Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesneši
Par federāciju
Valde
Shuttle Time
Atbalstītāji
Latvijas Olimpiskā komiteja
Yonex
SIA Ankravs
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Publicētas izmaiņas Latvijas badmintona reitinga nolikumā

Latvijas badmintona federācijas Valde ir apstiprinājusi izmaiņas reitinga nolikumā. Lai gan izmaiņas veicinās gan spēlētāju došanos uz turnīriem kaimiņvalstīs, gan arī stimulēs turnīru rīkošanu vēl augstākā līmeni tepat Latvijā, taču būtiski reitinga nolikums nav mainīts, jo vienlaicīgi Valdē valda uzskats, ka būtu nepareizi reitingu atkal pārtaisīt, vēl jo vairāk sezonas vidū.

>>> Skatīt Latvijas badmintona federācijas reitinga nolikumu

27.07.2017

Lasīt tālāk »
 
Vasaras dubultspēļu līga katru otrdienu "Enri" badmintona kortos Purvciemā

Sākot ar 25.jūliju, turpmāk katru otrdienu "Enri" badmintona kortos Purvciemā norisināsies Vasaras dubultspēļu līgas turnīrs, kuru organizē Badmintonaklubs.lv. Piecus otrdienas vakarus pēc kārtas notiks kvalifikācijas turnīri, bet 29.augustā notiks finālturnīrs, kurā varēs piedalīties 12 labākie spēlētāji. 

>>> Skatīt Vasaras dubulspēļu līgas nolikumu

25.07.2017

Lasīt tālāk »
 
Latvijas badmintona spēlētāji 12.augustā plāno doties uz turnīru Palangā

Latvijas badmintona turnīros bieži sastopamais Edgars Slišnis aicina Latvijas spēlētājus uz Palangu, kur sestdien, 12.augustā notiks "BullPower" badmintona turnīrs pieaugušajiem A un C meistarības grupās. Jau vairāki Latvijas spēlētāji pauduši apņēmību doties uz Lietuvas kūrortpilsētu Palangu, lai sākotnēji uzspēlētu badmintonu, bet vakarā izbaudītu saulrietu no Jūras tilka Basanavičus prospekta galā.

>>> Skatīt turnīra nolikumu angļu valodā

24.07.2017

Lasīt tālāk »
 
30.jūlijā Jelgavā notiks “Victor” pludmales volejbola turnīrs badmintona spēlētājiem

Lai veicinātu Latvijas badmintona kopienas sadraudzību, 30.jūlijā Jelgavā Pasta salā tiek organzēts “Victor” pludmales volejbola turnīrs badmintona spēlētājiem. Latvijas badmintona federācija ir sarūpējusi balvas pirmo četru vietu ieguvējiem - biļetes uz Eiropas čempionātu pludmales volejbolā, kas no 16. līdz 20.augustam notiks Jūrmalā.

18.07.2017

Lasīt tālāk »
 
Augusta sākumā Valkā tradicionālais starptautiskais dubultspēļu turnīrs

Augusta sākumā jau tradicionāli notiek Valkas starptautiskais dubultspēļu turnīrs, kurš iemantojis spēlētāju interesi gan ar plašo dalībnieku loku, tai skaitā no dažādām valstīm un dažadām meistarības grupām, gan arī ar saviesīgo vakara pasākumu, tai skaitā dzīvo mūziku, ceptām desiņām un ilgstošu līksmību. Šogad Valkas turnīrs notiks 5. un 6.augustā. Pieteikties uz turnīru var līdz 1.augustam, sūtot e-pastu: vbklotos@gmail.com.

>>> Skatīt turnīra nolikumu

20.07.2017

Lasīt tālāk »
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
   Parādīti [1-5] no [53]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv