Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Kocēnos 12.septembrī notiks MEGOGO senioru tūres posms

Sestdien, 12.septembrī, Kocēnos notiks Latvijas Badmintona federācijas rīkotās un MEGOGO atbalstītās senioru tūres posms “Vidzemes kauss”. Aicināti piedalīties seniori, kas dzimuši 1984.gada un vecāki. Spēlētāji var piedalīties tikai divās disciplīnās pēc savas izvēles. Pieteikšanās termiņš ir ceturtdiena, 2020.gada 10.septembris plkst. 20:30. Pieteikums jānosūta elektroniski uz e-pastu: pieteikumi@badminton.lv.

>>> Skatīt Megogo senioru tūres Nolikumu
>>> Skatīt Megogo senioru tūres kopvērtējumu
>>> Skatīt spēlētāju un spēļu sarakstu Tournamensoftware.com

Pieteikties aicināti gan Latvijas pieredzējušie spēlētāji, gan arī tie, kas badmintonu sākuši spēlēt salīdzinoši nesen. Lai nepieļautu senioru pārslodzi, nolikumā ir noteikts ierobežojums piedalīties ne vairāk kā divās kategorijās un ne vairāk kā 8 spēlēs. 

Sacensības ieplānotas divās vecuma grupās (35+ un 45+) visās piecās badmintona disciplīnās (vīriešu un sieviešu vienspēlēs, vīriešu un sieviešu dubultspēles, kā arī jauktās dubultspēles).

Sacensības notiks Kocēnu sporta namā, kur tiks iekārtoti četri badmintona laukumi.

Dalības maksa par vienspēlēm ir €7,50 no cilvēka par vienspēlēm un €6,00  no cilvēka par dubultspēlēm.

Pēc sacensībām dalībnieki ar pavadošajiem ģimenes locekļiem ir uzaicināti uz kopīgām vakariņām Valmierā, restorānā "Tērbata”. 

Detalizēta informācija par sacensībām un saviesīgo pasākumu: Andis Berziņš, e-pasts: aberzs@inbox.lv, tel. +37128341121.

Pirmo vietu ieguvēji visās disciplīnās un vecuma grupās balvā saņems MEGOGO abonementu “TV un Kino” (vairāk nekā 100 TV kanāli un 9000 filmas) uz 3 mēnešiem, savukārt tūres kopvērtējuma uzvarētāji gada nogalē saņems šādus abonementus uz 12 mēnešiem.

Atgādinām, ka pirmais MEGOGO senioru tūres posms notika Jelgavā, 2020.gada 8.februārī, vienlaicīgi ar tradicionālo ledusskulptūru festivālu. 2020.gada 4.aprīlī MEGOGO senioru tūres posmam bija jānotiek Salaspilī, taču tas tika atcelts Ārkārtas situācijas ierobežojumu dēļ. 2020.gada 11.jūlijā Megogo senioru tūres posms notika Liepājā. 2020.gada ieplānoti vēl trīs MEGOGO seniortūres posmi, tai skaitā 12.septembrī Kocēnos un 7.novembrī, vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu senioriem, kā arī vēl viens posms 5.decembrī, kas aizvietotu 4.aprīlī Salaspilī nenotikušo MEGOGO senioru tūres posmu.

 

07.09.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv