Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF

Lieliski aizvadīts starptautiskais jauniešu badmintona turnīrs "Liepāja Junior Open 2024"

16. martā, paralēli Liepājas pilsētas 399. dzimšanas dienas svinībām, Liepājas Rietumkrasta vidusskolā ar Liepājas pilsētas atbalstu norisinājās ikgadējais starptautiskais jauniešu badmintona turnīrs "Liepāja Junior Open 2024". Turnīrs pulcēja spēlētājus no Valmieras, Talsiem, Baložiem, Olaines, Lietuvas pilsētas Klaipēdas un Liepājas. Tika izcīnītas godalgas četrās jauniešu meistarības grupās A, B, C un D, izspēlējot zēnu un meiteņu vienspēles, dubultspēles un jauktās dubultspēles.

Visus spēļu rezultātus skat. šeit.
Turnīra fotogaleriju aplūkojiet šeit.

Turnīra uzvarētāji

Absolūts triumfs Leonardo Golovčenko, kas uzvarēja jauniešu A grupā visās trīs kategorijās. Visos A grupas finālos norisinājās Kurzemes derbiji, kur vienspēlēs Golovčenko pārspēja Andreju Vilni no Talsiem, dubultspēlēs pārī ar Vilni tika pārspēti talsinieki Patriks Kandis ar Aleksi Emilianu Kviesi, bet jauktajās dubultspēlēs kopā ar Martu Heizi tika uzveikts Talsu pāris Alekss Emilians Kviesis ar Madaru Leinarti.

B grupā puišiem divi zelti talsiniekam Aleksim Denisam Dimiņam, kas uzvarēja gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs pārī ar kluba biedru Armandu Znotiņu.

B grupas meiteņu vienspēlēs 1.vieta Dartai Širovai no Baložiem, bet dubultspēlēs augstākais goda pjedestāls mājiniecēm Diānai Čaikai ar Madarai Vītolu.

C grupā puišu vienspēlēs nepārspēts  palika valmierietis Justs Kājiņš un meiteņu konkurencē Madara Leinarte. Dubultspēlēs puišiem zelta godalgas liepājniekiem Derelam Edvardam Slavikam kopā ar Dāvidu Aleksu Ģībieti, savukārt meitenēm stiprākās bija lietuvietes Milda Beleckaite ar Ugni Vaicekauskaiti.

Jaunākajā, D grupā vienspēlēs zēniem meistarīgākais izrādījās Endijs Ezeriņš no Talsiem, starp meitenēm stiprākā – Madara Širova no Baložiem. Zelts Širovai arī meiteņu dubultspēlēs pārī ar Ilanu Mirojevsku no Valmieras.