Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Rezultāti
Kalendārs
Reitings
Latvijas čempionāts
LČ komandām 2015 (Jaunums)
Seniori
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Par federāciju
Atbalstītāji
Valde
Latvijas Olimpiskā komiteja
Yonex
SIA Ankravs
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Rīgā negaidīti uzvar RTU, Valkā igauņi, Zemgalē LLU un Ozolnieki

Trešdien, 25.novembrī vienlaicīgi notika četras Latvijas čempionāta badmintonā klubu komandām kvalifikācijas turnīra spēlēs. Divas spēles vienlaicīgi notika Jelgavā, LLU Sporta centrā, kur LLU studentu komanda ar 5:0 pieveica Penkuli, bet Ozolnieku komanda ar 3:2 pieveica Jelgavu. Vidzemes divīzijā Valka savā vienīgajā mājas spēlē uzvarēja Valmieru ar 3:2, bet Rīgas divīzijā RTU negaidīti uzvarēja BK “Rīga”, tādējādi apgrūtinot šī kluba kvalificēšanos uz finālturnīru, kas 19.decembrī notiks Siguldā.

>>> Skatīt info par Latvijas čempionātu badmintonā klubu komandām

25.11.2015

Lasīt tālāk »
 
Talsos jauniešu čempionāta laikā arī turnīrs vecākiem

Sestdien, 28.novembrī Talsos notiks Latvijas čempionāts jauniešiem U11 un U15 vecuma grupās. Un vienlaicīgi ar jauniešu sacensībām tiks organizēts arī vienspēļu turnīrs jauniešu vecākiem un radiniekiem. Dalības maksa vecākiem - 3 eiro, un pieteikties var līdz 27.novembrra plkst. 12:00, e-pasts: info@badminton.lv

25.11.2015

Lasīt tālāk »
 
LABL iezīmējas kopvērtējuma līderi

Aizvadītajās brīvdienās Siguldā notika jau otrais LABL posms, vienkopus pulcējot Latvijas labākos badmitnona spelētājus. Šīs bija gada noslēdzošās individuālās sacensības, jo šogad vēl notiks vienīgi Latvijas čempionāts jauniešiem, junioriem un komandām, kā arī Valmieras Ziemassvētku balva dubultspēlēs. Gan LABL, gan Babolat nākamie posmi notiks jau nākamgad.

24.11.2015

Lasīt tālāk »
 
Sākas pieteikšanās uz Latvijas čempionātu jauniešiem U11 un U15

Sākusies pieteikšanās uz Latvijas čempionātu jauniešiem U11 un U15 vecuma grupās, kas notiks Talsos, 28.novembrī. Šis būs pirmais Latvijas čempionāts, kurš notiek Talsos, un šoreiz Talsos badmintona sacensības notiks nevis ierastajā skolas vecajā sporta zālē, bet gan jaunajā sporta hallē.

18.11.2015

Lasīt tālāk »
 
Jau licencēti 233 Latvijas badmintonisti

Latvijas Badmintona federācija apsveic pirmos badmintonistus, kuri paspējuši visātrāk licencēties! Atgādinām, ka saskaņā ar Latvijas Badmintona federācijas Valdes 13.augusta lēmumu, turpmāk reitingā tiks iekļauti tikai Latvijā licencēto spēlētāju rezultāti. Lai iegādātos licenci, spēlētājam ir jāsamaksā Latvijas Badmintona federācijas bankas kontā 10 eiro, jauniešiem un junioriem 50% atlaide.

01.11.2015

Lasīt tālāk »
[1] 2
   Parādīti [1-5] no [7]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv