Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Latvijas Olimpiādes
Latvijas Jaunatnes Olimpiādes
Latvia international
Latvija starptautiski
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Latvijas statistika

Latvijas čempionātu uzvarētāji

 

 

 

 

MS

 

WS

 

XD (M)

 

XD (W)

1964

 

Rīga

 

Jānis Ieviņs

 

Skaidrīte Ieviņa

 

Jānis Ieviņš

 

Skaidrīte Ieviņa

1965

 

Rīga

 

Jānis Ieviņs

 

Skaidrīte Ieviņa

 

Jānis Ieviņš

 

Skaidrīte Ieviņa

1966

 

Rīga

 

Jānis Ieviņs

 

Skaidrīte Ieviņa

 

Jānis Ieviņš

 

Skaidrīte Ieviņa

1967

 

Rīga

 

Jānis Ieviņs

 

Skaidrīte Ieviņa

 

Jānis Ieviņš

 

Gundega Grīnuma

1968

 

Rīga

 

Viesturs Urdziņš

 

Gundega Grīnuma

 

Viesturs Urdziņš

 

Skaidrīte Ieviņa

1969

 

Rīga

 

Juris Jirgensons

 

Gundega Grīnuma

 

Jānis Ieviņš

 

Gundega Grīnuma

1970

 

Rīga

 

Juris Jirgensons

 

Gundega Grīnuma

 

Genādijs Feldmanis

 

Gundega Grīnuma

1971

 

Rīga

 

Māris Preinbergs

 

Ilona Lāce

 

Genādijs Feldmanis

 

Skaidrīte Ieviņa

1972

 

Valmiera

 

Māris Preinbergs

 

Ilona Lāce

 

Jānis Ieviņš

 

Sarmīte Auna

1973

 

Jelgava

 

E.Sudmalis

 

Ilona Lāce

 

Jānis Ieviņš

 

Sarmīte Auna

1974

 

Saldus

 

E.Sudmalis

 

Gundega Grīnuma

 

Jānis Ieviņš

 

Gundega Grīnuma

1975

 

Jelgava

 

E.Sudmalis

 

Gundega Grīnuma

 

Jānis Trops

 

Gundega Grīnuma

1976

 

Valmiera

 

Māris Preinbergs

 

Gundega Grīnuma

 

Māris Preinbergs

 

Gundega Grīnuma

1977

 

Daugavpils

 

Jānis Trops

 

Gundega Grīnuma

 

Uldis Ābeltiņš

 

Ilona Lāce

1978

 

Liepāja

 

Jānis Trops

 

Una Ābeltiņa

 

Jānis Trops

 

Una Ābeltiņa

1979

 

Ogre

 

Jānis Trops

 

Gunta Veisa

 

Viktors Itkins

 

Marina Ļapkalo

1980

 

Rīga

 

Vladimirs Uljanovs

 

Natālija Šora

 

Viktors Itkins

 

Marina Ļapkalo

1981

 

Rīga

 

Vladimirs Uljanovs

 

Marina Ļapkalo

 

Viktors Itkins

 

Marina Ļapkalo

1982

 

Rīga

 

Jānis Ozoliņš

 

Natālija Šora

 

Vladimirs Uljanovs

 

Natālija Šora

1983

 

Rīga

 

Vladimirs Uljanovs

 

Ginta Skrebele

 

Vladimirs Uljanovs

 

Maija Liepkalna

1984

 

Rīga

 

Vladimirs Uljanovs

 

Ginta Skrebele

 

Aivars Tērauds

 

Ginta Skrebele

1985

 

Rīga

 

Vladimirs Uljanovs

 

Ginta Skrebele

 

Viktors Itkins

 

Ginta Skrebele

1986

 

Rīga

 

Vladimirs Uljanovs

 

Ginta Skrebele

 

Vladimirs Uljanovs

 

Ginta Skrebele

1987

 

Rīga

 

Vladimirs Uljanovs

 

Ginta Skrebele

 

Vladimirs Uljanovs

 

Ginta Skrebele

1988

 

Rīga

 

Vladimirs Uljanovs

 

Ginta Skrebele

 

Vladimirs Uljanovs

 

Ginta Skrebele

1989

 

Rīga

 

Vladimirs Uljanovs

 

Ginta Skrebele

 

Vladimirs Uljanovs

 

Ginta Skrebele

1990

 

Rīga

 

Vladimirs Uljanovs

 

Svetlana Agarkova

 

Vladimirs Uljanovs

 

Svetlana Agarkova

1991

 

Rīga

 

Vladimirs Uljanovs

 

Kristīne Tīruma

 

Vladimirs Uljanovs

 

Ginta Skrebele

1992

 

Rīga

 

Uģis Briedis

 

Kristīne Tīruma

 

Jānis Kalniņš

 

Gunta Karnupa

1993

 

Rīga

 

Eduards Loze

 

Kristīne Tīruma

 

Eduards Loze

 

Dace Šneidere

1994

 

Rīga

 

Eduards Loze

 

Kristine Sefere

 

Eduards Loze

 

Dace Šneidere

1995

 

Rīga

 

Eduards Loze

 

Kristīne Tīruma

 

Eduards Loze

 

Dace Šneidere

1996

 

Cēsis

 

Mārtiņš Kažemaks

 

Kristīne Tīruma

 

Mārtiņš Kažemaks

 

Kristīne Šefere

1997

 

Sigulda

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

1998

 

Rīga

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

1999

 

Rīga

 

Eduards Loze

 

Dace Sneidere

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

2000

 

Rīga

 

Mārtiņš Kažemaks

 

Kristīne Šefere

 

Mārtiņš Kažemaks

 

Margarita Miķelsone

2001

 

Sigulda

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

 

Reinis Belasovs

 

Kristīne Šefere

2002

 

Sigulda

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

 

Imants Kelmers

 

Kristīne Šefere

2003

 

Sigulda

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

 

Raimonds Cipe

 

Kristīne Šefere

2004

 

Sigulda

 

Kārlis Vidass

 

Margarita Mikelsone

 

Kārlis Vidass

 

Kristine Ķīsele

2005

 

Inčukalns

 

Kārlis Vidass

 

Kristīne Šefere

 

Aivars Tērauds

 

Kristīne Šefere

2006

 

Sigulda

 

Edijs Līviņš

 

Kristīne Šefere

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

2007

 

Inčukalns

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

2008

 

Inčukalns

 

Kārlis Vidass

 

Kristīne Šefere

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

2009

 

Inčukalns

 

Edijs Līviņš

 

Kristīne Šefere

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

2010

 

Ādaži

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

 

Guntis Lavrinovičs

 

Kristīne Šefere

2011

 

Ādaži

 

Raimonds Cipe

 

Ieva Pope

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

2012

 

Līgatne

 

Guntis Lavrinovičs

 

Monika Radovska

 

Guntis Lavrinovičs

 

Jekaterina Romanova

2013

 

Saulkrasti

 

Kārlis Vidass

 

Kristīne Šefere

 

Kārlis Vidass

 

Monika Radovska

2014

 

Rīga

 

Kārlis Vidass

 

Kristīne Šefere

 

Kārlis Vidass

 

Monika Radovska

2015

 

Salaspils

 

Niks Podosinoviks

 

Monika Radovska

 

Reinis Krauklis

 

Kristīne Šefere

2016

 

Valka

 

Niks Podosinoviks

 

Kristīne Šefere

 

Niks Podosinoviks

 

Kristīne Šefere

2017

 

Talsi

 

Niks Podosinoviks

 

Monika Radovska

 

Guntis Lavrinovičs

 

Jekaterina Romanova

2018

 

Sigulda

 

Niks Podosinoviks

 

Una Berga

 

Niks Podosinoviks

 

Ieva Pope

2019

 

Ķekava

 

Niks Podosinoviks

 

Jekaterina Romanova

 

Reinis Krauklis

 

Diāna Stognija

2020

 

Ķekava

 

Niks Podosinoviks

 

Una Berga

 

Teodors Kerimovs

 

Jekaterina Romanova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MD

 

MD

 

WD

 

WD

1964

 

Rīga

 

Māris Deksnis

 

Jānis Ieviņš

 

Skaidrīte Kalēja

 

Guna Karlsone

1965

 

Rīga

 

Māris Deksnis

 

Jānis Ieviņš

 

Skaidrīte Ieviņa

 

Ārija Neimane

1966

 

Rīga

 

Juris Jirgensons

 

Viesturs Urdziņš

 

Skaidrīte Ieviņa

 

Ināra Tērauda

1967

 

Rīga

 

Juris Jirgensons

 

Viesturs Urdziņš

 

I.Akmentiņa

 

Gundega Grīnuma

1968

 

Rīga

 

Māris Deksnis

 

Viesturs Urdziņš

 

Gundega Grīnuma

 

Skaidrīte Ieviņa

1969

 

Rīga

 

Jānis Ieviņš

 

Juris Jirgensons

 

Gundega Grīnuma

 

Ilona Lāce

1970

 

Rīga

 

Genādijs Feldmanis

 

Juris Jirgensons

 

Gundega Grīnuma

 

Ināra Šķiņķe

1971

 

Rīga

 

Jānis Ieviņš

 

Māris Preinbergs

 

Skaidrīte Ieviņa

 

Ilona Lāce

1972

 

Valmiera

 

Jānis Ieviņš

 

Juris Jirgensons

 

Gundega Grīnuma

 

Skaidrīte Ieviņa

1973

 

Jelgava

 

Jānis Ieviņš

 

Juris Jirgensons

 

Sarmīte Auna

 

Ināra Tērauda

1974

 

Saldus

 

Jānis Ieviņš

 

Juris Jirgensons

 

Gundega Grīnuma

 

Skaidrīte Ieviņa

1975

 

Jelgava

 

Māris Sūkulis

 

Jānis Trops

 

Gundega Grīnuma

 

Ilona Lāce

1976

 

Valmiera

 

Māris Preinbergs

 

Jānis Trops

 

Gundega Grīnuma

 

Anna Šlika

1977

 

Daugavpils

 

Māris Preinbergs

 

Jānis Trops

 

Gundega Grīnuma

 

Anna Šlika

1978

 

Liepāja

 

Viktors Itkins

 

Vladimirs Uljanovs

 

Ilona Lāce

 

Maija Liepkalna

1979

 

Ogre

 

Māris Preinbergs

 

Jānis Trops

 

Marina Ļapkalo

 

Gunta Veisa

1980

 

Rīga

 

Viktors Itkins

 

Vladimirs Uljanovs

 

Marina Ļapkalo

 

Natālija Šora

1981

 

Rīga

 

Jānis Ozoliņš

 

Māris Preinbergs

 

Marina Ļapkalo

 

Natālija Šora

1982

 

Rīga

 

Viktors Itkins

 

Vladimirs Uljanovs

 

Maija Liepkalna

 

Natālija Šora

1983

 

Rīga

 

Jānis Ozoliņš

 

Māris Preinbergs

 

Svetlana Agarkova

 

I.Svilāne

1984

 

Rīga

 

Jurijs Uljanovs

 

Vladimirs Uljanovs

 

Dita Reinholde

 

Ginta Skrebele

1985

 

Rīga

 

Viktors Itkins

 

Aivars Tērauds

 

Dita Reinholde

 

Ginta Skrebele

1986

 

Rīga

 

Zintis Lejiņš

 

Jānis Ozoliņš

 

Dita Reinholde

 

Ginta Skrebele

1987

 

Rīga

 

Jurijs Uljanovs

 

Vladimirs Uljanovs

 

Dita Reinholde

 

Ginta Skrebele

1988

 

Rīga

 

Jurijs Uljanovs

 

Vladimirs Uljanovs

 

Svetlana Agarkova

 

Ginta Skrebele

1989

 

Rīga

 

Aivars Tērauds

 

Vladimirs Uljanovs

 

Svetlana Agarkova

 

Ginta Skrebele

1990

 

Rīga

 

Jānis Kalniņš

 

Vladimirs Uljanovs

 

Svetlana Agarkova

 

Gunta Karnupa

1991

 

Rīga

 

Jānis Kalniņš

 

Vladimirs Uljanovs

 

Gunta Karnupa

 

Ginta Skrebele

1992

 

Rīga

 

Jānis Kalniņš

 

Vladimirs Uljanovs

 

Kristīne Tīruma

 

Linda Upmale

1993

 

Rīga

 

Mārtiņš Kažemaks

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

 

Dace Šneidere

1994

 

Rīga

 

Mārtiņš Kažemaks

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

 

Dace Šneidere

1995

 

Rīga

 

Jānis Kalniņš

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

 

Dace Šneidere

1996

 

Cēsis

 

Mārtiņš Kažemaks

 

Jānis Zagorskis

 

Linda Brice

 

Kristīne Tīruma

1997

 

Sigulda

 

Eduards Loze

 

Mārtiņš Kažemaks

 

Margarita Miķelsone

 

Kristīne Šefere

1998

 

Rīga

 

Eduards Loze

 

Mārtiņš Kažemaks

 

Dace Sneidere

 

Kristīne Tīruma

1999

 

Rīga

 

Eduards Loze

 

Mārtiņš Kažemaks

 

Margarita Miķelsone

 

Kristīne Šefere

2000

 

Rīga

 

Eduards Loze

 

Mārtiņš Kažemaks

 

Kristīne Šefere

 

Dace Šneidere

2001

 

Sigulda

 

Eduards Loze

 

Mārtiņš Kažemaks

 

Margarita Miķelsone

 

Kristīne Šefere

2002

 

Sigulda

 

Eduards Loze

 

Mārtiņš Kažemaks

 

Margarita Miķelsone

 

Kristīne Šefere

2003

 

Sigulda

 

Guntis Lavrinovičs

 

Kārlis Vidass

 

Margarita Miķelsone

 

Kristīne Šefere

2004

 

Sigulda

 

Guntis Lavrinovičs

 

Kārlis Vidass

 

Margarita Miķelsone

 

Kristīne Šefere

2005

 

Inčukalns

 

Guntis Lavrinovičs

 

Kārlis Vidass

 

Margarita Miķelsone

 

Kristīne Šefere

2006

 

Sigulda

 

Guntis Lavrinovičs

 

Kārlis Vidass

 

Margarita Miķelsone

 

Kristīne Šefere

2007

 

Inčukalns

 

Edijs Līviņš

 

Eduards Loze

 

Madara Puķīte

 

Kristīne Šefere

2008

 

Inčukalns

 

Guntis Lavrinovičs

 

Kārlis Vidass

 

Madara Puķīte

 

Kristīne Šefere

2009

 

Inčukalns

 

Edijs Līviņš

 

Eduards Loze

 

Kristīne Šefere

 

Dace Šneidere

2010

 

Ādaži

 

Raimonds Cipe

 

Jānis Valeinis

 

Ieva Pope

 

Kristīne Šefere

2011

 

Ādaži

 

Guntis Lavrinovičs

 

Kārlis Vidass

 

Ieva Pope

 

Kristīne Šefere

2012

 

Līgatne

 

Arturs Akmens

 

Guntis Lavrinovičs

 

Ieva Eglīte

 

Jekaterina Romanova

2013

 

Saulkrasti

 

Guntis Lavrinovičs

 

Kārlis Vidass

 

Ieva Pope

 

Kristīne Šefere

2014

 

Rīga

 

Guntis Lavrinovičs

 

Kārlis Vidass

 

Ieva Pope

 

Kristīne Šefere

2015

 

Salaspils

 

Edijs Līviņš

 

Toms Preinbergs

 

Ieva Pope

 

Kristīne Šefere

2016

 

Valka

 

Kristaps Jānis Gulbis

 

Teodors Kerimovs

 

Aija Pope

 

Kristīne Šefere

2017

 

Talsi

 

Niks Podosinoviks

 

Reinis Šefers

 

Monika Radovska

 

Jekaterina Romanova

2018

 

Sigulda

 

Niks Podosinoviks

 

Reinis Šefers

 

Ieva Pope

 

Monika Radovska

2019

 

Ķekava

 

Niks Podosinoviks

 

Reinis Šefers

 

Liāna Lencēviča

 

Jekaterina Romanova

2020

 

Ķekava

 

Pauls Gureckis

 

Kārlis Vidass

 

Liāna Lencēviča

 

Jekaterina Romanova

Latvijas junioru čempionātu uzvarētāji

 

 

MS

 

WS

 

XD (M)

 

XD (W)

1998

 

Edijs Līviņš

 

Kristīne Šefere

 

Edijs Līviņš

 

Iveta Strazdiņa

1999

 

Tālis Banga

 

Irina Kuzmina

 

Kristaps Pilveris

 

Inese Strazdiņa

2000

 

Kārlis Vidass

 

Olga Gerasimova

 

Kārlis Vidass

 

Kristīne Ķīsele

2001

 

Andris Vāvere

 

Irina Kuzmina

 

Andris Vāvere

 

Irina Kuzmina

2002

 

Māris Caune

 

Līga Tīlika

 

Kārlis Vidass

 

Kristine Ķīsele

2003

 

Kārlis Vidass

 

Olga Gerasimova

 

Kārlis Vidass

 

Ilze Ķīsele

2004

 

Grigorijs Tagdelenovs

 

Baiba Medniece

 

Grigorijs Tagdelenovs

 

Baiba Medniece

2005

 

Grigorijs Tagdelenovs

 

Baiba Medniece

 

Grigorijs Tagdelenovs

 

Baiba Medniece

2006

 

Arturs Rainskis

 

Baiba Dzelme

 

Arturs Rainskis

 

Madara Dreimane

2007

 

Matīss Vorps

 

Madara Puķīte

 

Matiss Deksnis

 

Madara Dreimane

2008

 

Matīss Vorps

 

Madara Puķīte

 

Davis Mintiks

 

Madara Pukite

2009

 

Artūrs Akmens

 

Aija Pope

 

Artūrs Akmens

 

Dana Peļņa

2010

 

Artūrs Akmens

 

Aija Pope

 

Pauls Gureckis

 

Aija Pope

2011

 

Oskars Akmens

 

Ieva Pope

 

Dāvis Lozda

 

Ieva Pope

2012

 

Reinis Krauklis

 

Ieva Pope

 

Reinis Krauklis

 

Ieva Pope

2013

 

Reinis Krauklis

 

Jekaterina Romanova

 

Teodors Kerimovs

 

Jekaterina Romanova

2014

 

Kristaps Jānis Gulbis

 

Jekaterina Romanova

 

Teodors Kerimovs

 

Jekaterina Romanova

2015

 

Niks Podosinoviks

 

Jekaterina Romanova

 

Teodors Kerimovs

 

Jekaterina Romanova

2016

 

Niks Podosinoviks

 

Liāna Lencēviča

 

Kristaps Kalniņš

 

Liāna Lencēviča

2017

 

Ardis Daniels Bedrītis

 

Una Berga

 

Ardis Daniels Bedrītis

 

Liāna Lencēviča

2018

 

Mārtiņš D. Ķirkums

 

Una Berga

 

Rihards Blaubergs

 

Una Berga

2019

 

Artūrs Dzirkalis

 

Una Berga

 

Alens Zandovskis

 

Liāna Lencēviča

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MD

 

MD

 

WD

 

WD

1998

 

Edijs Līviņš

 

Viesturs Vasiljevs

 

Kristīne Šefere

 

Iveta Strazdiņa

1999

 

Tālis Banga

 

Raimonds Cipe

 

Irina Kuzmina

 

Olga Gerasimova

2000

 

Māris Caune

 

Gints Nikolajevs

 

Olga Gerasimova

 

Liene Milgrave

2001

 

Andris Vāvere

 

Tālis Banga

 

Irina Kuzmina

 

Alina Dubrovska

2002

 

Kārlis Vidass

 

Guntis Lavrinovičs

 

Līga Tīlika

 

Lelde Ozoliņa

2003

 

Kārlis Vidass

 

Guntis Lavrinovičs

 

Līga Tīlika

 

Olga Gerasimova

2004

 

Grigorijs Tagdelenovs

 

Deniss Zavalins

 

Baiba Medniece

 

Ilze Ķīsele

2005

 

Grigorijs Tagdelenovs

 

Andrejs Jansons

 

Baiba Medniece

 

Baiba Dzelme

2006

 

Arturs Rainskis

 

Didzis Gureckis

 

Zane Mētra

 

Baiba Dzelme

2007

 

Matiss Vorps

 

Krisjanis Benusis

 

Madara Pukite

 

Agnese Eisaka

2008

 

Matiss Vorps

 

Janis Krauze

 

Madara Pukite

 

Alesja Hodakovska

2009

 

Artūrs Akmens

 

Vladimirs Skripko

 

Aija Pope

 

Dana Peļņa

2010

 

Artūrs Akmens

 

Pauls Gureckis

 

Aija Pope

 

Liene Zvaigzne

2011

 

Oskars Akmens

 

Pauls Gureckis

 

Ieva Pope

 

Liene Zvaigne

2012

 

Teodors Kerimovs

 

Kristaps JānisGulbis

 

Ieva Pope

 

Zane Ankrava

2013

 

Teodors Kerimovs

 

Kristaps Jānis Gulbis

 

Jekaterina Romanova

 

Amanda A. Arnicāne

2014

 

Teodors Kerimovs

 

Kristaps Jānis Gulbis

 

Jekaterina Romanova

 

Amanda A. Arnicāne

2015

 

Niks Podosinoviks

 

Kristaps Kalniņš

 

Jekaterina Romanova

 

Liāna Lencēviča

2016

 

Niks Podosinoviks

 

Olafs Šulcs

 

Una Berga

 

Liāna Lencēviča

2017

 

Ardis Daniels Bedrītis

 

Patriks Krūze

 

Una Berga

 

Liāna Lencēviča

2018

 

Rihards Blaubergs

 

Edgars Vaivads

 

Una Berga

 

Liāna Lencēviča

2019

 

Mārtiņš D. Ķirkums

 

Roberts R. Miščenko

 

Una Berga

 

Liāna Lencēviča

Latvijas čempionāts klubu komandām

1997. - RTU
1998. - RTU
1999. - Badmintona klubs "Rīga"
2000. - Badmintona klubs “Apvieniba”
2001. - RTU
2003. - RSP/ Badmintona klubs "Rīga"
2004. - RSP
2005. - Badminton Club “Riga”
2006. - RSP
2007. - RSP/ Badmintona klubs "Rīga"
2008. - RSP
2009. - RSP
2010. - RSP
2011. - RSP
2012. - RSP
2014. - RSP/RBS
2015. - Siguldas BK/SSS
2016. - Siguldas BK/SSS
2017. - Valmiera (VBK/VBSS)
2019. - RSP/RBS (Rīga)

 

Statistiku apkopoja Ainars Gureckis

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv