Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Sacensību rīkošana
Covid-19
Gada balva
Adventures`Zone turnīrs
Latvijas čempionāts
Klubu komandu līga
MEGOGO tūre senioriem
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas Badmintona federācija rīkos MEGOGO tūri senioriem 5 posmos

Attīstot senioru kustību, Latvijas Badmintona federācija rīkos MEGOGO sponsorētu senioru badmintona turnīru tūri. Plānots, ka 2020.gadā varētu notikt 5 šādi turnīri, tai skaitā arī novembrī notiekošais Latvijas senioru čempionāts, kura laikā  tiktu apbalvoti MEGOGO tūres kopvērtējuma uzvarētāji.

>>> Skatīt Megogo senioru tūres nolikumu

MEGOGO nodrošinātu balvas katra posma uzvarētājiem A un B grupās, kā arī kopvērtējuma uzvarētājiem. Kopvērtējuma pirmās vietas ieguvēji visās disciplīnās un vecuma grupās saņemtu MEGOGO abonementu “TV un Kino” 12 mēnešiem, otras vietas ieguvējs abonementu “TV un Kino” uz 6 mēnešiem, bet trešās vietas ieguvējs abonementu “TV un Kino” uz 3 mēnešiem, līdzīgi kā katra posma uzvarētāji.  

MEGOGO tūres kopvērtējumā tiktu iekļauti trīs labākie rezultāti, uzskaitot punktus, kas šajās sacensības izcīnītas Latvijas badmintona reitingā.  

2020.gadā kā MEGOGO tūres posmi ir noteikti 4 badmintona turnīri: 8.februārī Ledusskulptūru kauss Jelgavā, Salaspils kauss 4.aprīlī, Liepājas kauss 11.jūlijā un Vidzemes kauss 12.septembrī.

Kā galvenās prasības MEGOGO tūres posma rīkotājiem ir badmintona turnīrs tikai senioru vecuma spēlētājiem 35+ un 45+ vecuma grupās, tai skaitā A un B meistarības grupās, kā arī saviesīgs pasākums pēc sacensībām.  

“Mums ir turnīri jauniešiem, taču ir maz turnīru tikai pieaugušajiem, kuri arī vēlas, vismaz pāris reizes gadā, sajusties īpaši, netraucēti un sava vecuma prasībām atbilstoši. Tas prasa citu tempu, citu attieksmi,” norāda Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

“Senioru kustības attīstība ir ļoti svarīga! Tas veicina masveidību, piesaista jaunus spēlētājus, atbalstītājus un tiešā veidā ietekmē arī bērnu un jauniešu piesaistīšanu, jo pieaugušie visbiežāk saviem bērniem izvēlas to sporta veidu, kuru paši ir izvēlējušies,” stāsta Kristians Rozenvalds. 

Latvijas Badmintona federācija sadarbību ar MEGOGO aizsāka 2019.gadā, kad MEGOGO ar savām balvām atbalstīja Latvijas klubu komandu čempionāta B līgu, kura tika nosaukta MEGOGO vārdā. Šogad tika nolemts vēl ciešām koncentrēties uz auditoriju, kura varētu būt MEGOGO mērķauditorija, kuru varētu interesēt TV un kino latviešu un krievu valodā,” precizē Kristians Rozenvalds.

SIA "MEGOGO" valdes loceklis Andžejs Pjateckis lepojas ar to, ka “MEGOGO” ir lielākā šāda veida video un audio satura platforma Austrumeiropā, kuras ikmēneša auditoriju sastāda 51 miljoni unikālu lietotāju. “MEGOGO” piedāvā jauna formāta tiešsaistes TV kanālu apraidi, kas pieejama Smart TV televizoros, datoros, planšetdatoros, viedtālruņos, spēļu konsolēs un citās viedierīcēs. “MEGOGO” platforma ir pieejama latviešu, lietuviešu, igauņu, angļu, krievu, ukraiņu, rumāņu, kazahu, azerbaidžāņu un gruzīnu valodās. 

"MEGOGO piedāvā Latvijas skatītājiem vairāk nekā 9000 filmas, kuras tulkotas arī latviešu un krievu valodās, kā arī gandrīz 100 TV kanālus, tai skaitā piecus kanālus latviešu valodā. Mums ir arī 26 filmu TV kanāli, 10 TV kanāli bērniem, 12 mūzikas TV kanāli, 15 ziņu un informatīvie kanāli, 10 izklaides un 12 izglītojoši TV kanāli, kā arī 7 sporta kanāli, kas varētu būt īpaši aktuāli sportiskiem cilvēkiem.  

 

22.01.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv