Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Kalendārs
Rezultāti
Reitings LV
Latvijas Čempionāts
Seniori
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Par federāciju
Atbalstītāji
Valde
Latvijas Olimpiskā komiteja
Yonex
SIA Ankravs
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Iespejā doties uz Shuttle Time badmintona treneru semināru

Latvijas badmintona treneriem ir iespēja pieteikties uz Shuttle Time treneru semināru, kas 2015.gada 16.-18.oktobrī notiks Slovākijas pilsētā Trencinā. Latvijas Badmintona federācija ir aicināta līdz 2015.gada 10.septembrim nosūtīt pieteikumu ar diviem kandidātiem no Latvijas. Eiropas badmintona federācija semināra dalībniekiem apmaksā nakšņošanu divvietīgā viesnīcas numurā un trīsreizēju ēdināšanu, bet Latvijas Badmintona federācija ir gatava apmaksāt degvielas izdevumus 150 eiro apmērā par braucienu vienā automašīnu. Trencina no Rīgas atrodas 1200 km attālumā.

02.09.2015

Lasīt tālāk »
 
Apzinām Latvijas badmintona karti!

Kur vēl Latvijā spēlē badmintonu? Ja zināms, lūdzam to pierakstīt klāt komentāros Latvijas Badmintona federācijas Facebook lapā vai sūtot e-pastu: info@badminton.lv. Un uzskaitam ne tikai oficiāli reģistrētos klubus, bet arī tās vietas, kur lielākā vai mazākā lokā regulāri spēlē badmintonu.

30.08.2015

Lasīt tālāk »
 
Romanovai bronza U18 Pasaules čempionātā spīdmintonā

Siguldas badmintoniste Jekaterina Romanova izcīnījusi bronzas medaļu Pasaules čempionātā spidmintonā U18 grupā, pusfināla spēlē divos setos piekāpjoties Slovenijas juniorei. Tā Latvijai bija pirmā, un kā vēlāk izrādījās, arī vienīgā medaļa Pasaules čempionātā, kurš augusta beigās notiek Berlīnē. No Latvijas uz Berlīni ir devušies 16 sportisti, tai skaitā Siguldas  badmintonisti Pauls Gureckis un Jekaterina Romanova, kuri ir arī Latvijas čempions un vicečempione spīdmintonā. Vēl uz Berlīni devušies Mārtiņš Žogots, Romāns Logošs, Agnese Logoša, Uldis Lazdiņš un Ingūna Aldiņa, kuri arī ir veiksmīgi startējuši dažāda līmeņa badmintona turnīros Latvijā.

30.08.2015

Lasīt tālāk »
 
Talsos reitinga turnīrs jauniešiem piecās kārtās

Talsos šajā mācību gadā organizēs Talsu kausu - turnīru jauniešiem vairākās kārtās. Tas būs atklāts turnīrs, kurā var piedalīties dalībnieki gan no citām Latvijas pilsētām, gan arī ārzemēm. 1.posms ieplānots treniņu sezonas sākumā - 3.oktobrī, bet pēdējais posms - 28.maijā, tā, lai jauniešu sportiskā sezona būtu pat garāka nekā mācību gads skolā. 

31.08.2015

Lasīt tālāk »
 
2015.gada novembrī Latvijas čempionāts jauniešiem Rīgā un Talsos

2015.gada 7.novembrī Rīgā tiks noskaidrots Latvijas čempions U13 un U17 grupās, bet 2015.gada 28.novembrī Talsos U11 un U15 vecuma grupās. Sākotnēji bija ieplānots, ka viens no posmiem varētu notikt Salaspilī, taču jaunā un plašā Salaspils sporta zāle bija pieejama tikai oktobra sākumā, un tas būtu par agru Latvijas čempionāta sarīkošanai. Tāpēc šogad U13 un U17 čempioni tiks noskaidroti badmintonistiem jau pazīstamajā O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē, bet Salaspilī ntiks viens no 2016.gada posmiem.

Nākamgad Latvijas čempionāts jauniešiem notiks nevis rudenī, bet gan mācību gada beigās - aprīlī vai maijā, šādi ar gada nozīmīgāko turnīru rezumējot treniņu sezonu. Tas nozīmē, ka šajā pārējas periodā būs tikai 5-6 mēnešu intervāls starp Latvijas čempionātiem.

Par Latvijas čempionātu junioriem (U19) informācija tiks sniegta atsevišķi. 

29.08.2015

Lasīt tālāk »
[1] 2
   Parādīti [1-5] no [9]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv