SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome

Eiropas U17 turnīrā Siguldā dominē Polijas badmintonisti

Dominējot Polijas jaunajiem badmintonistiem, Siguldā ir noslēdzies Eiropas U17 reitinga turnīrs Yonex Latvija U17. Polijas badmintonistu pāri izcīnīja pirmās vietas visās trijās dubultspēļu disciplīnās, savukārt vīriešu vienspēlēs pirmo vietu izcīnīja Jevgēņijs Stolovojs no Ukrainas, bet sieviešu vienspēles pirmo vietu izcīnīja Gianna Stiglich no Itālijas.

30.07.2021

Lasīt tālāk »

“Stirnu buks” Smiltenes posmā 24.jūlijā notiks arī pludmales badmintona turnīrs

Sestdien, 24.jūlijā, Smiltenē pirmo reizi notiks “Stirnu buks” posms. Sacensību trase vedīs Smiltenes piepilsētas mežos, bet starta un finiša zona būs pilnībā norobežota Tepera ezera pludmalē, kur tiks iekārtoti arī vairāki pludmales badmintona laukumi, kuros notiks pludmales badmintona turnīrs.

14.07.2021

Latvijas Badmintona federācijas Valde aicina būt gataviem sezonas atsākšanai

Šobrīd sacensības iekštelpās vēl arvien nav atļautas, taču tiklīdz tās būs iespējamas, Latvijas Badmintona federācija nekavēsies rīkot iepriekš atliktos čempionātus, izmantojot mirkli, kamēr viss atkal nav apturēts jauna slimības uzliesmojuma dēļ. Tāpēc Latvijas Badmintona federācijas Valdes locekļi aicina spēlētājus, trenerus un klubus būt gataviem pēkšņai badmintona sezonas atsākšanai.

09.07.2021

Yonex Latvia U17 pieteikušies 100 juniori no 10 valstīm

29.jūnijā noslēdzās pieteikšanas termiņš uz Eiropas U17 reitinga turnīru Yonex Latvija U17, kas notiks Siguldā no 28. līdz 31.jūlijam. Turnīram ir pieteikti 94 spēlētāji no 9 valstīm, tai skaitā Igaunijas - 23, Polijas - 16, Vācijas - 13, Lietuvas - 12, Ukrainas - 9, Beļģijas -2, Itālijas - 1, Izraēlas - 1, Francijas - 1, kā arī 22 jaunieši no Latvijas.

30.06.2021

N.Podosinoviks - Latvijas komandu čempionāta badmintonā vērtīgākais spēlētājs

Par Latvijas vīriešu un sieviešu komandu čempionāta badmintonā vērtīgāko spēlētāju ir atzīts Niks Podosinoviks no Baložu badmintona kluba komandas “Ananta.lv”, kas uzvarēja Latvijas vīriešu komandu čempionātā, finālā ar 100:91 uzvarot Siguldas komandas SBK/SSS.