Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Jauniešu reitings
Senioru reitings
Reitinga koeficientu protokols
3+ Ģimenes karte
Lēmumi par reitingu
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Reitings

Latvijas badmintona feferācijas reitings

MS - Vīriešu vienspēles
WS - Sieviešu vienspēles
MD - Vīriešu dubultspēles
WD - Sieviešu dubultspēles
XD - Jauktās dubultspēles

Atsevišķi ir iespējams apskatīt arī pēc vecuma grupām:
Junioru reitings (U11 - U19)
Senioru reitings (35+ - 70+

Reitinga ieskaitē tiek ņemti 10 labākie turnīru rezultāti pēdējo 18 mēnešu laikā.
Reitinga aprēķins veikts atbilstoši Latvijas badmintona reitinga nolikumam (publicēts 2019/01/14).
Reitings tiek automātiski atjaunots pirmdienas naktī plkst 24:00. 

Sākot ar 2015.gada 1.septembri reitinga ieskaitē tiek ņemti punkti tikai spēlētājiem ar aktīvu licenci, atbilstoši reģistrēto spēlētāju sarakstam.
Reitings tiek atjaunots reizi nedēļā - naktī no pirmdienas uz otrdienu.

Ja ir kādas neskaidrības vai jautājumi par reitinga aprēķina sistēmu vai turnīra datu sagatavošanu ielādei reitinga sistēmā rakstiet uz reitings@badminton.lv.

Aktuālajā reitinga ieskaitē ir iekļauti sekojoši Latvijā notikušie turnīri:
(datums un nosaukums, iekavās - saīsinājums): 

2019-12-05 - Olaines vienspēļu 4.vakars (19-12-05-OLAI)
2019-12-01 - Latvijas čempionāts U19 (19-12-01-LC19)
2019-12-01 - Evelatus Latvijas kauss U17B (19-12-01-LK17)

2019-12-01 - Evelatus Latvijas kauss U13 (19-12-01-LK13)
2019-11-30 - Latvijas čempionāts U11 (19-11-30-LC11)
2019-11-23 - "Liepājas Cerība" (19-11-23-LIEP)
2019-11-21 - Olaines dubultspēļu 3.vakars (19-11-21-OLAI)

2019-11-16 - "Zelta Volāns" (19-11-16-ZV#1)
2019-11-16 - Cēsu novada meistarība 8.kārta - fināls (19-11-16-CM-8)

2019-11-14 - Badmintona vakars Emburgā (19-11-14-EMBU)

2019-11-09 - Olaines novada atkātais čempionāts (19-11-09-OLAI)
2019-11-07 - Olaines vienspēļu 2.vakars (19-11-07-OLAI)

2019-11-02 - Latvijas čempionāts senioriem (19-11-02-LVSC)

2019-10-27 - Cēsu novada meistarība 7.kārta (19-10-27-CM-7)
2019-10-26 - Rīgas badmintona turnīrs A grupa (19-10-26-RIGA)
2019-10-25 - Latvijas U14 izlases sparinga turnīrs (19-10-25-LV14)

2019-10-24 - Olaines dubultspēļu 2.vakars (19-10-24-OLAI)

2019-10-20 - Yonex XI LABL 2.posms (19-10-20-LABL)
2019-10-20 - Yonex XI LABL 2.posms jauniešiem (19-10-20-LABL)

2019-10-13 - Latvijas čempionāts U15 (19-10-13-LC15)

2019-10-10 - Olaines vienspēļu 2.vakars (19-10-10-OLAI)
2019-10-05 - Cēsis - Hanzas pilsēta (19-10-05-CESI)

2019-10-05 - Talsu kauss 1.posms (19-10-05-TALS)

2019-09-29 - Cēsu novada meistarība 6.kārta (19-09-29-CM-6)

2019-09-26 - Olaines dubultspēļu 1.vakars (19-09-26-OLAI)
2019-09-19 - Olaines vienspēļu 1.vakars (19-09-19-OLAI)

2019-09-15 - Yonex XI LABL 1.posms jauniešiem (19-09-15-LABL)
2019-09-15 - Yonex XI LABL 1.posms (19-09-15-LABL)
2019-09-01 - Cēsu novada meistarība 5.posms (19-09-01-CM-5)
2019-08-04 - Valkas dubultspēļu turnīrs (19-08-04-VALK)
2019-07-07 - Latvijas Jaunatnes Olimpiāde (19-07-07-LJOL)
2019-06-22 - Saulkrastu Kokteilis (19-06-22-SAUL)
2019-05-25 - Kurzemes kauss Talsos (19-05-25-KURZ)
2019-05-18 - Liepājas atklātais čempionāts (19-05-18-LIEP)
2019-05-04 - Latvijas čempionāts U17 (19-05-04-LC17)
2019-05-04 - Latvijas čempionāts U13 (19-05-04-LC13)
2019-05-04 - Evelatus Latvijas kauss badmintonā (19-05-04-EVEL)
2019-05-02 - Latvijas skolu komandu čempionāts (19-05-02-LSKC)
2019-04-27 - Rīgas jauniešu vienspēļu turnīrs (19-04-27-RIGA)
2019-04-27 - Inčukalna atklātais čempionāts (19-04-27-INCU)
2019-04-26 - Rīgas nakts turnīrs (19-04-27-NAKT)
2019-04-25 - Olaines vienspēļu 4.vakars (19-04-25-OLAI)
2019-04-21 - Cēsu novada meistarība 4.posms (19-04-21-CM-4)
2019-04-20 - Talsu kauss 4.posms (19-04-20-TK-4)
2019-04-18 - Playminton.com dubultspēļu vakars Olainē (19-04-18-PLAY)
2019-04-14 - Yonex X LABL 6.posms jauniešiem B (19-04-14-LABL)
2019-04-13 - Yonex X LABL 6.posms (19-04-13-LABL)
2019-04-07 - Latvijas klubu komandu čempionāts Top Media līga (19-04-07-LKKC)
2019-04-06 - Latvijas klubu komandu čempionāts Megogo līga (19-04-06-LKKC)
2091-03-31 - Yonex Siguldas 25. jauniešu turnīrs (19-03-31-S25Y)
2019-03-30 - Talsu kauss 3.posms (19-03-30-TK-3)
2019-03-28 - Olaines vienspēļu 3.vakars (19-03-28-OLAI)
2019-03-23 - Evelatus Latvijas kauss badmintonā (19-03-24-EVEL)
2019-03-23 - Victor GP 3.posms Salaspilī (19-03-23-VICT)
2019-03-17 - Ozolnieku novada kauss 2019 (19-03-17-OZOL)
2019-03-16 - Liepāja Junior 2019 (19-03-16-LIEP)
2019-03-14 - Playminton.com badmintona dubultspēles Olainē (19-03-14-PLAY)
2019-03-10 - Yonex X LABL 5posms jauniešiem (19-03-10-LABL)
2019-03-09 - Yonex X LABL 5.posms (19-03-09-LABL)
2019-03-02 - Latvijas XXIX Universiāde badmintonā (19-03-02-UNIV)
2019-03-02 - Cēsu Pavasaris 2019 (19-03-02-CEPA)
2019-02-28 - Olaines vienspēļu 2.vakars (19-02-28-OLAI)
2019-02-23 - Olaines kauss "Dzērvenīte" (19-02-23-OLAI)
2019-02-17 - Talsu kauss 2.posms (19-02-17-TK-2)
2019-02-17 - Cēsu novada meistarība 3.kārta (19-02-17-CM-3)
2019-02-10 - Ledusskulptūru ģimeņu pāru kauss (19-02-10-GIME) 
2019-02-09 - Ledusskulptūru kauss senioriem (19-02-09-LEDU)
2019-02-03 - Latvijas čempionāts badmintonā 2019 (19-02-03-LVCN)
2019-01-31 - Olaines vienspēļu 1.vakars (19-01-31-OLAI)
2019-01-27 - Yonex LABL 4.posms (19-10-27-LABL)
2019-01-20 - Cēsu novada meistarība 2.kārta (19-01-20-CM-2)
2019-01-19 - Babolat Rīgas badmintona turnīrs (19-01-19-19-BABO)
2019-01-17 - Playminton.com dubultspēļu 1.vakars (19-01-17-PLAY)
2019-01-06 - Valmieras Jaungada čempionāts (19-01-06-VALM)
2019-01-06 - Cēsu novada meistarība 1.kārta (19-01-06-CM-1)
2019-01-05 - Penkules Jaungada kauss dubultspēlēs (19-01-05-PENK)

>>> Skatīt Latvijas badmintona reitinga līderu sarakstu 2018.gadā
>>> Skatit Latvijas badmintona reitinga nolikumu 2018.gadā

2018-12-30 - Yonex Sigulda Open - Yonex LABL 3.posms (18-12-30-LABL)
2018-12-27 - Playminton Ziemassvētku dubultspēļes Jaunolainē (18-12-27-PLAY)
2018-12-22 - Evelatus Latvijas kausa badmintonā 5.posms Rīgā (18-12-22-LK-5)
2018-12-16 - Victor GP 2.posms Valmierā (18-12-16-VICT)
2018-12-13 - Playmintont.com dubultspēļu kopvērtējums (18-12-13-PLAY)
2018-12-02 - KROM Kendama Latvijas kauss U13 (18-12-02-LK13)
2018-12-02 - Latvijas čempionāts U19 (18-12-02-LC19)
2018-12-01 - Latvijas čempionāts U11 (18-12-01-LC11)
2018-11-24 - Rīgas Jaunatnes sacensības / Babolat 2.kārta (18-11-24-BABO)
2018-11-19 - Liepājas Cerība 2019 (18-11-19-LIEP)
2018-11-10 - Cēsu novada meistarība 8.kārta (18-11-10-CM-8)
2018-11-10 - Talsu kauss 1.posms (18-11-10-TK-1)
2018-11-03 - Latvijas senioru čempionāts (18-11-03-LVSC)
2018-10-28 - Latvijas U17 čempionāts 2018 (18-10-28-LC17)
2018-10-28 - Cēsu novada meistarība 7.kārta (18-10-28-CM-7)
2018-10-21 - Yonex LABL 2.posms (18-10-21-LABL)
2018-10-13 - Rīgas jaunatnes sacensības (18-10-13-RJS1)
2018-10-13 - Babolat Rīga turnīrs 1.kārta (18-10-13-BABO)
2018-10-06 - Cēsu novada meistarība - Cēsis Hanzas pilsēta (18-10-06-CN-H)
2018-09-30 - Victor GP 1.posms (18-09-30-VICT)
2018-09-16 - Yonex X LABL 1.posms (18-09-16-LABL)
2018-09-15 - Cēsu novada meistarība 5.kārta (18-09-15-CN-6)
2018-09-09 - Paaudžu stafete Valmierā (18-09-09-PAST)
2018-08-26 - Cēsu novada meistarība 5.kārta (18-08-26-CN-5)
2018-08-05 - 9. starptautiskais Valkas dubultspēļu turnīrs (18-08-05-VALK)
2018-07-07 - G.Rundēļa un O.Koziņeca kauss (18-07-07-GROK)
2018-06-22 - Latvijas simtsgades un LSVS 55.sporta spēles (18-06-22-SENI)

>>> Skatīt Latvijas reitinga līderu sarakstu 2017.gadā
>>> Skatīt Latvijas badmintona fedērācijas reitinga 2017.gada nolikumu

Reitinga ieskaitē ir iekļauti arī šādi turnīri, kuri rīkoti ar LBF līdzdalību:

2019-11-03 - Baltijas atklātais jauniešu čempionāts (19-11-03-BAJC)
2019-06-15 - Baltijas senioru čempionāts (19-05-15-BSEN)
2018-11-04 - Baltijas atklātais jauniešu čempionāts (18-11-04-BAJC)
2018-08-18 - Baltijas senioru čempionāts (18-08-18-BSEN)

Reitinga ieskaitē ir iekļauti arī šādi kaimiņvalstīs notikušie turnīri:

2019-12-08 - Estonian Youth (U11-U15) International (19-12-08-ESTO)
2019-12-01 - Lithuanian International Youth U13, U15 (19-12-01-LIET)
 

2019-09-21 - Igaunijas jaunatnes kauss Noorte GP 1.posms (19-09-21-NOOR)

2019-06-15 - Baltijas senioru čempionāts (19-06-15-BSEN)
2019-02-16 - Lietuvas ģimeņu kauss (19-02-16-LIET)
2018-12-09 - Estonian Youth International (18-12-09-EEYI)
2018-09-22 - Igaunijas jaunatnes kauss Noorte GP 1.posms (18-09-22-EST1)

Reitinga ieskaitē ir iekļauti arī starptautiskie BWF un BEC turnīru rezultāti:

2019-12-08 - Yonex Estonian U17 International (19-12-08-EU17)
2019-11-03 - SaarLorLux Open 2019 (19-11-03-S100)
2019-10-13 - Yonex Dutch Open 2019 (19-10-13-S100)
2019-10-13 - Pasaules juniroru (U19) čempionāts (19-10-13-PC19)

2019-10-06 - RSL Lithuanian U17 International (19-10-06-EU17)

2019-09-29 - 4th Zagreb U17 Open 2019 (19-09-29-EU17)

2019-09-15 - Yonex Belgian International (19-09-15-INC)
2019-09-07 - Eiropas U17 čempionāts (19-09-07-EU17)
2019-09-01 - Belarus International 2019 (19-09-01-INTS)
2019-08-18 - RSL Lithuaninan Junior U19 International (19-08-19-BWFJ)
2019-06-30 - European games (19-06-30-EUGA)
2019-06-16 - Serbian U17 International Novi Sad (19-06-16-EU17)
2019-06-09 - RSL Lithuanian International (19-06-09-FUTS)
2019-06-02 - Yonex Latvia International 2019 (19-06-02-FUTS)
2019-04-13 - 20th Victor Dutch International 2019 (19-04-14-INTS)
2019-04-07 - FZ Forza Czeck U17 International (19-04-07-EU17)
2019-03-31 - Yonex Latvia U17 International (19-03-31-EU17)
2019-03-24 - Orléans Masters 2019 (19-03-24-S100)
2019-03-17 - Victor Polish U17 International (19-03-17-EU17)
2019-03-10 - Portuguese International 2019 (19-03-10-INTS)
2019-03-02 - FS Forza Slovak Open 2019 (19-03-02-FUTS)
2019-02-23 - Austrian Open 2019 (19-02-23-INCH)
2019-02-23 - Barcelona Spain Masters 2019 (19-02-23-SSER)
2019-01-27 - Iceland International 2019 (19-01-27-FUTS)
2019-01-20 - RSL Swedish Open 2019 (19-01-20-INTS)
2019-01-13 - Yonex Estonian International 2019 (19-01-13-INTS) 

2018-12-16 - Yonex Italian International 2018 (18-12-16-INCH)
2018-12-09 - Eiropas komandu čempionāta kvalifikācija (18-12-09-EMTC)
2018-12-09 - Estonian U19 international 2018 (18-12-09-BWFJ)
2018-12-09 - Estonian U17 international 2018 (18-12-09-EU17)
2018-11-11 - Norwegian International 2018 (18-11-11-INTS)
2018-10-28 - Egypt International 2018 (18-10-28-INTS)
2018-10-07 - Babolat Bulgarian International 2018 (18-10-07-FUTS)
2018-10-07 - Yonex Lithuania U17 International (18-10-07-BE17)
2018-09-16 - Yonex Belgian International 2018 (18-09-16-INCH)
2018-09-09 - Belarus International 2018 (18-09-09-FUTS)
2018-09-09 - Zagreb U17 Open 2018 (18-09-02-BE17)
2018-09-02 - RSL Kharkiv International 2018 (18-09-02-INTS)
2018-09-01 - Polish U17 International 2018 (18-09-01-BE17)
2018-08-19 - Eurasia Bulgarian Open Championship (18-08-19-INTS)
2018-07-07 - White Nights 2018 (18-07-07-INCH)

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv