Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Apstiprina jaunu LBF Treneru komisiju 6 cilvēku sastāvā

Latvijas Badmintona federācijas 5.februāra Valdes sēdē ir apstiprināts jauns LBF Treneru komisijas sastāvs uz nākamo divu gadu termiņu. Līdz 2021.gada 31.decembrim LBF Treneru komisijā darbosies Ainārs Gureckis, Pauls Gureckis, Edgars Kviesis, Kristīne Šefere un Arnis Šefers, kā arī LBF Valdes locekle Diāna Šavalgina, kura saskaņā ar LBF Treneru komisijas nolikumu, būs LBF Treneru komisijas priekšsēdētāja.

>>> Skatīt LBF Treneru komisijas nolikumu

Iepriekš no 2017.gada oktobra LBF Treneru komisijā darbojās 5 treneri, kuri tika ievēlēti LBF biedru atklātā e-pasta balsojumā. No iepriekšējā komisijas sastāva darbu LBF Treneru komisijā turpinās Ainārs Gureckis, Pauls Gureckis, Edgars Kviesis un Diāna Šavalgina, bet neturpinās Andis Bērziņš. Kā jaunpienācēji LBF Treneru komisijā ir Kristīne Šefere un Arnis Šefers.

Šī gada sākumā LBF Valdes nolēma, ka LBF Treneru komisijas jaunais sastāvs tiks nevis atklāti ievēlēts, bet gan tās darbā tiks iesaistīti treneri, kuri paši vēlas aktīvi līdzdarboties, savukārt LBF Valde, kā to paredz LBF Statūti, apstiprinās Treneru komisijas personālsastāvu. Pretendentiem bija iespēja līdz 3.februārim rakstiski pieteikties, pieteikumā norādot arī savu motivāciju līdzdarboties LBF Treneru komisijā.

“Darboties LBF Treneru komisijā pieteicās pieci treneri. LBF Valde nolēma visus pieteikušos iesaistīt komisijas darbā. Cerējām, ka atsaucība būs lielāka, jo citkārt treneriem ir tik daudz ierosinājumu un kritikas, tāpēc aicinājām visus pie kopīgā darba galda. Prieks par tiem, kas pieteicās, žēl par tiem, kas izvēlējās palikt malā,” komentē LBF Valdes locekle un Treneru komisijas vadītāja Diāna Šavalgina.

Saskaņā ar LBF Treneru komisijas nolikumu, tās kompetencē ir pieaugušo, jaunatnes, junioru un senioru nacionālo izlašu treneru un izlašu kandidātu un komandu personālsastāva izvirzīšana apstiprināšanai LBF valdē, nacionālo izlašu treniņplāna un stratēģijas apstiprināšana, kā arī izlašu snieguma analīze. LBF Treneru komisija ir mudināta izstrādāt priekšlikumus koordinētam un optimizētām darbam ar nacionālo izlašu spēlētājiem visas sezonas garumā, treneru profesionālai tālākizglītībai, kā arī profesionāli izglītojošās informācijas (grāmatu, datu nesēju u.tt.) izveidei. LBF Treneru komisija ir atbildīga par atzinumu izsniegšanu LBF turnīru sarīkošanas noteikumiem, LBF organizēto turnīru nolikumiem, tai skaitā Latvijas čempionātu jauniešiem, junioriem, komandām, pieaugušajiem un senioriem, kā arī sniegt atzinumus par jautājumiem, kurus ierosina LSFP, Olimpiskā komiteja, LR Izglītības un zinātnes ministrija, esošo un potenciālo sporta skolu programmām, kā arī lemt par atzinumu piešķirt badmintona trenera sertifikātus.

 

06.02.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv