Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
Lounge FM
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Pasaules badmintona kalendārā publicēts Yonex Latvia International nolikums

Pasaules un Eiropas badmintona kalendāros ir publicēts pasaules badmintona reitinga turnīra “Yonex Latvia International” nolikums, tādējādi atklājot iespēju pasaules badmintona federācijām pieteikt savus spēlētājus uz šo turnīru. Šogad Latvijā vienīgais pasaules badmintona reitinga turnīrs notiks Jelgavas Sporta hallē, no 31.maija līdz 3.jūnijam.

>>> Skatīt Yonex Latvia International nolikumu

24.02.2018

Lasīt tālāk »
 
Aicina pieteikties Latvijas badmintona federācijas Valdes locekļu kandidātus

Latvijas badmintona federācijas ikgadējā Biedru sapulce notiks Rīgā, ceturtdien, 29.martā no plkst. 16:00. Norises vieta un sapulces darba kārtība tiks precizēta divas nedēļas pirms biedru sapulces un nosūtīta biedriem rakstiskā uzaicinājumā, kā to nosaka Latvijas badmintona federācijas statūti. Līdz 15.martam tiks rīkota arī Latvijas badmintona federācijas Valdes sēde, kurā tiks precizēta gan Biedru sapulces darba kārība, gan arī kārtība, kādā tiks ievēlēta jaunā Latvijas badmintona federācijas Valde.

>>> Skatīt Latvijas badmintona federācijas Statūtus
>>> Skatīt informāciju par Latvijas badmintona federācijas Valdi

21.02.2018

Lasīt tālāk »
 
Eiropas U15 čempionātā dominē Krievija

Eiropas čempionātā badmintonā U15, kas no 16. līdz 18.februārim notika Krievijas pilsētā Kazaņā, Krievijas jaunie badmintonisti uzvarēja meiteņu vienspēlēs, meiteņu dubultspēles un jauktajās dubultspēlēs. Par Eiropas čempionu zēnu vienspēlēs kļuva spēlētājs no Francijas, bet zēnu dubultspēlēs uzvarēja Dānijas pāris. Eiropas U15 čempionātā piedalījās arī 8 spēlētāji no Latvijas, tai skaitā siguldieši Alens Zandovskis, Dāvis Strazdiņš, Marta Brengule, Amanda Sofija Grosberga, Annija Rulle-Titava, Anna Kupča, kā arī Patriks Kandis no Talsiem un Pauls Eliass Rozenvalds no Jelgavas. Kopā ar Latvijas jauniešiem Kazaņā ir arī Latvijas U15 izlases treneris Ainārs Gureckis.

>>> Skatīt Eiropas čempionāta U15 rezultātus
>>> Skatīt Latvijas spēlētāju spēļu sarakstu un rezultātus

19.02.2018

Lasīt tālāk »
 
Eiropas vīriešu un sieviešu komandu čempionātā uzvar dāņi

Eiropas vīriešu un sieviešu komandu čempionātā, kurā piedalījās arī vīriešu un sieviešu komandas no Latvijas, gan vīriešu, gan sieviešu komandu turnīrā pārliecinoši uzvarēja Dānijas badmintonisti. Eiropas  čempionāts notika Krievijas pilsētā Kazaņā no 13. līdz 18.februārim. Čempionāta finālspēles pirmo reizi bija skatāmas TV tiešraidē arī Latvijā Viasat Sport Baltic un Viaplay, turklāt ar komentāriem latviešu valodā.

>>> Skatīt Eiropas čempionāta vīriešu un sieviešu komandu rezultātus

18.02.2018

Lasīt tālāk »
 
Niks Podosinoviks - Latvijas absolūtais čempions badmintonā

2018.gada 3.-4.februārī Siguldas Sporta centrā notika Latvijas čempionāts badmintonā, kurā triumfēja Niks Podosinoviks, kurš izcīnīja zelta medaļas vīriešu vienspēlēs, vīriešu dubultspēlēs pāri ar Reini Šeferu, kā arī jauktajās dubultspēlēs pāri ar Ievu Popi. Tādējādi Siguldā Niks Podosinoviks pirmo reizi kļuva par Latvijas absolūto čempionu, iepriekš viņš divus gadus pēc kārtas bija izcīnījis pa divām zelta medaļām. Šobrīd Niks Podosnoviks ir izcīnījis jau 8 Latvijas čempiona titulus kopš 2015.gada, kad par Latvijas čempionu 16 gadu vecumā kļuva pirmo reizi. Šogad 16 gadu vecumā pirmo reizi par Latvijas čempionu sieviešu vienspēlēs kļuva arī valmieriete Una Berga.

>>> Skatīt Foto Inbox.lv
>>> Skatīt spēļu sarakstu un rezultātus
>>> Skatīt Latvijas čempionāta badmintonā nolikumu
>>> Skatīt Latvijas čempionāta statistiku kopš 1964.gada 

05.02.2018

Lasīt tālāk »
[1] 2 3 4 5 6 7 8
   Parādīti [1-5] no [37]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv