Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Kalendārs
Rezultāti
Reitings LV
Latvijas Čempionāts
Veterāni
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Par federāciju
Atbalstītāji
Valde
Latvijas Olimpiskā komiteja
Yonex
SIA Ankravs
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Diskusija par Latvijas jauniešu un junioru čempionātiem

Kā jaunieceltais Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs vēršos pie Latvijas badmintona kopienas, īpaši pie tiem klubiem, kur trenējas bērni, jaunieši un juniori. Mums augustā kopīgi ir jāpieņem lēmums par to, kā organizēt sacensību kalendāru, kā organizēt reitingu vēl šogad, kā arī jāieskicē plāns nākamam gadam. Kalendārs un reitings nav tikai tehniskas lietas. Ja sākumā pareizi izvirzīsim mērķus, un pieskaņosim kalendāru un reitingu tam, tad ir iespējams cerēt uz rezultātiem.
Federācijas budžetā ir ieplānoti pāris tūkstoši eiro Latvijas čempionātu rīkošanai, tai skatā jauniešiem, junioriem, elitei, senioriem un klubiem. Par pieaugušajiem būtu jārīko atsevišķa diskusija, iesākumā tiekam skaidrībā ar jauniešiem un junioriem!

Mana vīzija ir šāda:
Pieci lielie turnīri gadā, katrs no tiem Latvijas čempionāts savā vecuma grupā.

04.08.2015

Lasīt tālāk »
 
Jēkabpilī smilšu laukumā 8.augustā pulcēsies ātrbadmintonisti

Sestdien, 8.augustā notiks Badmintona kluba SMASH organizētais vasaras kauss spīdmintonā. Un arī šogad tas noritēs smilšu laukumā. Laipni aicināti pieteikties arī visi Latvijas badmintonisti, un braukt ar ģimenēm un draugiem, jo vienlaicīgi pilsētā notiks Jēkabpils pilsētas svētki, tāpēc izklaižu netrūks!

27.07.2015

Lasīt tālāk »
 
Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs - Kristians Rozenvalds

Latvijas Badmintona federācija valde 2015.gada 17.jūlijā apstiprināja sabiedrisko attiecību speciālistu Kristianu Rozenvaldu par Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretāru.

"Es gribu panākt, ka badmintons kļūst vēl populārāks spēlētāju, amatieru, jauniešu un senioru vidu, lai par sportiskajiem sasniegumiem interesējas mediji, lai pieaug sponsoru interese. Lai Latvijā ir daudz vietas, kur spēlēt un trenēties. Lai ir sakārtots reitings, sacensību kalendārs, starptautiskā sadarbība," savu darbību jaunajā amatā ieskicē Kristians Rozenvalds.

20.07.2015

Lasīt tālāk »
 
Dubultspēļu turnīrs - VALKA 2015

Biedrība VBK "Lotos" sadarbībā ar Valkas novada domi, SIA "Sets" un "Association of Baltic Badminton Amateurs" 8. un 9. augustā rīko kārtējās dubultspēļu sacensības, kurās var piedalīties spēlētāji jau no 12 gadu vecuma, izvēloties savai spēlētprasmei atbilstošu grupu.

02.07.2015

Lasīt tālāk »
 
RIO 2016

2015.gada jūnijā ir slēgtas Pirmās Eiropas Spēles, kuras mēs varam uzskatīt par Eiropas mēroga Olimpiskajām spēlēm. Tomēr līdz nākamajām lielajām Olimpiskajām spēlēm ir atlikušas mazāk kā 400 dienas - tas ir pietiekoši ilgs laiks sportistiem un viņu vadītājiem, lai plānotu sacensības un censtos iegūt pēc iespējas vairāk punktu un līdz ar to tiesības kvalificēties Olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro, Brazīlijā, 2016.gadā.

Lai visiem interesentiem būtu iespējas savalaicīgi "turēt roku uz pulsa", sekojot līdz saviem favorītiem, kā arī pašiem sportistiem redzēt savu virzību un vietu kandidātu sarakstā, Pasaules Badmintona Federācija ir sagatavojusi atsevišķu lapu, kurā var redzēt spēlētāju reitingu konkrētā nedēļā, kā arī iespējas startam Olimpiādē. Vietne apskatāma šeit.

Šai lapai ir informatīvs raksturs un tā nekādā veidā neapliecina dalībnieku tiesības piedalīties Olimpiskajās spēlēs, jo būs vēl dažādi papildus faktori, kuri ietekmēs galīgo dalībnieku sarakstu. Sīkāka informācija par kvalificēšanos lasāma šeit.

Papildus informācija par RIO 2016 šeit, kā arī šeit.

02.07.2015

Lasīt tālāk »
[1] 2
   Parādīti [1-5] no [7]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv