Pavadot Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretāra amatā četrus gadus kopš 2015.gada augusta, Kristians Rozenvalds ir nolēmis pārtraukt darbošanos šajā amatā, tāpēc aicina Latvijas badmintona klubus un Latvijas Badmintona federācijas Valdi izraudzīties jaunu badmintona ikdienas dzīves organizētāju.

31.08.2019

Lasīt tālāk »

Anna Kupča & Annija Rulle-Titava iekļūst EIropas U17 čempionāta 1/16 finālā

Latvijas U17 meiteņu dubultspēļu pāris AnnaKupča & AnnijaRulle-Titava izcīnīja Latvijas pirmo uzvaru Polijā notiekošā Eiropas U17 individuālajā čempionātā, 1/32 finālā divos setos (21:13, 21:17) uzvarot Spānijas pāri Maria Otegui & Ania Setien. Tā, diemžēl bija vienīgā uzvara ne tikai šim Latvijas meiteņu dubultspēļu pārim, bet arī vienīgā Latvijas spēlētāju uzvara Eiropas U17 individuālajā čempionātā.

31.08.2019

Ari šajā sezonā būs 6 LABL posmi - 2 Inčukalnā, 4 Siguldā

Ar badmintona sacensībām Siguldas Sporta centrā 14. un 15.septembrī, savu nu jau 11.sezonu uzsāks Latvijas apvienotā badmintona līga (LABL). Arī šogad ielānoti 6 posmi, tai skaitā 2 posmi Inčukalnā un 4 posmi Siguldā. Visi Siguldas posmi notiks Siguldas Sporta centrā. Arī šajā sezonā LABL sponsorēs Yonex.

04.09.2019

Baltijas jaunatnes čempionāts iekļauts Eiropas badmintona kalendārā

2018.gadā Tartu atjaunotais Baltijas jaunatnes čempionāts komandām un individuāli ir iekļauts arī Eiropas badmintona kalendārā, tādējādi ceļot šīs Baltijas valstu kopīgās iniciatīvas statusu. Šogad Baltijas jaunatnes čempionāts badmintonā notiks Viļņā, no 1. līdz 3.novembrim. Baltijas čempioni tiks noskaidroti trijās vecuma grupās - U14 U16 un U18.

28.07.2019

Jelgavā Polar pulksteņus izcīna badmintonisti no Velsas un Nīderlandes

Jelgavā ir noslēdzies Pasaules reitinga badmintona turnīrs Yonex Latvia International 2019. Šogad visas piecas trofejas izcīnīja dažādu valstu spēlētāji. Vienspēlēs galveno balvu - multisporta viedpulksteni Polar Vantage M izcīnīja Aram Mahmoud Nīderlandes  un velsiete Jordan Hart. Dubultspēlēs galvenā balva bija Premium klases Bloetouth skaļrunis no Evelatus, un tos izcīnīja Dānijas vīriešu pāris Emil Lauritzen & Mads Muurholm, sieviešu pārus Kati-Kreet Marran & Helina Ruutel un Polijas jaukto dubultspēļu pāris Pawel Smilowski & Wiktoria Adamek.