Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Izstrādāti un apstiprināti badmintona kontrolnormatīvi sporta skolām un treniņgrupām

Viens no jaunās Treneru komisijas pirmajiem paveiktajiem darbiem ir profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas kontrolnormatīvi. Šādu kontrolnormatīvu izstrāde bija nepieciešama pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumi Nr. 508 "Kārtība, kādā valsts finansē profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas".

>>> Skatīt profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas badmintona kontrolnormatīvus
>>> Skatīt Badminton.lv sadaļu "Treneru komisija"

"Kontrolnormatīvi ir saistoši abām sporta skolās, kurās ir profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas badmintonā, tai skaitā Siguldā un Talsos, bet kā atskaites punktu par treniņu procesa gaitu un apgūtām badmintona iemaņām tos var izmantot jebkuršs klubs, kurš nodarbojas ar bērnu un jauniešu badmintona treniņu grupām," skaido Latvijas badmintona federācijas Treneru komisijas priekšsēdētāja Diāna Šavalgina.

Līdz šim sporta skolās audzēkņu iemaņu testēšana notika tikai pēc fiziskās sagatavotības normatīviem, taču patreiz normatīvi ir papildināti, iekļaujot pārbaudes par badmintona tehnisko sagatavotību visās sporta grupās, kā arī taktisko sagatavotību sporta meistarības un augstākās sporta meistarības grupās.

"Šie normatīvi var noderēt jebkuram kluba trenerim, lai izvērtētu audzēkņu sasniegumus gada griezumā. Šis ir arī veids, kā virzīties uz badmintonu iemaņu kvalitatīvu apguvi, jo visu pamatā ir regulārs, mērķtiecīgs darbs, tai skaitā nodarbību plānošana un kā atsakite - iemaņu pārbaude un rezultātu analīze," uzskata Diāna Šavalgina.

 

26.10.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv