Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Rezultāti
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesneši
Par federāciju
Valde
Shuttle Time
Atbalstītāji
Latvijas Olimpiskā komiteja
Yonex
SIA Ankravs
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Skolēnu brīvdienās atvaļinājums arī Latvijas badmintona federācijā

No 24. līdz 28.oktobrim Latvijas skolās ir skolēnu brīvdienas. Šajā laikā atvaļinājuma režīmā darbojas arī Latvijas badmintona federācija. Tāpēc šonedēļ netiks atjaunots reitings, jo LBF viceprezidents Mārtins Kažemaks, kurš atbildīgs par reitingu, atrodās tālu prom no Latvijas. Arī LBF ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds skolēnu brīvdienās atradīsies Lielbritānijā. Badmintona dzīve Latvijā, protams, turpinās ierastajā ritmā. 

24.10.2016

Lasīt tālāk »
 
6.novembrī Valmierā notiks pozitīvs "Babolat" badmintona turnīrs jauniešiem

Valmieras badmintona klubs un klubs "Dārta" ielūdz badmintonu spēlējošos jauniešus uz "Babolat" badmintona turnīru. Turnīra moto - pozitīvisms. Turnīra formāts - A līga Latvijas jaunieši un Igaunijas jaunieši, kas jau spēlē badmintonu, kā arī B līgā jaunieši, kas nesen sākuši iepazīt badmintonu vai badmintonu vairāk uztver kā izklaidi. Turnīra rīkotāji garantējjot labu atmosfēru un pozitīvu gaisotni turnīra laikā, tai skaitā sarūpējot  pārstieguma balvas katram dalībniekam.

13.10.2016

Lasīt tālāk »
 
Siguldas badmintona klubs arī šogad spēcīgākais Latvijā

Siguldas badmintona klubs jau otro gadu pēc kārtas ir uzvarējis Latvijas čempionātā badmintonā klubu komandām. Finālspēlē siguldieši ar rezultātu 3:1 uzvarēja Valmieras badmintona klubu, bet spēlē par 3.vietu RTU komanda ar 3:1 uzvarēja Ķekavas novada Baložu komandu.

16.10.2016

Lasīt tālāk »
 
Labklājības ministrs J.Reirs pasniedz badmintona inventāru speciālajām internātpamatskolām

6.oktobrī Latvijas labklājības ministrs Jānis Reirs un Latvijas badmintona federācijas prezidents Mareks Gruškevics pasniedza Pasaules badmintona federācijas skolu programmas “Shuttle time” badmintona komplektus četrām Latvijas speciālajām internātskolām - Pelču, Lielplatones, Sveķu un Spāres. Saņemt inventāru LR Labklājības ministrijā bija ieradušies visu četru skolu direktori.

06.10.2016

Lasīt tālāk »
 
Jau licencēti 343 Latvijas badmintona spēlētāji

Saskaņā ar Latvijas badmintona federācijas Valdes 2015.gada 13.augusta lēmumu, reitingā tiek iekļauti tikai Latvijā licencēto spēlētāju rezultāti. Lai iegādātos licenci, spēlētājam ir jāsamaksā Latvijas Badmintona federācijas bankas kontā 10 eiro, jauniešiem un junioriem 50% atlaide.

21.10.2016

Lasīt tālāk »
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
   Parādīti [1-5] no [53]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv