Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Ieva Pope joprojām tuvu dalībai Eiropas Spēlēs

Ieva Pope kā vienīgā no Latvijas badmintona spēlētājiem joprojām ir ļoti tuvu dalībai II Eiropas Spēlēs, neskatoties uz to, ka pēdējos Pasaules reitinga turnīros Slovākijā un Portugālē piedzīvoti zaudējumi jau pirmajā spēlē. Kvalificēšanas periods uz Eiropas Spēlēm noslēgsies 28.martā, taču šajā posmā Ieva Pope vairs nepiedalīsies kāda no Pasaules badmintona reitinga turnīriem, tādējādi jācer, ka dalībai Minskā pietiks ar esošajiem reitinga punktiem.

>>> Skatīt Latvijas spēlētāju sarakstu Pasaules badmitnona sieviešu vienspēļu reitingā
>>> Skatīt Informāciju par II Eiropas spēļu badmintona turniru

II Eiropas Spēles notiks Minskā no 2019.gada 21. līdz 30.jūnijam. Badmintona turnīrā varēs piedalīties tikai 16 spēcīgākie spēlētāji vai pāri katrā no piecām badmintona disciplīnām, saskaņā ar Pasaules badmintona reitingu 2019.gada 28.martā.

Kopš 2018.gada oktobra Ieva Pope nav piedalījusies Pasaules badmintona reitinga turnīros, jo bija satraumējusi plecu. Uzmanīgā režīmā treniņi ar badmintona raketi ir atsākti tikai šogad, šajā posmā vairāk uzmanību veltot fiziskai sagatavotībai.

Dalību Pasaules reitinga badmintona turnīros Ieva Pope atsāka šī gada 28.februārī, piedaloties FS Forza Slovak Open Future Series turnīrā, kuru uzsāka no 1/16 finālā ar spēli pret Huang Yu-Hsun no Taivānas. Diemžēl, zaudējums divos setos (11-21 12-21). Savukārt 7.martā Portugāles International Series turnīru Ievai Popei nācās uzsākt kvalifikācijā, pirmajā un vienīgajā spēlē trijos setos (21-17 10-21 10-21) zaudējot vācietei Miranda Wilson. 

Slovākijas turnīrā Ieva Pope ieguva 350 Pasaules reitinga punktus, kas ļāva viņai no 275.vietas pacelties uz 263.vietu. Portugāles turnīrā Ieva Pope nopelnīs vēl papildus 170 punktus, tādējādi pakāpjoties uz 259.vietu.

Ieva Pope šobrīd dzīvo un trenējas Nīderlandē. Tur vietējais komandu čempionāts, kurā iepriekšējās sezonās bija lielākā spēļu pieredze, ir jau noslēdzies. Tagad sākusies Nīderlandes Master individuālo turnīru periods, kuros Ieva Pope plāno aktīvi piedalīties, atgūstot spēļu praksi un pārliecību par savām spējām.

 

08.03.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv