Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Kalendārs
Rezultāti
Reitings LV
Latvijas Čempionāts
Seniori
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Par federāciju
Atbalstītāji
Valde
Latvijas Olimpiskā komiteja
Yonex
SIA Ankravs
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Sākas pieteikšanās uz Latvijas čempionātu jauniešiem U13 un U17 grupās

Latvijas Badmintona federācija aicina visus Latvijā dzīvojošos un badmintonu spēlējošos jauniešus pieteikties uz Latvijas čempionātu jauniešiem. Šobrīd tiek izsludināta pieteikšanās uz Latvijas čempionātu U13 un U17 vecuma grupās, kas notiks sestdien, 7.novembrī, Rīgā. Vairāk informācijas Nolikumā. Atgādinām, ka saskaņā ar Latvijas Badmintona federācijas Valdes lēmumu Latvijas čempionāts U11 un U15 vecuma grupām notiks sestdien, 28.novembrī, Talsos, savukārt Latvijas čempionāts junioriem (U19) notiks Siguldā, 13.decembrī.

07.10.2015

Lasīt tālāk »
 
Siguldā jau 13.reizi sacentīsies reģiona labākie badmintonisti

No 17.līdz 18.oktobrim Siguldā jau 13. reizi notiks Siguldas atklātais starptautiskais čempionāts badmintonā. Plānots, ka turnīrā piedalīsies spēlētāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, un gaidīti arī citu valstu pārstāvji. Plašāka informācija klātpievienotajos dokumentos.

06.10.2015

Lasīt tālāk »
 
Jau licencēti 167 Latvijas badmintonisti

Latvijas Badmintona federācija apsveic pirmos badmintonistus, kuri paspējuši visātrāk licencēties! Atgādinām, ka saskaņā ar Latvijas Badmintona federācijas Valdes 13.augusta lēmumu, turpmāk reitingā tiks iekļauti tikai Latvijā licencēto spēlētāju rezultāti. Lai iegādātos licenci, spēlētājam ir jāsamaksā Latvijas Badmintona federācijas bankas kontā 10 eiro, jauniešiem un junioriem 50% atlaide.

01.10.2015

Lasīt tālāk »
 
Reklamēs badmintonu Preiļos un Latgalē

20.novembrī visas dienas garumā Latvijas Badmintona federācija Preiļos rīkos izbraukuma reklāmas pasākumu. Lai tuvāk iepazītos ar badmintonu, Preiļu ģimnazijā tiks sapulcināti Preiļu, Varkavas, Līvānu, Riebiņu un Aglonas novadu sporta skolotāji un sporta dzīves organizētāji.

13.09.2015

Lasīt tālāk »
 
Apzinām Latvijas badmintona karti!

Kur vēl Latvijā spēlē badmintonu? Ja zināms, lūdzam to pierakstīt klāt komentāros Latvijas Badmintona federācijas Facebook lapā vai sūtot e-pastu: info@badminton.lv. Un uzskaitam ne tikai oficiāli reģistrētos klubus, bet arī tās vietas, kur lielākā vai mazākā lokā regulāri spēlē badmintonu.

30.08.2015

Lasīt tālāk »
[1] 2
   Parādīti [1-5] no [6]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv