Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas vīriešu un sieviešu komandas noskaidro pretiniekus Eiropas čempionātā

3.decembra vakarā Francijā notika Eiropas vīriešu un sieviešu komandu čempionāta izloze. Latvijas vīriešu izlase tika ielozēta 1.grupā ar Eiropas čempioniem Dāniju, kā arī Velsu un Šveici, savukārt sieviešu izlase ielozēta 4.grupā kopā ar Vāciju, Slovākiju un Portugāli. Eiropas vīriešu un sieviešu komandu čempionāts notiks Francijā 2020.gada 11.-16.februārī, vienlaicīgi ar Eiropas U15 čempionātu.

>>> Skatīt Eiropas vīriešu un sieviešu komandu čempionāta tabulas
>>> Skatīt informāciju par Eiropas vīriešu un sieviešu komandu čempionātu

04.12.2019

Lasīt tālāk »
 
Savā beidzamajā junioru čempionātā dominē U.Berga un L.Lencēviča

1.decembrī Valmierā noslēdzās 2019.gada Latvijas U19 čempionāts badmintonā. Atšķirībā no iepriekšējo gadu junioru čempionātiem, šogad nevienam neizdevās izcīnīt visas trīs zelta medaļas, taču 2001.gadā dzimušās spēlētājas Una Berga un Liāna Lencēviča savā pēdējā junioru čempionātā dominēja, katrai izcīnot divas zelta medaļas. Vīriešu vienspēles ir jauns junioru čempions - Artūrs Dzirkalis no Jēkabpils, kurš, būdams 2003.gada dzimis, Latvijas junioru čempionātā varēs piedalīties vēl divus nākamos gadus.

Skatīties Latvijas U19 čempionāta spēļu rezultātus
Skatīties foto galeriju Inbox Foto

02.12.2019

Lasīt tālāk »
 
Latvijas U11 čempionātā visas zelta medaļas Regnāram Bajāram

Sestdien, 30.novembrī Valmierā noslēdzās Latvijas U11 čempionāts badmintonā. Visas trīs iespējamās zelta medaļas izcīnīja Rīgas skolēnu pils audzēknis Regnārs Bajārs no Baložiem. Divas zelta medaļas, uzvarot meiteņu vienspēlēs un dubultspēlēs, izcīnīja Siguldas sporta skolas audzēkne Leila Anna Siliņa, taču jauktajās dubultspēlēs viņa kopā ar Jaroslavu Aleksejevu izcīnīja 3.vietu.

Skatīties Latvijas U11 čempionāta spēļu rezultātus
Skatīties foto galeriju Inbox Foto

01.12.2019

Lasīt tālāk »
 
Kur notiks 2020.gada Latvijas čempionāts badmintonā?

Tāpat kā daudzās citās Eiropas valstīs, arī Latvijā 2020.gada 1. un 2.februārī notiks Latvijas čempionāts badmintonā, jo šī nedēļas nogale Eiropas badmintona kalendārā ir rezervēta nacionālo čempionātu norisei. Šobrīd vēl nav zināms, kur notiks nākamais Latvijas čempionāts, tāpēc Latvijas Badmintona federācija aicina līdz 12.decembra plkst. 16:00 pieteikties badmintona klubus, sporta organizācijas un pašvaldības.

22.11.2019

Lasīt tālāk »
 
Latvijas Badmintona federācija 20.novembrī atzīmē 55 gadu jubileju

1964.gada 20.novembrī Latvijas Sporta biedrību un organizāciju savienības padomes prezidijs pieņēma lēmumu "Par federāciju nosaukumu piešķiršanu rajonu un pilsētu sekcijām" un tika nodibināta Latvijas Badmintona federācija, kuras pirmais prezidija priekšsēdētājs bija Ivars Kreics. Latvijas Badmintona federācijas statūti pēc Latvijas neatkarības atgūšanas tika pieņemti 1991.gada 15.novembrī. Tāpēc no 15. līdz 20.novembrim, kad cituviet Latvijā tiek svinēta patriotiskā nedēļa, ieplānoti arī Latvijas badmintona vēstures atceres pasākumi, bet 20.novembri Latvijas Badmintona federācija atzīmē savu dzimšanas dienu.

19.11.2019

Lasīt tālāk »
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
   Parādīti [1-5] no [50]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv