Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Atceļ arī aprīlī un maijā ieplānotos Latvijas čempionātus badmintonā

Latvijas Badmintona federācija ir atcēlusi tos Latvijas čempionātus badmintonā, kuri bija ieplānoti aprīļa beigās un maija sākumā. Tādējādi ir atcelts 23.aprīlī Salaspilī plānotais Latvijas skolu komandu čempionāts, 25.aprīlī Valmierā plānotais Latvijas klubu komandu čempionāts, kā arī 9.maijā plānotais Latvijas čempionāts U11 un U17 vecuma grupās. Šobrīd vēl turpinās konsultācijas ar Eiropas badmintona konfederāciju par to, vai tiks atcelts arī 31.maijā Jelgavā plānotais Pasaules reitinga badmintona turnīrs "Yonex Latvia International 2020".

25.03.2020

Lasīt tālāk »
 
Covid-19 ietekmē Eiropas un Pasaules čempionātus, kā arī kvalifikāciju uz Olimpiādi

Saistībā ar Covid-19 pandēmiju, Eiropas badmintona konfederācija ir nolēmusi uz nenoteiktu laiku atlikt Eiropas čempionātu badmintonā, kurš bija ieplānots Ukrainas galvaspilsētā Kijevā no 21. līdz 26. aprīlim, savukārt Pasaules badmintona federācija ir izmainījusi norises laiku Pasaules vīriešu un sieviešu komandu čempionātam (Total BWF Thomas and Uber Cup Finals 2020), saglabājot tā norises vietu Orhūsā, Dānijā, taču tas notiks nevis no 16. līdz 24. maijam, bet  no 15. līdz 23. augustam.

21.03.2020

Lasīt tālāk »
 
Ārkārtas situācijas laikā ir atcelti visi Latvijas badmintona reitinga turnīri

Latvijas Republikas Ministru kabineta 12.marta rīkojumā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” punktā 4.4. ir nepārprotami noteikts, ka ārkārtējās situācijas laikā “pārtraukt visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu (treniņu, sacensību un mēģinājumu norisi)”. Tas nozīmē, ka līdz 2020. gada 14. aprīlim tiek atcelti visi iepriekš izziņotie Latvijas badmintona reitinga turnīri, tai skaitā arī šonedēļ ieplānotais Yonex XI LABL 5.posms Inčukalnā, Liepājas jauniešu turnīrs “Liepāja Junior Open”, kā arī dubultspēļu turnīrs Emburgā.

>>> Skatīt LR MK rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”

13.03.2020

Lasīt tālāk »
 
EHR augstskolu līgas atklāšanas spēlē LU uzvar LLU

10.martā Ozolniekos, ar LLU komandas mājas spēli pret LU, tika atklāts EHR augstskolu badmintona līgas turnīrs. Lai gan mājnieki bija vadībā līdz pat spēlēs pirmspēdējam nogrieznim, tomēr Latvijas Universitātes komanda, kura šajā turnīrā ir izsēta ar 1.numuru, spēli pabeidza ar 100 pret 77.

>>> Skatīt bilžu albumu Foto.Inbox.lv 
>>> Skatīt LLU un LU spēlēs protokolu
>>> Skatīt EHR Augtskolu līgas kopvērtējumu

11.03.2020

Lasīt tālāk »
 
ALOJAS Latvijas sieviešu komandu kausā uzvar Rīgas un Salaspils badmintonistes

8.martā Ozolniekos notika Alojas vārdā nosauktais Latvijas sieviešu komandu kauss, kurā dominēja Rīgas un Salaspils badmintona komandas. 1.vietu izcīnīja Rīgas un Salaspils apvienotā komanda “Victory”, kurā spēlēja Terēze Balode, Linda Bome, Inese Preinberga un Anita Švalbe. “Alojas” Latvijas sieviešu komandu kausā piedalījās 9 komandas. Šis bija jaunas tradīcijas aizsākums, nākamgad šāds turnīrs notiks 7.martā.

>>> Skatīt ALOJAS Latvijas sieviešu komandu kausa rezultātus
>>> Skatīt bildes Inbox.Foto.lv

09.03.2020

Lasīt tālāk »
[1] 2 3 4 5
   Parādīti [1-5] no [25]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv