Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas čempionāta U13 un U17 dalībniekiem dāvinās Alojas želejas

2019.gada 4. un 5.maijā Valmierā notiks Latvijas čempionāts U13 un U17. Vienlaicīgi notiks arī Evelatus Latvijas kausa posms U9, U11B, U15B, kā arī U19 un U21. Visi čempionāta dalībnieki saņems balvu no uzņēmuma "Aloja-Starkelsen" - maisiņu ar sausajām želejām, tāpēc jaunieši tiek aicināt savlaicīgi pabrīdināt vecākus, lai  izplānotu visgaršīgāko želejas pielietojumu Savukārt čempionātā laikā dalībniekiem būs iespēja testēt "Evelatus" piedāvāto "E-Board". Atgādinām, ka pieteikšanās termiņš uz Latvijas čempionātu U13 un U17 ir 2019.gada 30.aprīlis, plkst. 22:00.

>>> Skatīt Latvijas čempionāta U13 un U17 nolikumu

Kā Latvijas čempionāta norises vieta tika izraudzīta Valmiera, kura kā vienīgā pieteicās rīkot šo turnīru. Latvijas Badmintona federācija turpina gaidīt Latvijas badmintona klubu un pašvaldību pieteikumus rīkot Latvijas čempionātus U15, U11 un U19, kā arī Latvijas čempionātu senioriem, kas ieplānots 2019.gada 2.novembrī. Pieteikšanās termiņš rīkotājiem - 2 mēneši pirms iespējamā čempionāta.

Latvijas čempionāta U13 un U17 nolikumā precizēts, ka sestdien, 4.maijā notiks  U17 vienspēles un U13 dubultspēles, savukārt svētdien, 5.maijā notiks U17 dubultspēlēs un U13 vienspēles.

Līdzīgi kā 2018.gadā, Latvijas čempionāts jauniešiem tiks organizēts vienmīnusa sistēmā ar secīgām kārtām, nodrošinot iespēju izspēlēt visas vietas. “Šāda sistēma sevi labi pierādīja aizvadītajā gadā, jo nodrošināja līdzvērtīgākas spēlēs gan spēcīgākiem, gan arī vājākiem dalībniekiem. Šāda sistēma mudina iekļauties Latvijas čempionāta arī mazāk pieredzējušos spēlētājus,” skaidro Latvijas Badmintona federācijas Valdes locekle un Treneru komisijas vadītāja Diāna Šavalgina.

LBF reitingā pirmie četri spēlētāji un pāri tiks izlikti tabulās saskaņā ar LBF reitingu 2019.gada 30.aprīlī. Pārējie dalībnieki tiks tabulās ielozēti, iepriekš tos izkārtojot grozos. Izloze notiks 2019.gada 1.maijā plkst 20:00, tiešraidē Badminton.lv Youtube kanalā.

Pieteikšanas termiņš uz Latvijas čempionātu U13 un U17 ir 2019.gada 30.aprīlis plkst. 22:00. Pieteikums jānosūta rakstiskā veidā uz e-pastu: pieteikumi@badminton.lv, pieteikumā norādot spēlētāja vārdu un uzvārdu, dzimšanas gadu, pārstāvošo organizāciju un kategorijas, kurās spēlētājs vēlas piedalīties . 

Dalības maksa par spēlētāju vienā turnīrā: €5 - vienspēles, €3 - dubultspēles. Uzrādot derīgu Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte”, dalībniekiem piemērojama 50% atlaide no dalības maksas.

Vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu un Evelatus Latvijas kausa posmiem, Valmierā jauniešiem ieplānoti arī citi pasākumi, tai skaitā giroskūtera Evelatus Eboard SKY01 6.5 prezentācija - braucieni sporta zāles tuvumā, serves precizitātes konkurss - trāpot pa priekšmetu, to iegūst kā balvu, kā arī kopīgs saviesīgais vakara pasākums sestdien, 4.maijā no plkst. 20:30 līdz 22:00.

 

09.04.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv