Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas spēlētājas J.Romanova un A.Kupča Igaunijā trenējās kopā ar R.Must

Nākamajā dienā pēc pārliecinošās uzvaras Valkas starptautiskā dubultspēļu turnīrā, Siguldas jaunais sieviešu dubultspēļu pāris Anna Kupča & Jekaterina Romanova devās uz Igaunijas pilsētu Kilingi-Nomme, lai piedalītos Igaunijas lielākā badmintona kluba “Triiton” desmit dienu treniņnometnē. Nometnē piedalījās vairāk nekā piecdesmit spēlētāji no Igaunijas, Latvijas un Vācijas. 

“Treniņi notika trīs grupās. Mēs bijām iedalītas spēcīgākajā grupā kopā ar labākajiem Igaunijas spēlētājiem. Kopā bija septiņi treneri: Mart Siliksaar, Raul Must, Robert Kasela, Mihkel Talts, Heiko Zoober, Sander Merits un fiziskās sagatavotības treneris Pep. Dienā bija divi fiziskie treniņi stadionā, mežā vai trenažieru zālē, kā arī divi treniņi badmintona zālē. Bet vakaros bija vēl dažādi turnīri ar mini balvām uzvarētājiem - badmintona vienspēles, dubultspēles, kā arī 3 pret 3, kā arī sporta spēles, piemēram florbols, futbols, volejbols,” atgriežoties no nometnes stāsta Jekaterina Romanova.

“Man nometne ļoti patika, jo šajā reizē tiešām iemācījāmies jaunus badmintona sitienus, noslīpējām tehniku, vingrinājumi bija ļoti daudzveidīgi, līdz ar to nebija neinteresantu treniņu. Sevišķi patika trīskārtējā Olimpisko spēļu dalībnieka Raul Must vadītie badmintona treniņi. Fiziskās sagatavotības treniņi bija ļoti radoši, izmantojām dažādu inventāru, lai attīstītu visas fiziskās īpašības. Nometnes laikā ieguvām daudz jaunus draugus, jo te bija ne tikai smagi treniņi, bet arī viktorīnas, spēles, kopīga futbola spēles skatīšanās,” atceras Anna Kupča.

„Triiton” kluba vadītājs un treneris Mart Siliksaar atzīmēja Latvijas meiteņu lielo pašatdevi treniņos un atzīstamo meistarības līmeni. “Ceru, ka tas vainagosies ar vēl interesantākām savstarpējām spēlēm starp Igaunijas un Latvijas labākajiem spēlētājiem tuvākajos starptautiskajos reitinga turnīros Jelgavā, Viļņā un Siguldā,” novēlēja pieredzējušais Igaunijas badmintona treneris Mart Siliksaar.

“Vēlos īpaši atzīmēt lielisko Kilingi-Nomme sporta bāze ar sešu badmintona laukumu sporta zāli, modernu stadionu, priežu mežu krosa skrējieniem, lieliskos sadzīves apstākļus kopmītnēs un teicamu, bagātīgu sportistu ēdināšanu,” uzsver Siguldas BK/SSS badmintona treneris Ainārs Gureckis, kuram bija iespēja klātienē vērot treniņnometnes darbību.

Siguldas badmintona kluba vārdā Ainārs Gureckis izsaka lielu pateicību Latvijā dzīvojušajam badmintona spēlētājam Wulf Harder, kurš daļēji apmaksāja Latvijas spēlētājām dalību šajā nometnē, 2020.gada 12.augustā veicot Latvijas Badmintona federācijā ziedojumu, norādot konkrētu tā izlietošanas mērķi. Jāatzīmē, ka arī 2019.gadā Wulf Harder no privātiem līdzekļiem finansiāli atbalstīja Latvijas vadošās badmintona spēlētājas.

 

26.08.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv