Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Latvijas Olimpiādes
Latvijas Jaunatnes Olimpiādes
Latvia international
Latvija starptautiski
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Latvija starptautiski

Latvija starptautiskajā arēnā

BWF World Junior Mixed Team Championships

2016 Bilbao:
1-4 vs Denmark
2-3 vs Macau China
3-1 vs Iceland
0-3 vs Hungary
3-0 vs Lithuania
0-3 vs Peru

European U-19 Team Championships 

2013 Ankara:
0-5 vs Slovakia
0-5 vs Netherlands
0-5 vs Chzech Republic
2-3 vs Israel

2015 Lubin:
2-3 vs Portugal
0-5 vs Denmark
4-1 vs Armenia

European U-17 Team Championships  

2009 Medvode:
0-5 vs Wales
1-4 vs France
1-4 vs Slovakia

2011 Caldas da Rainha:
0-5 vs Russia
0-5 vs Bulgaria
0-5 vs Portugal

2014 Ankara:
1-4 vs Belgium
0-5 vs Germany
1-4 vs Switzerlanz
0-5 vs Poland

Tomas Cup

1998 Sandefjord:
0-5 vs France
0-5 vs Iceland
0-5 vs Slovenia

2002 Eindhoven:
0-5 vs Bulgaria
0-5 vs Spain
0-5 vs Austria

2004 Presov:
0-5 vs Germany
1-4 vs Greece
0-5 vs Scotland

Uber Cup

1998 Sandefjord:
1-4 vs Austria
0-5 vs Ukraine
0-5 vs Finland

2002 Eindhoven:
0-5 vs Portugal
0-5 vs Finland
0-5 vs France

2004 Presov:
0-5 vs Netherland
1-4 vs Scotland
3-2 vs Ireland

Sudirman Cup

1999 Copenhagen:
2-3 vs Estonia

2003 Eindhoven:
0-5 vs Greece
0-5 vs Cyprus
0-5 vs Hungary
3-1 vs Gibraltar

Helvetia Cup

2001 Most
1-4 vs Switzerland
0-5 vs Cech Republic
5-0 vs Farore Islands
0-5 vs Belgium
2-3 vs Israel
1-4 vs Cyprus

European Women`s Team Championship

2014 Basel:
0-5 vs Germany
1-4 vs Iceland
0-5 vs Spain

European Championships

2014 Praha:
1-4 vs Chzech Republic
0-5 vs Scotland
0-5 vs Switzerland

2016 Medvode:
0-5 vs Slovenia
0-5 vs Scotland
0-5 vs Switzerland 

Baltic Championships

2001 Tartu:
1-3 vs Lithuania
0-3 vs Estonia I
3-0 vs Estonia II

2002 Sigulda:
0-5 vs Lithuania
0-5 vs Estonia

2003 Kaunas:
0-5 vs Estonia
2-3 vs Lithuania

2004 Tallin:
2-3 vs Lithuania
0-5 vs Estonia I
2-3 vs Estonia II

2005 Incukalns:
1-4 vs Lithuania
2-3 vs Estonia

2006 Taurage:
0-5 vs Lithuania I
2-3 vs Estonia
3-2 vs Lithuania II

Statistiku apkopoja Ainars Gureckis

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv