Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Rīgas turnīrā 5.septembrī piedāvās testēt “Li-Ning” badmintona inventāru

Rīgas pilsētas atklātā badmintona čempionāta laikā Latvijā tiks prezentēts “Li-Ning” badmintona inventārs. Spēlētāji “Elektrum Olimpiskajā centrā” varēs testēt "Li-Ning" badmintona raketes un spalvu bumbiņas. Tāpat “Li-Ning” badmintona inventārs būs arī balvās sacensību laikā notiekošajos konkursos un izlozēs.

>>> Skatīt Rīgas pilsētas atklātā badmintona čempionāta nolikumu

“Li-Ning” inventāru piedāvā specializētais rakešu sporta inventāra veikals “Pepsi centrā”, Rīgā, Uzvaras bulvāri 10. Šai veikalā, kurš plašāk pazīstams ar nosaukumu “Squash Shop”. 

“Squash Shop” direktors Sergejs Sidorovs precizē, ka veikalā var iegādāties inventāru ne tikai skvošam, bet arī citiem rakešu sporta veidiem, tai skaitā badmintonam. Veikalā var iegādāties “Karakal” un “Victor” badmintona inventāru, kā arī “Asics” sporta apavus.

Šobrīd “Squash Shop” ir uzsācis sadarbību ar “Li-Ning”. Veikalā ir pieejamas vairāki “Li-Ning” badmintona apavu modeļi, vairāk nekā 12 badmintona rakešu modeļi, badmintona krekli vīriešiem, sievietēm un jauniešiem, kā arī zeķes, gripi un badmintona spalvu bumbiņas.

“Es domāju, ka ikviens Latvijas badmintona spēlētājs zina, kas ir Li-Ning, jo tas ir brends, kuru izmanto pasaulē spēcīgākie Ķīnas badmintona spēlētāji, tai skaitā Olimpiskie un Pasaules čempioni. Līdz šim ne visiem bija sanācis pašiem saskarties ar “Li-Ning” badmintona inventāru, taču tagad tas ir iespējams. Pasaulē “Li-Ning” tiek dēvēts par ķīniešu analogu “Nike”, un, esmu pārliecināts, ka arī Latvijas badmintona tirgū par to būs interese,” aicina “Squash Shop” direktors Sergejs Sidorovs.

 

18.08.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv