Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Šogad Valkā notiks jau 10. dubultspēļu badmintona turnīrs

Šogad jau 10.gadu pēc kārtas augusta sākumā Valkā notiks tradicionālais starptautiskais dubultspēļu turnīrs. Ir publicēts turnīra nolikums, kurš paredz, ka sestdien, 3.augustā notiks vīriešu un sieviešu dubultspēles, savukārt svētdien, 4.augustā jauktās dubultspēlēs, savukārt sestdienas vakarā viesu namā ”Ezernieki” notiks tradicionālais saviesīgais pasākums.

>>> Skatīt Valkas dubultspēļu turnīra nolikumu

Turnīra rīkotājs Vjačeslavs Baskovs aicina spēlēt gribošos pārus pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits turnīrā ir ierobežots. Uz vīriešu un sieviešu dubultspēlēm reģistrācija tiks slēgta sasniedzot 160 dalībnieku skaitu, savukārt jauktajās dubultspēlēs reģistrācija tiks slēgta sasniedzot 120 dalībniekus. Tāpat prioritāte būs izveidotajiem pāriem.  Organizatori patur tiesības ieviest sportistu kvotu skaitu līgās, kā ar ņemt vērā dalībnieku ģeogrāfisko izcelsmi.

A līgā pirmo vietu ieguvēji visās kategorijās tiks apbalvoti ar dāvanu karti 140 Euro vērtībā katram dalībniekam. Dāvanu karti varēs realizēt veikalā „Sets”, kas atradīsies sacensību zālē. Tādējādi turnīra kopīgais balvu fonds ir 840 eiro. Savukārt pirmo trīs vietu ieguvēji visās līgas tiks apbalvoti ar medaļām.

2018.gadā, pēc tam, kad pirmo reizi tika ieviest spēlētāju skaita ierobežojums, Valkas turnīrā piedalījās 172 spēlētāji no 7 valstīm, tai skaitā Latvijas un Igaunijas, kā arī Somijas, Krievijas, Lielbritānijas, Indijas, Baltkrievijas. Savukārt 2017.gadā Valkas turnīrā piedalījās 198 spēlētāji no Latvijas, Igaunijas, kā arī Krievijas un Somijas.

 

30.06.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv