Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīrā 47 jaunieši no 9 pašvaldībām

14.jūnijā noslēdzās pieteikšanās termiņš uz VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīru. Šobrīd Latvijas Olimpiskajā komitejā ir saņemti pieteikumi no 9 pašvaldībām, ir pieteikti 47 spēlētāji. Visdrīzāk, ka visi pieteiktie spēlētāji varēs piedalīties - nevienā no disciplīnām pieteikto dalībnieku skaits nepārsniedz 24 spēlētājus vienspēlēs vai 16 pārus dubultspēlēs, taču Rezerves listē tiks iekļauts kāds no 4 Rīgas pieteiktajiem jaukto dubultspēļu pāriem, jo, saskaņā ar Nolikumu, no vienas pašvaldības var piedalīties ne vairāk kā 3 pāri jauktajās dubultspēlēs.

>>> Skatīt pieteikto spēlētāju sarakstu Tournamentsoftware.com
>>> Skatīt Latvijas Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīra nolikumu

Spēlētāji uz Latvijas Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīru ir pieteikti no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Salaspils, Saulkrastiem, Siguldas, Cēsīm, Valmieras un Rīgas.

Latvijas Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīrs notiks Jelgavā, LLU Sporta centrā, 6. un 7.jūlijā. Saskaņā ar sacensību nolikumu, sestdien, 6.jūlijā notiks grupu turnīrs vienspēlēs un 1/16 un 1/8 fināli dubultspēles, savukārt svētdien, 7.jūlijā visās disciplīnās notiks 1/4 fināli, pusfināli un fināli. Uzvarētāju apbalvošana ieplānota svētdien, 7.jūlijā ap plkst. 16:00 Zemgales Olimpiskajā centrā uz Lielās skatuves.

Spēlētāji turnīra tabulās tiks izlikti saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2.jūlijā. Šobrīd jaunus reitinga punktus varēs nopelnīt vēl tikai 22.jūnijā notiekošajā badmintona turnīrā “Saulkrastu kokteilis”, taču jāņem vērā, ka reitingā var būt izmaiņas arī tāpēc, ka dzēsīsies vairāki 2017.gada nogalē notikušo turnīru rezultāti, tai skaitā IX LABL 3.posms, Penkules Ziemassvētku kauss dubultspēlēs, Latvijas kauss jauniešiem noslēgums un Vecgada badmintons Jelgavā. Atgādinām, ka Latvijas badmintona reitingā tiek iekļauti 10 labākie rezultāti 18 mēnešos.

>>> Skatīt Latvijas badmintonu reitingu junioriem

 

17.06.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv