RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome

Valmieras badmintona klubs uzvar Latvijas kluba komandu čempionātā Ozolniekos

12.novembrī Ozolniekos tika noskaidrota Latvijas čempionvienība badmintonā klubu komandām. Šogad pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē uzvarēja Valmieras badmintona klubs, kurš pērn izcīnīja 2.vietu. Šī gada finālspēlē valmierieši uzvarēja pērnā gada čempionus no Siguldas, bet 3.vietu šogad izcīnīja Rīgas badmintona skolas un Rīgas skolēnu pils apvienotā komanda.

13.11.2017

Lasīt tālāk »

Šobrīd licencēti ir 391 badmintona spēlētājs

Saskaņā ar Latvijas badmintona federācijas Valdes 2015.gada 13.augusta lēmumu, reitingā tiek iekļauti tikai Latvijā licencēto spēlētāju rezultāti. Licenci ir iespējams iegādāties uz 12 mēnešiem vai uz vienu turnīru, pārskaitot licences maksu uz Latvijas badmintona federācijas  norēķinu kontu AS Swedbank (Kods: HABALV22) LV60HABA0551023860064 ar norādi “Licences maksa par spēlētāju - Vārds, Uzvārds, Dzimšanas gads” vai turnīra laikā kopā ar dalības maksu. Gada licences maksa - 10 Euro, turnīra vienreizējā licence - 2 Eiro. Jauniešiem un junioriem 50% atlaide.

22.11.2017

LLU 28.Universiādē badmintonā pārliecinoši uzvar siguldieši Kristaps Kalniņš un Marta Gavare

15.novembrī LLU Sporta centrā notika LLU 28.Universiādes badmintona turnīrs, kurā piedalījās 18 studenti un 12 studentes, pārstāvot visas 8 Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes. Studenti izcīnīja medaļas vīriešu un sieviešu vienspēlēs, kā arī vīriešu un sieviešu dubulstpēlēs.

16.11.2017

Latvijas U17 komanda Prāgā uzsāk dalību Eiropas U17 komandu čempionātā

No 21. līdz 25.novembrim Prāgā notiek U17 Eiropas čempionāts komandām, kurā pieteiktas 37 valstu komandas, tai skaitā arī Latvijas komanda, kura ir ielozēta 4.apakšgrupā kopā ar Turciju, Poliju un Baltkrieviju. Spēļu tiešraides var vērot Badminton Europe Youtube kanālā

21.11.2017

25.novembrī Talsos notiks Victor Latvia GP 2018 pirmais posms

Šogad Victor Latvia GP 2018 notiks 4 posmos un spēlēt varēs A, B un C kategorijās. Sacensības posmi norisināsies vairākās pilsētās, lai katra vēlmes tiktu apmierinātas, lai badmintons un tā popularitāte attīstītos dažādās Latvijas vietās.