Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Viens no 6 kortiem Yonex Latvia International tiks nosaukts Notre-Dame vārdā

Solidarizējoties ar Francijas un visas Eiropas skumjām par Parīzes Dievmātes katedrāles ugunsgrēku Parīzē, Jelgavā notiekošajā badmintona turnīrā Yonex Latvia International viens no 6 badmintona kortiem tiks nodēvēts Notre-Dame vārdā. Pasaules reitinga badmintona turnīrs Yonex Latvia International notiks Jelgavā no 30.maija līdz 2.jūnijam. Turnīrs notiks uz 6 badmintona kortiem, katrs no tiem tradicionāli tiek nosaukts kāda sponsora vārdā.

“Šobrīd esam emociju varā pēc negulētas nakts pie TV ekrāniem, cerībā, ka izdosies saglābt kaut daļu no šī Eiropas simbola. Iespējams, maija beigās, kad Jelgavā notiks Latvijas turnīrs, cilvēki par Parīzes Dievmātes katedrāles ugunsgrēku būs jau aizmirsuši, to aizēnos jaunāki notikumi un ziņas. Tieši tāpēc es vēlos šobrīd ielikt mazu fundamentu šo atmiņu paildzināšanai. Tas nav tikai ugunsgrēks, tas ir mudinājums padomāt par Eiropu, par vērtībām, par mums visiem,” uzskata turnīra Yonex Latvia International direktors un Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. 

Iepriekš Yonex Latvia International turnīrā badmintona korti ir bijušu nodēvēti vairāku sponsoru vārdā. Esam reklamējušu gan auto brendus Opel un Renault, gan medijus Inbox.lv, EHR un Mixnrews, gan dzērienu un alus ražotājus Venden un Rinkuškiai, parfimērijas ražotāju Dzintars, maizes ceptuvi “Lāči” un Kalnciemā topošo lietoto akumulatoru pārstrādes rūpnīcu “EcoLead”.

“Tas ir fantastiski, ka uzņēmēji Notre-Dame atjaunošanai nepilnas dienas laikā saziedo miljards eiro. Mums nav iespēja piedalīties ar līdzvērtīgu finansiālo pienesumu, taču mēs varam piedalīties ar savu iniciatīvu, ar savu skanējumu. Arī tas ir daudz!”, stāsta Kristians Rozenvalds.

Badmintona turnīra laikā ikdienu uz viena badmintona korta var notikt ne vairāk kā 20 spēles. Tātad 20 reizes šis korta nosaukums tiks skandēts sporta zālē, anonsējot kārtējo spēli uz šī laukuma. Korta nosaukums tiek publicēts arī visās turnīra tabulās, spēļu aprakstos, kā arī TV un interneta tiešraidēs no šī korta.

“Šobrīd mēs vēl plānojam, kā šo kortu papildus vizualizēt, lai spēlētājiem, treneriem un skatītājiem ataust atmiņā gan Notre-Dame vēsture, ugunsgrēka traģēdija, gan arī vīzija par tās nākotni,” stāsta Kristians Rozenvalds.

“Šāda sociālā reklāma, manuprāt, ir labs sākums, kaut kas nebijis Latvijas, Eiropas un Pasaules badmintonā. Tā ir iespēja arī badmintona un jebkura cita sporta veida turnīram kā publiskam notikumam kļūt sociāli nozīmīgākam. Mēs noteikti arī citus gadus plānosim šādi pievērst uzmanību kaut kam sociāli aktuālam, ne tikai reklamējot savus sponsorus. Domāju, ka šādas sociālās iniciatīvas tiks drīzumā realizētas arī citu valstu badmintona turnīros,” mudina Kristians Rozenvalds.

Jāatzīmē, ka Yonex Latvia International ir īpašas attiecības ar Francijas badmintonistiem. Tradicionāli Francijas delegācija Jelgavā bija viena no lielākajām. Trīs gadus, kopš turnīrs notiek Jelgavā, Francijas badmintona spēlētāji ir izcīnījuši 5 no 15 tituliem. Tieši Jelgavā savu pirmo titulu pieaugušo turnīros izcīnīja Topa Junior Popov, kuru Eiropas badmintona konfederācija 2 gadus pēc kārtas ir atzinusi kā gada junioru. 

Yonex Latvia International turnīrs ir 2018.gadā bija masveidīgākais Eiropas badmintona turnīrs, Jelgavā pulcējot 350 spēlētājus no 40 valstīm. Vēl nav zināms, vai šogad šis rekords tiks pārspēts, taču jau šobrīd uz turnīru ir pieteikušies spēlētāji no valstīm, kuras Latvijas turnīros nav bijušas pārstāvētas, tai skaitā Dominikānas, Peru, Čīle,  Austrālijas, Malaizijas un Indijas. Pieteikšanās termiņš uz šī gada turnīru noslēgsies 30.aprīlī.

 

17.04.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv