Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Adventures`Zone turnīrs
Covid-19
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Sacensību rīkošana
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
“Megogo” senioru tūres kopvērtējumā visvairāk balvas G.Pirktiņam un A.Zuntei

 

Latvijas Badmintona federācija ir apkopojusi “Megogo” senioru tūres kopvērtējuma rezultātus 35+ un 45+ vecuma grupās. Uzvarētāji balvās saņems “Megogo” abonementu “TV un Kino”, piemēram liepājnieks Guntis Pirktiņš filmas TV un filmas varēs skatīties 24 mēnešus 191,76 vērtībā, bet Anete Zunte no Valkas 18 mēnešus 143,82 vērtībā. Trijos 2020.gadā notikušajos “Megogo” senioru tūres posmos piedalījās 78 spēlētāji, tai skaitā arī 13 seniori no Lietuvas.

>>> Skatīt “Megogo” senioru tūres kopvērtējumu 2020.gadā
>>> Skatīt informāciju par “Megogo” senioru tūri

Kopvērtējumā ir iekļauti divi labākie rezultāti no no trim posmiem, uzskaitot punktus, kas šajās sacensības izcīnītas Latvijas badmintona reitingā. Kopvērtējuma 1.vietas ieguvēji balvā saņems “Megogo” abonementu “TV un Kino” uz 12 mēnešiem, 2. vietas ieguvēji uz 6 mēnešiem, bet 3.vietas ieguvēji uz 3 mēnešiem. Ārkārtas situācijas apstākļos netiks organizēts uzvarētāju apbalvošanas svinīgs pasākums, balvas tiks nosūtītas uzvarētājiem e-pastā.

Sākotnēji bija plānots, ka kopvērtējumā tiks iekļauti trīs labākie rezultāti no pieciem posmiem, taču Covid-19 dēļ 2020.gadā izdevās noorganizēt tikai trīs tūres posmus.

“Megogo” senioru tūre iesākās ļoti cerīgi 8.februārī Jelgavā ar “Ledusskulptūru kausu”. Tolaik vēl nekas neliecināja par baisajām izmaiņām. Tūres 2.posms bija ieplānots Salaspilī 4.aprīlī, laikā, un, saprotams, tika atcelts 12.martā izsludinātās Ārkārtas situācijas dēļ. Savukārt 3.posms Liepājā 11.jūlijā un 4.posms 12.septembrī Kocēnos notika kā plānots. Diemžēl, arī tūres noslēdzošais posms 7.novembrī, kā arī Latvijas čempionāts senioriem nevarēja notikt no jauna izsludinātās Ārkārtas situācijas dēļ.

“Neskatoties uz Covid-19 ierobežojumiem, jāatzīst “Megogo” senioru tūri par izdevušos. Mērķis bija mudināt seniorus vēl aktīvāk spēlēt savā starpā. “Megogo” senioru tūres posmos piedalījās 78 spēlētāji, tai skaitā 65 no Latvijas, un tas ir vairāk nekā iepriekšējos gados notikušajos Latvijas senioru čempionātos,” rezumē Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs un “Megogo” senioru tūres komisārs Kristians Rozenvalds.

“Megogo” senioru tūres trijos posmos ir piedalījušies spēlētāji no Auces, Baložiem, Bēnes, Cēsīm, Iecavas, Jēkabpils, Jelgavas, Jūrmalas, Liepājas, Olaines, Ozolniekiem, Penkules, Rīgas, Salaspils, Siguldas, Valkas, Valmieras, Ventspils un Vijciema. Jelgavas posmā piedalījās arī spēlētāji no Šauļiem, bet Liepājas posmā spēlētāji no Klaipēdas.

“Mums ir turnīri jauniešiem, taču ir maz turnīru tikai pieaugušajiem, kuri arī vēlas, vismaz pāris reizes gadā, sajusties īpaši, netraucēti un sava vecuma prasībām atbilstoši. Tas prasa citu tempu, citu attieksmi,” norāda Kristians Rozenvalds.

“Senioru kustības attīstība ir ļoti svarīga! Tas veicina masveidību, piesaista jaunus spēlētājus, atbalstītājus un tiešā veidā ietekmē arī bērnu un jauniešu piesaistīšanu, jo pieaugušie visbiežāk saviem bērniem izvēlas to sporta veidu, kuru paši ir izvēlējušies,” stāsta Kristians Rozenvalds.

Latvijas Badmintona federācija sadarbību ar “Megogo” aizsāka 2019.gadā, kad “Megogo” ar savām balvām atbalstīja Latvijas klubu komandu čempionāta B līgu, kura tika nosaukta “Megogo” vārdā. Šogad tika nolemts vēl ciešām koncentrēties uz auditoriju, kura varētu būt “Megogo” mērķauditorija, kuru varētu interesēt TV un kino latviešu un krievu valodā,” precizē Kristians Rozenvalds.

SIA “Megogo” valdes loceklis Andžejs Pjateckis lepojas ar to, ka “Megogo” ir lielākā šāda veida video un audio satura platforma Austrumeiropā, kuras ikmēneša auditoriju sastāda 51 miljoni unikālu lietotāju. “Megogo” piedāvā jauna formāta tiešsaistes TV kanālu apraidi, kas pieejama Smart TV televizoros, datoros, planšetdatoros, viedtālruņos, spēļu konsolēs un citās viedierīcēs. “Megogo” platforma ir pieejama latviešu, lietuviešu, igauņu, angļu, krievu, ukraiņu, rumāņu, kazahu, azerbaidžāņu un gruzīnu valodās.

“Megogo” piedāvā Latvijas skatītājiem vairāk nekā 10000 filmas, kuras tulkotas arī latviešu un krievu valodās, kā arī gandrīz 100 TV kanālus, tai skaitā piecus kanālus latviešu valodā. “Megogo” TV piedāvājumā ir 26 filmu TV kanāli, 10 TV kanāli bērniem, 12 mūzikas TV kanāli, 15 ziņu un informatīvie kanāli, 10 izklaides un 12 izglītojoši TV kanāli, kā arī 7 sporta kanāli, kas varētu būt īpaši aktuāli sportiskiem cilvēkiem.

 

27.12.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv