Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Jauniešu reitings
Senioru reitings
Reitinga koeficientu protokols
3+ Ģimenes karte
Lēmumi par reitingu
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Lēmumi par reitingu

LBF Reitinga komisija ir pieņēmusi šādus lēmumus
saistībā ar Latvijas badmintona reitingu un 
Latvijas badmintona reitinga nolikuma piemērošanu

(LBF Reitinga komisiju vada Mārtiņš Kažemaks, e-pasts: reitings@badminton.lv)

2019.gada 08.aprīlis
Latvijas klubu komandu čempionātā, eksportējot rezultātus no Tournamentsoftware, automātiski pievienojās rezultāti arī no spēlēm, kuras nenotika gadījumos, kad viena no komandām jau bija uzvarējusi trijās spēles. Tādējādi reitinga punktus saņem arī tie spēlētāji, kuri bija komandas pieteikumā, bet nespēlēja.

2019.gada 08.aprīlis
Latvijas klubu komandu čempionātā, gadījumā, ja B līgas uzvarētāja vietā A līgas finālturnīrā piedalās B līgas nākamā komanda, taču A līgā šī komanda paliek pēdējā vietā, tad reitingā komandu secība tiek saglabāta tāda pati kā pēc B līgas turnīra.

2018.gada 15.janvāris
Gadījumos, kad jauniešu turnīros tiek apvienotas A un B, reitinga koeficients tiek piemērots nevis no A un B grupu spēlētāju kopsummas, bet gan no tā, cik spēlētāju bija A grupā. Ja A grupā spēlētāju skaits bijis mazāks nekā 6, bet kopsummā spēlētāju skaits ir lielāks nekā 6, tad tiek noteikts koeficients kā turnīram ar 6 spēlētājiem.

2018.gada 30.janvāris
Ja spēlētājs viena turnīra ietvaros ir piedalījies divās meistarības vai vecuma grupās, tad reitings tiek aprēķināts par abām tikai gadījumā, ja katrs no šiem turnīriem ir noticis citā dienā. Gadījumā, ja spēlētājs piedalās divās grupās vienā dienā, tad tiek rēķināts tikai koeficients atbilstošs spēlētāja meistarības vai vecuma grupai. 

2018.gada 19.februāris
Noteikt, ka jauniešu turnīros B un C grupās LBF spēlētāju licences nav obligātas. Reitings tiks aprēķināts tikai spēlētājiem, kuriem ir aktīva LBF spēlētāja licence.

2018.gada 26.februāris
Noteikt, ka Latvijas skolu komandu čempionātā licences nav obligātas. Reitings tiks aprēķināts tikai spēlētājiem, kuriem ir aktīva LBF spēlētāja licence.

2018.gada 26.februāris
Noteikt, ka Latvijas skolu komandu čempionātā reitinga koeficienti tiek piemēroti sākotnēji finālturnīra dalībniekiem. Savukārt finālturnīrā neiekļuvušās komandas proporcionāli dala nākamās vietas aiz finālturnīra dalībniekiem. Piemēram, ja finālturnīra ir visas 12 komandas, tai skaitā 2 no Kurzemes, tad 3.komanda no Kurzemes dala 13.vietu, 4.komanda 18.vietu, 5.komanda 23.vietu un tamlīdzīgi.

2018.gada 25.aprīlis
Noteikt, ka turnīros, kuros ir iepriekš izziņota pieteikšanās uz kādu no meistarības grupām, piemērām B, C, D, nevar turnīra laikā mainīt meistarības grupu uz spēcīgāku, arī tad, ja spēlētāju skaits un viņu atbilstība augstākai meistarības grupai ir saskaņā ar Reitinga nolikuma p. 
3.5.1. Pamatojums - citi spēcīgākās meistarības grupas spēlētāji netika aicināti uz šo turnīru pieteikties. Reitinga nolikuma p. 3.5.1. mērķis bija noteikt atbilstošu koeficientu turnīriem, kas sākotnēji bija izziņoti spēcīgākai grupai, taču beigās netika savākts šai meistarības grupai atbilstošs spēlētāju sastāvs.

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv