons

MS 2.vieta

Krišjānis Benušis

Valmieras rajons

MS 3.vieta

Ralfs Priedītis

Valmieras rajons

WS 1.vieta

Madara Puķīte

Rīgas pilsēta

WS 2.vieta

Monika Radovska

Rīgas rajons

WS 3.vieta

Mdara Dreimane

Rīgas rajons

MD 1.vieta

Arturs Rainskis, Arturs Akmens

Rīgas rajons

MD 2.vieta

Arturs Daņiļenko, Jānis Āboliņš

Rīgas pilsēta

MD 3.vieta

Ralfs Priedītis, Matīss Vorps

Valmieras rajons

WD 1.vieta

Madara Puķīte, Zane Mētra

Rīgas pilsēta

WD 2.vieta

Monika Radovska, Madara Dreimane

Rīgas rajons

WD 3.vieta

Lāsma Ozola, Krista Arcimoviča

Rīgas rajons

 

 

 

2009.gads 

Valmiera

 

MS 1.vieta

Arturs Akmens

Rīgas rajons

MS 2.vieta

Andis Bērziņš

Valmieras rajons

MS 3.vieta

Edgars Legzdiņš

Talsu rajons

WS 1.vieta

Monika Radovska

Rīgas rajons

WS 2.vieta

Dana Peļņa

Rīgas rajons

WS 3.vieta

Ieva Pētersone

Talsu rajons

MD 1.vieta

Andis Bērziņš, Ralfs Goba

Valmieras rajons

MD 2.vieta

Edgars Legzdiņš, Rihards Priedols

Talsu rajons

MD 3.vieta

Arturs Akmens, Vladimirs Skripko

Rīgas rajons

WD 1.vieta

Monika Radovska, Dana Peļņa

Rīgas rajons

WD 2.vieta

Elīna Bērzkalne, Ieva Pētersone

Talsu rajons

WD 3.vieta

Alise Dūne, Krista Marena

Valmieras rajons

XD 1.vieta

Arturs Akmens, Dana Peļņa

Rīgas rajons

XD 2.vieta

Vladimirs Skripko, Monika Radovska

Rīgas rajons

XD 3.vieta

Edgars Legzdiņš, Elīna Bērzkalne

Talsu rajons

 

 

 

2011.gads 

Jūrmala

 

MS 1.vieta

Pauls Gureckis

Siguldas novads

MS 2.vieta

Oskars Akmens

Siguldas novads

MS 3.vieta

Armands Lapsa

Valmieras pilsēta

WS 1.vieta

Anna Pumpure

Rīgas pilsēta

WS 2.vieta

Ieva Eglīte

Siguldas novads

WS 3.vieta

Kristiāna Ulme

Valmieras pilsēta

MD 1.vieta

Pauls Gureckis, Oskars Akmens

Siguldas novads

MD 2.vieta

Armands Lapsa, Roberts Lauris

Valmieras pilsēta

MD 3.vieta

Aleksis Fiļipovs, Dāvis Lozda

Valmieras p., Valkas n.

WD 1.vieta

Anna Pumpure, Kristiāna Ulme

Rīgas p., Valmieras p.

WD 2.vieta

Liene Daugule, Zanda Saulīte

Valmieras pilsēta

WD 3.vieta

Anete Pētersine, Dina Znots-Znotiņa

Talsu novads

XD 1.vieta

Pauls Gureckis, Ieva Eglīte

Siguldas novads

XD 2.vieta

Roberts Lauris, Anna Pumpure

Valmieras p., Rīgas p.

XD 3.vieta

Dāvis Lozda, Zanda Saulīte

Valkas n.,Valmieras p.

 

 

 

2013.gads 

Ventspils

 

MS 1.vieta

Teodors Kerimovs

Siguldas novads

MS 2.vieta

Reinis Krauklis

Rīgas pilsēta

MS 3.vieta

Kristaps Jānis Gulbis

Siguldas novads

WS 1.vieta

Jekaterina Romanova

Siguldas novads

WS 2.vieta

Ieva Eglīte

Siguldas novads

WS 3.vieta

Sanda Viskanta

Valmieras pilsēta

MD 1.vieta

Teodors Kerimovs, Kristaps Jānis Gulbis

Siguldas novads

MD 2.vieta

Reinis Krauklis, Niks Podosinoviks

Rīgas pilsēta

MD 3.vieta

Aleksis Fiļipovs, Gints Dreija

Valmieras pilsēta

WD 1.vieta

Jekaterina Romanova, Ieva Eglīte

Siguldas novads

WD 2.vieta

Zane Ankrava, Dārta Lozda

Rīgas pilsēta

WD 3.vieta

Ilze Ella Negriba, Sanda Viskanta

Valmieras pilsēta

XD 1.vieta

Teodors Kerimovs, Jekaterina Romanova

Siguldas novads

XD 2.vieta

Kristaps Jānis Gulbis, Ieva Eglīte

Siguldas novads

XD 3.vieta

Reinis Krauklis, Zane Ankrava

Rīgas pilsēta

 

 

 

2015.gads 

Valmiera

 

MS 1.vieta

Niks Podosinoviks

Rīgas pilsēta

MS 2.vieta

Kristaps Jānis Gulbis

Siguldas novads

MS 3.vieta

Teodors Kerimovs

Siguldas novads

WS 1.vieta

Jekaterina Romanova

Siguldas novads

WS 2.vieta

Olga Mihailova

Ķekavas novads

WS 3.vieta

Sanda Viskanta

Valmieras pilsēta

MD 1.vieta

Teodors Kerimovs, Kristaps Jānis Gulbis

Siguldas novads

MD 2.vieta

Kristaps Kalniņš, Jānis Norvelis

Siguldas novads

MD 3.vieta

Niks Podosinoviks, Olafs Šulcs

Rīgas pilsēta

WD 1.vieta

Jekaterina Romanova, Amanda Agnese Arnicāne

Siguldas novads

WD 2.vieta

Danuta Sēne, Sanda Viskanta

Valmieras pilsēta

WD 3.vieta

Vineta Kraine, Daniela Krista Langina

Valmieras pilsēta

XD 1.vieta

Teodors Kerimovs, Jekaterina Romanova

Siguldas novads

XD 2.vieta

Kristaps Jānis Gulbis, Amanda Agnese Arnicāne

Siguldas novads

XD 3.vieta

Niks Podosinoviks, Sintija Kirsone

Rīgas pilsēta

 

 

 

2017.gads 

Cēsis (Sigulda)

 

MS 1.vieta

Ardis Daniels Bedrītis

Siguldas novads

MS 2.vieta

Artūrs Ķelpe

Valmieras pilsēta

MS 3.vieta

Patriks Krūze

Siguldas novads

WS 1.vieta

Una Berga

Valmieras pilsēta

WS 2.vieta

Liāna Lenceviča

Siguldas novads

WS 3.vieta

Diāna Sognija

Rīgas pilsēta

XD 1.vieta

Ardis Daniels Bedrītis, Liāna Lenceviča

Siguldas novads

XD 2.vieta

Mairis Loko, Una Berga

Valmieras pilsēta

XD 3.vieta

Artūrs Ķelpe, Danuta Sēne

Valmieras pilsēta

Statistiku apkopoja Ainars Gureckis

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv