Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Eiropas badmintona konfederācija izsludina Yonex Latvia U17 nolikumu

Eiropas Badmintona konferederācija ir saskaņojusi un publicējusi Eiropas badmintona U17 reitinga turnīra “Yonex Latvia U17” nolikumu. Latvija jau otro gadu pēc kārtas rīkos Eiropas U17 reitinga turnīru, kurš šogad notiks nevis martā, kā pērn, bet no 11. līdz 13.septembrim, nemainīga ir norises vieta - Sigulda.

>>> Skatīt Yonex Latvia U17 nolikumu

“Turnīra pārcelšana no marta uz septembri šoreiz bija nesaistīta ar Covid-19. Tā mēs izlēmām jau pērn pēc veiksmīgi aizvadītā turnīra, jo septembrī aicināt dalībniekus uz Siguldu ir saistošāk. Septembrī ir jau noslēgusies vasaras sezona un vēl nav sākusies Siguldas rudens sezona, tāpēc septembrī lielāka atsaucība ir arī Sīguldas tūrisma industrijai,” skaidro Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds

“Mums paveicās! Ja Latvijas U17 turnīrs būtu pieteikts nevis septembrī, kā tagad, bet marta vidū, tad mums to nāktos pēdējā brīdī atcelt līdz ar Ārkārtas situācijas izsludināšanu Latvijā. Tad mums būtu radušies lieli zaudējumi un daudz citas neplānotas problēmas,” norāda Kristians Rozenvalds.

Pērn Siguldā notikušajā Eiropas U17 reitinga turnīrā “Yonex Latvia U17” piedalījās 116 dalībnieki no Baltkrievijas, Dānijas, Igaunijas, Itālijas, Krievijas, Lietuvas, Luksemburgas, Norvēģijas, Polijas, Skotijas, Spānijas, Ukrainas, Zviedrijas un Latvijas. Turnīrā triumfējas Krievijas juniori, kuri izcīnīja visas iespējamās zelta un sudraba medaļas, kā arī 7 no 10 bronzas medaļām.

Vienlaicīgi ar “Yonex Latvia U17” notiks arī Siguldas 27. starptautiskais  jauniešu turnīrs U11, U13, U15 un U19 vecuma grupās.

Kā jauninājums šogad ir tas, ka spēlētāji, kuri būs piektdien zaudējuši U17 turnīra pirmajā un otrajā kārtā, varēs sestdien piedalīties izaicinājuma kausā, kurš tiks apvienots ar Siguldas 27. starptautiskais  jauniešu turnīra U19 turnīru. “Citkārt Eiropas U17 reitinga turnīros spēlētājiem, kuri zaudē pirmajā spēlē, turnīrs līdz ar to ir beidzies, taču Latvijā šiem spēlētājiem būs iespēja turpināt sacensības, turklāt cīnoties par vērtīgām sponsoru balvām,” precizē Kristians Rozenvalds.

Saskaņā ar Eiropas U17 badmintona reitinga nolikumu, rīkot Eiropas U17 badmintona reitinga turnīrus var federācijas, badmintona klubi, pašvaldības, biedrības un privātpersonas, bet turnīru pieteikumu var veikt tikai badmintona federācijas. Latvija, tāpat kā citas Eiropas valstis, var gada laikā rīkot ne vairāk kā divus Eiropas U17 badmintona reitinga turnīrus.

Eiropas U17 reitingā šobrīd vīriešu vienspēlēs visaugstāk no Latvijas ir talsenieks Patriks Kandis - 190.vietā, savukārt Pauls  Elias Rozenvalds - 207.vietā, Raimonds Kirsons 224.vietā, Dāvis Strazdiņš 275.vietā, Alens Zandovskis, Edžus Meirāns, Toms Sala, Jānis Jaunslavietis dala 305.vietu.

Eiropas U17 reitingā sieviešu vienspēlēs siguldiete Anna Kupča šobrīd ir 103.vietā, Arīna Babre 120.vietā, Annija Rulle-Titava 134.vietā, Annemarija Lorēna Priede 145.vietā, Eiprila Briede 178.vietā, Diāna Bespalova un Megija Āboltiņa dala 290.vietu, Elza Zitāne 325.vietā.

 

18.06.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv