Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Aicina uz pludmales badmintona turnīru Tallinā

Sestdien, 22. februārī, Tallinā, pludmales volejbola centrā “Teras Beach” notiks pludmales badmintona turnīrs. Aicināti tiek visi badmintona spēlētāji, iepriekšēja pieredze  pludmales badmintonā nav nepieciešama. Turnīrā tiks spēlētas tikai dubultspēles, nepieciešamības gadījumā turnīra rīkotāji palīdzēs atrast partneri.

>>> Skatīt ielūgumu uz turnīru angļu valodā

Turnīra rīkotāji norāda, ka ir arī pludmales badmintona ir dažas atšķirības no tradicionālā badmintona noteikumiem. Laukums smiltīs ir nedaudz mazāks. Pludmales badmintonā nav serves līnijas, tāpēc var servēt uz jebkuru no spēlētājiem, turklāt jebkurš no pāra var uzņemt servi. 

Spēlē notiek līdz divu setu uzvarai. Pirmie divi seti ir līdz 15 punktiem, bet ja nepieciešams arī trešais sets, tad ir līdz 11 punktiem.

Rīkotāji precizē, ka šis nebūs turnīrs, kurā tiks ievēroti AirBadminton noteikumi, kurus pērn prezentēja Pasaules badmintona federācija. Igaunijas turnīrā būs mazāki laukumi, jo viens pludmales volejbola laukums tiks dalīts divās daļās, spēlēs divi pret divi (airBadminton var spelēt arī trīs pret trīs), nebūs arī ierobežojums vienam spēlētājam veikt tikai vienu sitienu pēc kārtas. Tāpat Igaunijas turnīrā varēs spēlēt ar parastajām badmintona bumbiņām, nevis speciāli AirBadminton radītajām badmintnona bumbiņām.

Spēlēt var gan ar spalvu bumbiņām, gan ar neilona, taču atšķirībā no citiem turnīriem, priekšrocības ir neilona bumbiņām.

Pieteikties uz turnīru var līdz 20.februārim, nosūtot e-pastu: indrek@sulgpallikool.ee. Piesakoties līdz 31.janvārim, dalības maksa ir 29 eiro, pēc 1.februāra dalības maksa ir 39 eiro. Katram pāris tiks nodrošinātas vismaz 5 spēles.

Turnīru rīkot badmintona klubs "Tondiraba", kontaktpersona: Indrek Luts, e-pasts: indrek@sulgpallikool.ee, telefons: +37256223414

 

20.01.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv