Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
TET Rīgas Maratons pa spēkam arī Latvijas badmintona spēlētājiem

18.maijā Rīgā notikušajā TET Rīgas Maratonā 42 km distanci ir sekmīgi pievarējuši arī vairāki Latvijas badmintona spēlētāji, tai skaitā Niks PodosinoviksValters Liepkalns, Kaspars Zaķis un Anatolijs Trocenko. Iespējams, ir vēl kāds tikpat izturīgs badmintona spēlētājs, taču palicis nepamanīts, tāpēc, ja zināms vēl kāds, lūdzu padalities ar šo informāciju!

20.05.2019

Lasīt tālāk »
 
Latvija piesaka komandu uz Eiropas klubu komandu čempionātu

Latvijas badmintona federācija ir pieteikusi Rīgas Badmintona skolas komandu uz Eiropas badmintona klubu komandu čempionātu, kurš notiks no 2. līdz 6.jūlijam Luksemburgā. Rīgas Badmintona skolas un Rīgas skolēnu pils apvienotā komanda ieguva tiesības piedalīties Eiropas badmintona klubu komandu čempionātā, uzvarot Tērvetā notikušajā Latvijas klubu komandu čempionāta TOP Media līgā. Rīgas komanda ar rezultātu 3:2 uzvarēja Siguldas komandu, savukārt 3.vietu izcīnīja Valmiera, mazajā finālā uzvarot RTU komandu.

15.05.2019

Lasīt tālāk »
 
Latvijas badmintona inventāra tirgū ienācis arī Oliver zīmols

Paplašinot savu piedāvājuma klāstu, sporta preču tirdzniecības uzņēmums Besport ir kļuvis par oficiālo izplatītāju Baltijā zīmolam Oliver, kas piedāvā inventāru badmintonam, skvošam, kā arī tenisam un golfam. Atzīmējot jaunā zīmola ienākšanu Latvijas badmintona tirgū, visiem Latvijas badmintona federācijas licencētajiem badmintona spēlētājiem tiek piedāvāta iespēja līdz 22.maijam iegādāties Oliver badmintona inventāru ar 40% atlaidi.

14.05.2019

Lasīt tālāk »
 
Pasaules badmintona federācija prezentē pludmales badmintonu

Pasaules badmintona federācija un banka HSBC Ķīnas pilsētā Guandžou kopīgi prezentējusi jaunu pludmales sporta spēli - pludmales badmintonu (AirBadminton). Tas ir vērienīgs jauns attīstības projekts, lai radītu iespējas visu vecumu, dzimumu un prasmju cilvēkiem spēlēt badmintonu uz cietas virsmas, zālājā, parkos, dārzos, ielās, rotaļlaukumos un pludmalēs visā pasaulē. Projekta radīšanā ir pavadīti vairāk nekā pieci gadi, sākot ar vīziju izstrādāt jaunu āra badmintona bumbiņu ar paaugstinātu ilgmūžību, stabilitāti un vēja izturību.

>>> Skatīt informāciju Pasaules Badmintona federācijas interneta lapā

14.05.2019

Lasīt tālāk »
 
Uz Yonex Latvia International pieteikušies 262 spēlētāji no 40 valstīm

Pasaules badmintona federācija ir apstiprinājusi sarakstu ar spēlētājiem, kuri šī gada maija nogalē Jelgavā piedalīsies Pasaules reitinga badmintona turnīrā Yonex Latvia International. Uz Latvijas starptautisko turnīru ir pieteikušies 262 spēlētāji no 40 valstīm, tai skaitā arī tādām tālām valstīm kā Čīle, Peru, Dominikāna, Trinidada & Tobago, ASV, Austrālija, Malaizija, Indija un Bahreina. Vislielāko delegāciju uz Latvijas turnīru ir pieteikusi Polija - 32 spēlētāji, no Latvijas būs 29 spēlētāji, Igaunijas - 20, Zviedrijas - 19, Norvēģijas - 18.

>>> Skatīties Yonex Latvia International 2019 spēlētāju sarakstu

03.05.2019

Lasīt tālāk »
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
   Parādīti [1-5] no [49]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv