Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Rīgas centrā badmintona dubultspēļu turnīrs māksliniekiem

2.augustā Rīgas centrā K.K. fon Stricka villas dārzā ar badmintona dubultspēļu turnīru noslēdzās izklaides biznesā pazīstāmā Mārtiņa Mielava un viņa kolēģes Augustes Petres organizētais Rīgas Mazākais Mākslas un Sporta festivāls. Badmintona turnīrā piedalījās 14 dalībnieki - 7 pāri. Badmintona turnīra uzvarētāji balvā saņēma festivāla vizuālās identitātes autora Aleksandra Brežes veidoto kausu badmintona bumbiņas veidolā. Zīmīgi, ka šajā turnīrā badmintona spēlēs no paaugstinājuma tiesāja ekspremjers Māris Gailis.

Festivālu atbalstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, savukārt badmintona turnīra norisei palīdzēja arī Latvijas Badmintona federācija, piešķirot turnīra vajadzībām 6 badmintona raketes un uzdāvinot 12 badmintona bumbiņas, tai skaitā 6 jaunas pludmales badmintona bumbiņas, kuras varētu būt piemērotākas spēlēšanai brīvā dabā. Turnīram sākoties, Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds atgādināja dalībniekiem badmintona noteikumus spēles pamatprincipus, aicinot visus šajā turnīrā spēlējošos māksliniekus pēcāk pievienoties aktīvo badmintona spēlētāju pulkam. 

Rīgas Mazākais Mākslas un Sporta festivāls ir unikāls un multikulturāls notikums, kurš laikā no 31. jūlija līdz 2. augustam apmeklētājiem piedāvās jaunatklāt vizuālās mākslas un sportisko aktivitāšu potenciālo mijiedarbi.

Badmintona turnīrs notika brīvā dabā, dārzā pie vācbaltu arhitekta K.J.Felsko 1889. gadā būvētās Karla Kristofa fon Stricka villas, kas līdz pat mūsdienām saglabājusies kā viena no Rīgas centra neorenesanses arhitektūras pērlēm, caur kurā īstenotajiem notikumiem sabiedrība tiek pastarpināti aicināta pievērst uzmanību nozīmīga kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanai un tā savienībai ar laikmetīgās kultūras procesiem. Laika gaitā fon Stricka villa kļuvusi ne vien par pasākumu norises vietu, bet arī par iedvesmas avotu, tēmu mākslinieciskām izpausmēm un alternatīvu rezidenci radošiem cilvēkiem.

 

03.08.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv