Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
LBF ārkārtas biedru sapulce pārcelta uz 12.oktobri, rīkos arī Latvijas Badmintona forumu

Latvijas Badmintona federācijas Valde ir pārcēlusi LBF ārkārtas biedru sapulci uz sestdienu 2019.gada 12.oktobri plkst. 18:30. Norises vieta - Saulkrastu sporta centrs. LBF ārkārtas biedru sapulce notiks vienā dienā un vienuviet ar Latvijas U15 čempionātu. Uzreiz pēc ārkārtas biedru sapulces tiks rīkots arī Latvijas Badmintona forums.

>>> Skatīt informāciju par Latvijas Badmintona federācijas Valdi

LBF ārkārtas biedru sapulces un Latvijas Badmintona foruma rīkošana vienā dienā un vienuviet ar Latvijas U15 čempionātu mudinās vēl vairāk biedru pārstāvjus līdzdarboties šajos pasākumos, jo klubu pārstāvjiem nebūs jāsabrauc kopā speciāli tikai dēļ sapulcēm, turklāt vairums tāpat plāno būt klāt arī Latvijas U15 čempionātā. Plānots, ka sestdien, plkst. 18:30, kad sāksies LBF ārkārtas biedru sapulce, būs jau beigušās U15 dubultspēles, bet jauniešiem šajā laikā tiks rīkotas citas aktivitātes, tai skaitā vakariņas, viktorīnas un sporta pasākumi.

LBF ārkārtas biedru sapulcē ir tikai viens darba kārtības jautājums - piektā LBF Valdes locekļa ievēlēšana. Šī vieta LBF Valdē ir atbrīvojies pēc tam, kad Aija Mētra nolēma atkāpties no LBF Valdes locekles pienākumiem.

LBF Valde aicina biedrus līdz 2019.gada 11.oktobra plkst. 12:00 nominēt savu kandidātus uz LBF Valdes locekļa vietu. Visu nominēto kandidātu saraksts, kā arī LBF biedri, kuri ieteica šo kandidātu, tiks publicēts Badminton.lv sadaļā Valde. Nominēto kandidātu saraksts tiks papildināts ne vēlāk kā 24h pēc kandidāta pieteikšanas. Pieteikums jānosūta uz e-pastu: forums@badminton.lv. Savukārt nominētajiem kandidātiem, līdz brīdim, kad notiks balsojums, ir jāapstiprina gatavību ievēlēšanas gadījumā parakstīt Valdes locekļa rakstveida piekrišana būt par valdes locekli.

Uzreiz pēc LBF ārkārtas biedru sapulces, LBF Valde aicina biedrus piedalīties Latvija Forumā, kura vadīšanu un organizēšanu Latvijas Badmintona federācija ir uzticējusi badmintona spēlētājai, vairākkārtējai Latvijas čempionei Madarai Puķītei. LBF Valde ir iecerējusi LBF Forumus kā vietu, kur diskutēt gan plašus, gan arī šaurākus darba kārtības jautājumus, tai skaitā par LBF ilgtermiņa mērķiem, augstu sasniegumu stratēģiju, izmaiņām LBF Statūtos u.c.

Lai LBF Foruma darbs būtu strukturētāks, lūdzam biedrus savlaicīgi atsūtīt savus priekšlikumus LBF Foruma darba kārtībai. E-pasts: forums@badminton.lv. Detalizētāka informācija par LBF Forumu tiks izsūtīta biedriem un publiciēta līdz 1.oktobrim.

 

07.09.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv