Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Rīgā notiks Pasaules kausa posms raketlonā "Latvian Open IWT"

No 13. līdz 15.jūlijam Rīgā, Enri tenisa klubā jau trešo gadu pēc kārtas notiks Pasaues kausa posms raketlonā "Latvian Open IWT", kurā piedalīsies 97 spēlētāji no 17 valstīm, tai skaitā ASV, Kanādas, Marokas, Lielbritānijas, Francijas, Nīderlandes, Šveices, Dānijas, Vācijas, Čehijas, Polijas, Baltkrievijas, Krievijas, Zviedrijas, Somijas, Igaunijas un arī 22 spēlētāji no Latvijas.

>>> Skatīt Latvijas splētāju sarakstu

09.07.2018

Lasīt tālāk »
 
Badmintona turnīrā "White Nights" no Latvijas 4 spēlētāji un 3 tiesneši

Krievijas pilsētā Gatčinā, netālu no Sanktpēterburgas, no 4. līdz 8.jūlijam notika  International Challenge Pasaules reitinga badmintona turnīrs "White Nigts”, kurā piedalījās arī četri Latvijas spēlētāji: Una Berga, Andis Bērziņš, Monika Radovska un Jekaterina Romanova, kā arī treneris Ainārs Gureckis. Turnīra spēlēs tiesāja netikai tiesneši no Polijas, Grieķijas, Baltkrievijas un Krievijas, bet arī trīs tiesneši no Latvijas: Olga Mihailova, Kristaps Pilveris un Kristians Rozenvalds.

>>> Skatīt Latvijas spēlētāju rezultātus

09.07.2018

Lasīt tālāk »
 
Jūrmalā bagātināts sportisko pakalpojumu klāsts - "Concept" kortos arī badmintona laukumi

No 1.jūlija Jūrmalas kūrorta piedāvājumā ir par vienu sportisku pakalpojumu vairāk - prestižajā tenisa klubā “Concept” Lielupē ir iekārtoti arī divi badmintona laukumi, kuri būs pieejami gan kūrortpilsētas viesiem, gan arī darbosies kā Latvijas badmintona izlases treniņu bāze.

02.07.2018

Lasīt tālāk »
 
Valkas starptautiskajā dubultspēļu turnīrā šogad vietu skaits būs ierobežots

Ņemot vērā pagājušo gadu pieredzi, kad uz Valkas starptautisko dubultspēļu turnīru pieteicās pārāk daudz dalībnieku, lai visi varētu izspēlēt divās dienās uz septiņiem badmintona laukumiem, turnīra direktors Vjačeslavs Baskovs jau savlaicīgi ir pieņēmis lēmumu, ka šogad turnīrā varēs piedalīties tikai 185 dalībnieki. Turklāt priekšroka tiks dota tiem dalībniekiem, kas visātrāk būs pieteikušies. Tāpēc Valkas starptautiskā dubultspēļu turnīra rīkotāji mudina nevilcināties ar pieteikumu sūtīšanu. Turnīrs tradicionāli notiek augusta sākumā, pucējot spēlētājus ne tikai no Latvijas un Igaunijas, bet arī no Lietuvas, Krievijas, Somijas un citām valstīm. Šogad turnīrs notiks jau devīto reizi.

>>> Skatīt  9. Valkas Starptautiskā dubultspēļu turnīra nolikumu

27.06.2018

Lasīt tālāk »
 
Baltijas senioru čempionāts notiks 18.augustā Salaspilī

Šogad pienākusi Latvijas kārta organizēt tradicionālo Baltijas senioru čempionātu. Tas notiks 18.augustā, Salaspilī. Baltijas senioru čempionātu rīkos Salaspils badmintona klubs, sadarbībā ar BESPORT. Tradicionālais saviesīgais pasākums pēc Baltijas senioru čempionāta notiks Salaspils kafejnīcā “Roga”.

>>> Skatīt Baltijas seniouru čempionāta nolikumu latviešu un angļu valodā

25.06.2018

Lasīt tālāk »
[1] 2 3 4 5 6 7 8
   Parādīti [1-5] no [37]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv