Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Rezultāti
Kalendārs
Reitings
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts 2015
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesneši
Par federāciju
Atbalstītāji
Valde
Latvijas Olimpiskā komiteja
Yonex
SIA Ankravs
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
27.augustā Valkā sezonas pirmais reitinga turnīrs jauniešiem

Sestdien, 27.augustā Valkā notiks jaunās badmintona sezonas pirmais reitinga turnīrs jauniešiem. Sacensības būs kā treniņu noslēgums "Dārta" un "Daugmale" audzēkņiem, kuri jau kopš 17.augusta trenējas Valkā, taču vienlaicīgi uz Valku ir uzaicināti arī spēcīgākie jaunieši no Igaunijas, kā arī Valmieras, Siguldas, Rīgas, Jelgavas un Talsiem. Sacensības notiks U13, U15 un U17 vecuma grupās, un būs gan A, gan arī B meistarības grupas, tādējādi uz turnīru tiek aicināti gan pieredzējušie spēlētāji, gan arī badmintonu nesen spēlēt uzsākušie jaunieši. Katrā disciplīnā uzvarētājiem tiks pasniegtas medaļas un prezentacijas balvas no "Babolat".

>>> Skatīt turnīra Nolikumu
>>> Skatīt dalībnieku un spēļu sarakstu

21.08.2016

Lasīt tālāk »
 
Latvijas čempionātā badmintonā senioriem valmierietis Uldis Ābeltiņš izcīna 3 zelta medaļas

Sestdien, 20.augustā Salaspilī norisinājās Latvijas čempionāts badmintonā senioriem. Piedalījās 51 seniors, pārstāvot  visas senioru vecuma grupas no 35+ līdz 70+.

Latvijas čempionātā piedalījās spēlētāji no Talsiem, Jelgavas, Ozolniekiem, Misas, Jūrmalas, Salaspils, Siguldas, Ogres, Madonas, Cēsīm, Valmieras, Valkas, Vijciema un Rīgas, kā arī trīs Latvijā pastāvīgi dzīvojošie ārzemnieki.

Valmierietis Uldis Ābeltiņš kā vienīgais izcīnīja trīs zelta medaļas, tādējādi kļūstot par Latvijas čempionāta badmintonā senioriem absolūto čempionu.

Latvijas čempionāta laikā bija pusotras stundas pārtraukums, lai interesenti varētu noskatīties Olimpiādes badmintona turnīra vīriešu vienspēļu finālus.

Jāatzīmē arī, ka Latvijas čempionāta 45+ vīriešu dubultspēļu turnīra uzvarētāji Elmārs Pitura un Artis Kļaviņš septembrī dosies uz Slovēniju, lai piedalītos Eiropas senioru čempionātā. 

Šogad Latvijas čempionāts senioriem notika nevis rudenī, kad saspringts badmintona kalendārs, bet gan vasarā, tādējādi sezonu iesākot ātrāk nekā citkārt. Turnīra laikā tika pārrunāta iespēja arī turpmāk senioru turnīru rīkot vasarā, bet nevis augustā, bet jūnijā, tādējādi noslēdzot sezonu pirms vasaras atvaļinājumiem.

>>> Skatīt rezultātus

21.08.2016

Lasīt tālāk »
 
Badmintonā rupjības mazinās ar naudas sodiem

Latvijas Badmintona federācijas valde ir pieņēmusi lēmumu piemērot naudas sodus spēlētājiem, kas badmintona spēles uzvedas nesportiski, tai skaitā rupji lamājas vai nesavaldīgi izturas pret savu inventāru.

>>> Skatīt LBF Valdes lēmumu “Par spēlētāju nesportiskas rīcības ierobežošanu”

13.08.2016

Lasīt tālāk »
 
Platonē iedibināta jaunu tradīcija - Badmintona vasaras skola

Platonē no 28.jūlija līdz 4.augustam Latvijas badmintona federācija un Eiropas badmintona konfederācija kopīgi rīkoja semināru treneriem un spēlētājiem "BEC Coach Education Level 1”. Platonē bija sapulcināti 34 spēlētāji un 16 treneri no Liepājas, Talsiem, Penkules, Jelgavas, Olaines, Baložiem, Jūrmalas, Salaspils, Siguldas, Valmieras, Valkas un Rīgas. Latvijas badmitona federācija arī turpmāk plāno ik gadu rīkot līdzīgu pasākumu, kad vienlaicīgi notiek mācības treneriem un treniņi spēlētājiem no visas Latvijas. Lai top Badmintona vasaras skola!

04.08.2016

Lasīt tālāk »
 
Jau licencēti 323 Latvijas badmintona spēlētāji

Saskaņā ar Latvijas badmintona federācijas Valdes 2015.gada 13.augusta lēmumu, reitingā tiek iekļauti tikai Latvijā licencēto spēlētāju rezultāti. Lai iegādātos licenci, spēlētājam ir jāsamaksā Latvijas Badmintona federācijas bankas kontā 10 eiro, jauniešiem un junioriem 50% atlaide.

28.06.2016

Lasīt tālāk »
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
   Parādīti [1-5] no [54]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv