Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Latvijas Olimpiādes
Latvijas Jaunatnes Olimpiādes
Latvia international
Latvija starptautiski
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
Venden
SIA Ankravs
DBS
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Latvijas statistika

Latvijas čempionātu uzvarētāji
 

 

MS

WS

 

 

XD (M)

XD (W)

1964 

Jānis Ieviņs

Skaidrīte Ieviņa

 

1964

Jānis Ieviņš

Skaidrīte Ieviņa

1965

Jānis Ieviņs

Skaidrīte Ieviņa

 

1965

Jānis Ieviņš

Skaidrīte Ieviņa

1966

Jānis Ieviņs

Skaidrīte Ieviņa

 

1966

Jānis Ieviņš

Skaidrīte Ieviņa

1967

Jānis Ieviņs

Skaidrīte Ieviņa

 

1967

Jānis Ieviņš

Gundega Grīnuma

1968

V.Urdziņš

Gundega Grīnuma

 

1968

V.Urdziņš

Skaidrīte Ieviņa

1969

J.Jirgensons

Gundega Grīnuma

 

1969

Jānis Ieviņš

Gundega Grīnuma

1970

J.Jirgensons

Gundega Grīnuma

 

1970

G.Feldmanis

Gundega Grīnuma

1971

Māris Preinbergs 

Inese Lāce

 

1971

G.Feldmanis

Skaidrīte Ieviņa

1972

Māris Preinbergs

Inese Lāce

 

1972

Jānis Ieviņš

S.Auna

1973

E.Sudmalis

Inese Lāce

 

1973

Jānis Ieviņš

S.Auna

1974

E.Sudmalis

Gundega Grīnuma

 

1974

Jānis Ieviņš

Gundega Grīnuma

1975

E.Sudmalis

Gundega Grīnuma

 

1975

Jānis Trops

Gundega Grīnuma

1976

Māris Preinbergs

Gundega Grīnuma

 

1976

Māris Preinbergs

Gundega Grīnuma

1977

Jānis Trops

Gundega Grīnuma

 

1977

Uldis Ābeltiņš

Inese Lāce

1978

Jānis Trops

Una Ābeltiņa

 

1978

Jānis Trops

Una Ābeltiņa

1979

Jānis Trops

Gunta Veisa

 

1979

Viktors Itkins

Marina Ļapkalo

1980

Vladimirs Uljanovs

Natālija Šora

 

1980

Viktors Itkins

Marina Ļapkalo

1981

Vladimirs Uljanovs

Marina Ļapkalo

 

1981

Viktors Itkins

Marina Ļapkalo

1982

Jānis Ozoliņš

Natālija Šora

 

1982

Vladimirs Uljanovs

Natālija Šora

1983

Vladimirs Uljanovs 

Ginta Skrebele

 

1983

Vladimirs Uljanovs

Maija Liepkalna

1984

Vladimirs Uljanovs 

Ginta Skrebele

 

1984

Aivars Tērauds

Ginta Skrebele

1985

Vladimirs Uljanovs 

Ginta Skrebele

 

1985

Viktors Itkins

Viktors Itkins

1986

Vladimirs Uljanovs 

Ginta Skrebele

 

1986

Vladimirs Uljanovs

Ginta Skrebele

1987 

Vladimirs Uljanovs 

Ginta Skrebele

 

1987 

Vladimirs Uljanovs

Ginta Skrebele

1988

Vladimirs Uljanovs 

Ginta Skrebele

 

1988

Vladimirs Uljanovs

Ginta Skrebele

1989

Vladimirs Uljanovs

Ginta Skrebele

 

1989

Vladimirs Uljanovs

Ginta Skrebele

1990

Vladimirs Uljanovs

Svetlana Agarkova

 

1990

Vladimirs Uljanovs

Svetlana Agarkova

1991

Vladimirs Uljanovs    

Kristīne Tīruma

 

1991

Vladimirs Uljanovs

Ginta Skrebele

1992

Uģis Briedis

Kristīne Tīruma

 

1992

Jānis Kalniņš

Gunta Karnupa

1993 

Eduards Loze 

Kristīne Tīruma

 

1993 

Eduards Loze

Dace Šneidere

1994

Eduards Loze 

Kristine Sefere

 

1994

Eduards Loze

Dace Šneidere

1995 

Eduards Loze 

Kristīne Tīruma

 

1995 

Eduards Loze

Dace Šneidere

1996

Mārtiņš Kažemaks

Kristīne Tīruma

 

1996

Mārtiņš Kažemaks

Kristīne Šefere

1997

Eduards Loze

Kristine Sefere

 

1997

Eduards Loze

Kristīne Šefere

1998

Eduards Loze

Kristine Sefere

 

1998

Eduards Loze

Kristīne Šefere

1999

Eduards Loze

Dace Sneidere

 

1999

Eduards Loze

Kristīne Šefere

2000

Martins Kazemaks

Kristine Sefere

 

2000

Mārtiņš Kažemaks  

Margarita Mikelsone 

2001

Eduards Loze

Kristine Sefere

 

2001

Reinis Belasovs

Kristīne Šefere

2002

Eduards Loze

Kristine Sefere

 

2002

Imants Kelmers

Kristīne Šefere

2003

Eduards Loze

Kristine Sefere

 

2003

Raimonds Cipe

Kristīne Šefere

2004

Karlis Vidass

Margarita Mikelsone  

   

2004  

Karlis Vidass

Kristine Kisele

2005 

Karlis Vidass

Kristine Sefere

 

2005 

Aivars Tērauds

Kristīne Šefere

2006

Edijs Livins

Kristine Sefere

 

2006

Eduards Loze

Kristīne Šefere

2007

Eduards Loze

Kristine Sefere

 

2007

Eduards Loze

Kristīne Šefere

2008 

Karlis Vidass 

Kristine Sefere

 

2008 

Eduards Loze

Kristīne Šefere

2009

Edijs Livins 

Kristine Sefere

 

2009

Eduards Loze

Kristīne Šefere

2010

Eduards Loze

Kristine Sefere

 

2010

Guntis Lavrinovičs

Kristīne Šefere

2011

Raimonds Cipe

Ieva Pope

 

2011

Eduards Loze

Kristīne Šefere

2012

Guntis Lavrinovics

Monika Radovska

 

2012

Guntis Lavrinovičs

Jekaterina Romanova

2013

Karlis Vidass 

Kristine Sefere

 

2013

Kārlis Vidass

Monika Radovska

2014 

Karlis Vidass 

Kristine Sefere

 

2014 

Kārlis Vidass

Monika Radovska

2015

Niks Podosinoviks

Monika Radovska

 

2015

Reinis Krauklis

Kristīne Šefere

2016

Niks Podosinoviks

Kristīne Šefere

 

2016

Niks Podosinoviks

Kristīne Šefere

2017

Niks Podosinoviks

Monika Radovska

 

2017

Guntis Lavrinovičs

Jekaterina Romanova

             

 

MD

MD

 

 

WD

WD

1964

Jānis Ieviņš

Māris Deksnis

 

1964

S.Kalēja

G.Karlsone

1965 

Jānis Ieviņš

Māris Deksnis

 

1965 

Skaidrīte Ieviņa

Ā.Neimane

1966

V.Urdziņš

J.Jirgensons

 

1966

Skaidrīte Ieviņa

Ināra Tērauda

1967

V.Urdziņš

J.Jirgensons

 

1967

Gundega Grīnuma

I.Akmentiņa

1968

V.Urdziņš

Māris Deksnis

 

1968

Gundega Grīnuma

Skaidrīte Ieviņa

1969

J.Jirgensons

Jānis Ieviņš

 

1969

Gundega Grīnuma

Inese Lāce

1970

J.Jirgensons

G.Feldmanis

 

1970

Gundega Grīnuma

I.Šķiņķe

1971

Jānis Ieviņš

Māris Preinbergs

 

1971

Inese Lāce

Skaidrīte Ieviņa

1972

J.Jirgensons

Jānis Ieviņš 

 

1972

Gundega Grīnuma

Skaidrīte Ieviņa

1973

J.Jirgensons

Jānis Ieviņš

 

1973

Ināra Tērauda

S.Auna

1974

J.Jirgensons

Jānis Ieviņš

 

1974

Gundega Grīnuma

Skaidrīte Ieviņa

1975

Jānis Trops

Māris Sūkulis

 

1975

Gundega Grīnuma

Inese Lāce

1976 

Māris Preinbergs

Jānis Trops

 

1976 

Gundega Grīnuma

A.Šlika

1977

Māris Preinbergs

Jānis Trops

 

1977

Gundega Grīnuma

A.Šlika

1978

Vladimirs Uljanovs

Viktors Itkins

 

1978

Inese Lāce

Maija Liepkalna

1979

Māris Preinbergs

Jānis Trops

 

1979

Gunta Veisa

Marina Ļapkalo

1980

Vladimirs Uljanovs

Viktors Itkins

 

1980

Natālija Šora

Marina Ļapkalo

1981

Māris Preinbergs

Jānis Ozoliņš 

 

1981

Natālija Šora

Marina Ļapkalo

1982

Vladimirs Uljanovs

Viktors Itkins

 

1982

Natālija Šora

Maija Liepkalna

1983 

Māris Preinbergs

Jānis Ozoliņš

 

1983 

Svetlana Agarkova

I.Svilāne

1984

Vladimirs Uljanovs

Jurijs Uljanovs

 

1984

Ginta Skrebele

Dita Reinholde

1985

Aivars Tērauds

Viktors Itkins

 

1985

Ginta Skrebele

Dita Reinholde

1986

Zintis Lejiņš

Jānis Ozoliņš

 

1986

Ginta Skrebele

Dita Reinholde

1987 

Vladimirs Uljanovs

Jurijs Uljanovs

 

1987 

Ginta Skrebele

Dita Reinholde

1988 

Vladimirs Uljanovs

Jurijs Uljanovs

 

1988 

Ginta Skrebele

Svetlana Agarkova

1989

Vladimirs Uljanovs

Aivars Tērauds

 

1989

Ginta Skrebele

Svetlana Agarkova

1990 

Vladimirs Uljanovs

Jānis Kalniņš

 

1990 

Svetlana Agarkova

Gunta Karnupa

1991 

Vladimirs Uljanovs

Jānis Kalniņš

 

1991 

Ginta Skrebele

Gunta Karnupa

1992 

Vladimirs Uljanovs

Jānis Kalniņš

 

1992 

Kristīne Tīruma

Linda Upmale

1993 

Eduards Loze

Mārtiņš Kažemaks

 

1993 

Kristīne Šefere

Dace Šneidere

1994

Eduards Loze

Mārtiņš Kažemaks

 

1994

Kristīne Šefere

Dace Šneidere

1995

Eduards Loze

Jānis Kalniņš 

 

1995

Kristīne Šefere

Dace Šneidere

1996

Mārtiņš Kažemaks

Jānis Zagorskis

 

1996

Kristīne Tīruma

Linda Brice

1997

Eduards Loze

Mārtiņš Kažemaks

 

1997

Kristīne Šefere

Margarita Mikelsone

1998

Eduards Loze

Mārtiņš Kažemaks

 

1998

Dace Sneidere

Kristīne Tīruma

1999

Eduards Loze

Mārtiņš Kažemaks

 

1999

Kristīne Šefere

Margarita Mikelsone

2000

Eduards Loze

Mārtiņš Kažemaks

 

2000

Kristīne Šefere

Dace Šneidere

2001

Eduards Loze

Mārtiņš Kažemaks

 

2001

Kristīne Šefere

Margarita Mikelsone

2002

Eduards Loze

Mārtiņš Kažemaks

 

2002

Kristīne Šefere

Margarita Mikelsone

2003

Kārlis Vidass

Guntis Lavrinovičs

 

2003

Kristīne Šefere

Margarita Mikelsone

2004

Kārlis Vidass

Guntis Lavrinovičs

 

2004

Kristīne Šefere

Margarita Mikelsone

2005

Kārlis Vidass

Guntis Lavrinovičs

 

2005

Kristīne Šefere

Margarita Mikelsone

2006 

Kārlis Vidass

Guntis Lavrinovičs

 

2006 

Kristīne Šefere

Margarita Mikelsone

2007

Eduards Loze

Edijs Līviņš

 

2007

Kristīne Šefere

Madara Puķīte

2008 

Karlis Vidass

Guntis Lavrinovičs

 

2008 

Kristīne Šefere

Madara Puķīte

2009

Eduards Loze

Edijs Līviņš

 

2009

Kristīne Šefere

Dace Šneidere

2010 

Raimonds Cipe

Jānis Valeinis

 

2010 

Kristīne Šefere

Ieva Pope

2011 

Kārlis Vidass

Guntis Lavrinovičs

 

2011 

Kristīne Šefere

Ieva Pope

2012 

Arturs Akmens

Guntis Lavrinovičs

 

2012 

Ieva Eglīte

Jekaterina Romanova

2013

Kārlis Vidass

Guntis Lavrinovičs

 

2013

Kristīne Šefere

Ieva Pope

2014

Kārlis Vidass

Guntis Lavrinovičs

 

2014

Kristīne Šefere

Ieva Pope

2015

Toms Preinbergs

Edijs Līviņš

 

2015

Kristīne Šefere

Ieva Pope

2016

Kristaps Jānis Gulbis

Teodors Kerimovs

 

2016

Kristīne Šefere

Aija Pope

2017

Niks Podosinoviks

Reinis Šefers

 

2017

Monika Radovska

Jekaterina Romanova                       

Latvijas junioru čempionātu uzvarētāji

 

MS

 

WS

 

 

XD (M)

 

XD (W)

1998 

Edijs Līviņš

 

Kristīne Šefere

 

1998 

Edijs Līviņš

&

Iveta Strazdiņa

1999

Tālis Banga

 

Irina Kuzmina   

 

1999

Kristaps Pilveris

&

Inese Strazdiņa

2000

Kārlis Vidass

 

Olga Gerasimova

 

2000

Kārlis Vidass

&

Kristīne Ķīsele

2001

Andris Vāvere

 

Irina Kuzmina

 

2001

Andris Vāvere

&

Irina Kuzmina

2002

Māris Caune

 

Līga Tīlika

 

2002

Kārlis Vidass

&

Kristine Ķīsele

2003

Kārlis Vidass

 

Olga Gerasimova

 

2003

Kārlis Vidass

&

Ilze Ķīsele

2004

Grigorijs Tagdelenovs

 

Baiba Medniece

 

2004

Grigorijs Tagdelenovs 

&

Baiba Medniece

2005

Grigorijs Tagdelenovs

 

Baiba Medniece

 

2005

Grigorijs Tagdelenovs

&

Baiba Medniece

2006

Arturs Rainskis

 

Baiba Dzelme

 

2006

Arturs Rainskis

&

Madara Dreimane

2007

Matīss Vorps

 

Madara Puķīte

 

2007

Matiss Deksnis

&

Madara Dreimane

2008

Matīss Vorps

 

Madara Puķīte

 

2008

Davis Mintiks

&

Madara Pukite

2009

Artūrs Akmens

 

Aija Pope

 

2009

Artūrs Akmens

&

Dana Peļņa

2010

Artūrs Akmens

 

Aija Pope

 

2010

Pauls Gureckis

&

Aija Pope

2011

Oskars Akmens

 

Ieva Pope

 

2011

Dāvis Lozda

&

Ieva Pope

2012

Reinis Krauklis

 

Ieva Pope

 

2012

Reinis Krauklis

&

Ieva Pope

2013

Reinis Krauklis

 

Jekaterina Romanova

 

2013

Teodors Kerimovs

&

Jekaterina Romanova

2014

Kristaps Janis Gulbis

 

Jekaterina Romanova

 

2014

Teodors Kerimovs

&

Jekaterina Romanova

2015

Niks Podosinoviks

 

Jekaterina Romanova

 

2015

Teodors Kerimovs

&

Jekaterina Romanova

2016

Niks Podosinoviks

 

Liāna Lencēviča

 

2016

Kristaps Kalniņš

&

Liāna Lencēviča

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MD

 

MD

 

 

WD

 

WD

1998

Edijs Līviņš

Viesturs Vasiljevs

 

1998

Kristīne Šefere

Iveta Strazdiņa

1999

Tālis Banga

&

Raimonds Cipe

 

1999

Irina Kuzmina

&

Olga Gerasimova

2000

Māris Caune

&

Gints Nikolajevs

 

2000

Olga Gerasimova

&

Liene Milgrave

2001

Andris Vāvere

&

Tālis Banga

 

2001

Irina Kuzmina

&

Alina Dubrovska

2002

Kārlis Vidass        

&

Guntis Lavrinovičs

 

2002

Līga Tīlika

&

Lelde Ozoliņa

2003

Kārlis Vidass

&

Guntis Lavrinovičs

 

2003

Līga Tīlika

&

Olga Gerasimova

2004

Grigorijs Tagdelenovs 

&

Deniss Zavalins

 

2004

Baiba Medniece

&

Ilze Ķīsele

2005

Grigorijs Tagdelenovs

&

Andrejs Jansons

 

2005

Baiba Medniece

&

Baiba Dzelme

2006

Arturs Rainskis

&

Didzis Gureckis 

 

2006

Zane Mētra

&

Baiba Dzelme

2007

Matiss Vorps

&

Krisjanis Benusis

 

2007

Madara Pukite

&

Agnese Eisaka

2008

Matiss Vorps

&

Janis Krauze

 

2008

Madara Pukite

&

Alesja Hodakovska

2009

Artūrs Akmens

&

Vladimirs Skripko

 

2009

Aija Pope

&

Dana Peļņa

2010

Artūrs Akmens

&

Pauls Gureckis

 

2010

Aija Pope

&

Liene Zvaigzne

2011

Oskars Akmens

&

Pauls Gureckis

 

2011

Ieva Pope

&

Liene Zvaigne

2012

Teodors Kerimovs

&

Kristaps Janis Gulbis

 

2012

Ieva Pope

&

Zane Ankrava

2013

Teodors Kerimovs 

&

Kristaps Janis Gulbis      

 

2013

Jekaterina Romanova

&

Amanda Agnese Arnicane

2014

Teodors Kerimovs 

&

Kristaps Janis Gulbis      

 

2014

Jekaterina Romanova

&

Amanda Agnese Arnicane

2015

Niks Podosinoviks

&

Kristaps Kalniņš

 

2015

Jekaterina Romanova

&

Liāna Lencēviča

2016

Niks Podosinoviks

&

Olafs Šulcs  

 

2016

Una Berga 

&

Liāna Lencēviča

Latvijas čempionāts klubu komandām

1997. - RTU
1998. - RTU
1999. - Badmintona klubs "Rīga"
2000. - Badmintona klubs “Apvieniba”
2001. - RTU
2003. - RSP/ Badmintona klubs "Rīga"
2004. - RSP
2005. - Badminton Club “Riga”
2006. - RSP
2007. - RSP/ Badmintona klubs "Rīga"
2008. - RSP
2009. - RSP
2010. - RSP
2011. - RSP
2012. - RSP
2014. - RSP/RBS
2015. - Siguldas BK/SSS
2016. - Siguldas BK/SSS 

Statistiku apkopoja Ainars Gureckis

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv