Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Rezultāti
Kalendārs
Reitings
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts 2015
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Par federāciju
Atbalstītāji
Valde
Latvijas Olimpiskā komiteja
Yonex
SIA Ankravs
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
30. aprīlī Rīgā šīs sezonas pēdējais "Babolat" posms

30.aprīlī Rīgā notiks "Babolat" sacensību sestais, noslēdzošais posms, kurā spēlētāji tiks apbalvoti arī kopvērtējumā. Sacensības, kā ierasts, notiks O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē, Skrindu ielā 1, izspēlējot sieviešu un vīriešu vienspēles grupās A, B, C-P (no 14 gadu vecuma) un C-J (līdz 14 g.), kā arī jauktās dubultspēles grupās A, B un C (jauniešiem līdz 14 gadiem).

>>> Skatīt Babolat turnīra Nolikumu
>>> Skatīt spēļu sarakstus un rezultātus Tournamentsoftware 

25.04.2016

Lasīt tālāk »
 
LBF apmaksās dalības maksu "Yonex Latvia international" vismaz 50% apmērā

Latvijas badmintona federācijas Valde ir 26.aprīlī pieņēmusi lēmumu 10 Latvijas badmintona spēlētājiem 100% apmērā apmaksāt dalības maksu “Yonex Latvia international 2016” turnīrā, bet pārējiem Latvijas dalībniekiem tiks apmaksāta dalības maksa 50% apmērā.

>>> Skatīt Latvijas badmintona federācijas Valdes lēmumus

26.04.2016

Lasīt tālāk »
 
K.Rozenvalds atvainojas par interešu konfliktu Latvijas čempionāta tiesāšanā

Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds atvainojas par pārpratumiem, kas radušies saistībā ar interešu konfliktu, kad viņš, būdams Jelgavas badmintona kluba vadītājs un arī divu Jelgavas jauno badmintonistu tētis, vienlaicīgi bija arī galvenais tiesnesis 23. un 24.aprīlī Valkā notikušā Latvijas čempionāta badmintonā jauniešiem, kurā piedalījās arī 6 jaunie badmintonisti no Jelgavas.
Publicējam Kristiana Rozenvalda atvainošanās vēstuli.

28.04.2016

Lasīt tālāk »
 
K.Šefere Eiropas čempionātā tiek līdz 1/8 finālam
Otrdien, 26.aprīlī Latvijas badmintona spēlētāji uzsāka savas cīņas Eiropas čempionātā badmintonā, kas norisinās Francijā no 26.aprīļa līdz 1.maijam. Savā pirmajā spēlē Rīgas badmintoniste Kristīne Šefere 1/32 finālā uzvarēja armēnieti Lilit Poghosyan, bet otrajā spēlē divos setos uzvarēja maltieti Fiorella Marie Sadowski, tādējādi izcīnot vietu 1/8 finālā pret spānieti Beatriz Corrales, kurai piekāpās 2 setos.
 

26.04.2016

Lasīt tālāk »
 
Jekaterina Romanova stāsta par badmintonu "Chaula TV"

"Chaula TV" intervē ar daudzkārtējo Latvijas čempioni badmintonā jauniešu grupā Jekaterina Romanova. "Ar šo sporta veidu Katja nodarbojas jau 10 gadus un ir piedalījusies arī dažādos starptautiskos turnīros ārpus Latvijas robežām. Sarunas gaitā viņa pastāsta plašāk par profesionālo badmintonu, kā arī par savu personīgo pieredzi un klubu savstarpējo dzīvi," anonsē "Chaula TV"

25.04.2016

Lasīt tālāk »
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9
   Parādīti [1-5] no [42]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv