Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesneši
Par federāciju
Valde
Shuttle Time
Atbalstītāji
Latvijas Olimpiskā komiteja
Yonex
SIA Ankravs
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
“Yonex Latvia International” vēl populārāks - 230 badmintonisti no 30 valstīm

Uz Latvijā notiekošo Pasaules reitinga badmintona turnīru “Yonex Latvia International”, kas notiks Jelgavā no 1. līdz 4.jūnijam, ir piereģistrēti 230 badmintonisti no 30 valstīm. Tas ir jauns rekords. Pērn uz Latvijas starptautisko turnīru pieteicās 186 badmintona spēlētāji no 18 valstīm. Šogad Latvijā būs pārstāvētas arī tādas tālās badmintona lielvalstis kā Ķīna, Indija un Malaizija.
 

06.05.2017

Lasīt tālāk »
 
Siguldieši turpina dominēt Latvijas čempionātā jauniešiem

Valmierā 29.-30.aprīlī norisinājās Latvijas čempionāts jauniešiem U11-17, pulcējot 113 dalībniekus no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Ozolniekiem, Olaines, Baložiem, Bauskas, Jēkabpils, Salaspils, Siguldas, Cēsīm, Valmieras, Valkas un Rīgas. Visvairāk zelta medaļas arī šogad izcīnīja siguldieši, taču vairākas zelta medaļas izcīnīja arī Valmieras, Salaspils, Jelgavas, Talsu, Liepājas un Rīgas jaunie badmintonisti.

>>> Skatīt Latvijas čempionāta badmintonā jauniešiem U11-17 rezultātus
>>> Skatīt medaļu kopvērtējumu
>>> Skatīt fotogrāfijas Inbox Foto

01.05.2017

Lasīt tālāk »
 
LBF turpinās apmaksāt Latvijas badmintonistu dalības maksas BWF reitinga turnīros

Latvijas badmintona federācijas valde ir nolēmusi turpināt 2016.gadā aizsākto praksi apmaksāt dalības maksas par BWF reitinga turnīriem visiem Latvijas badmintona spēlētājiem, kā arī apmaksāt 50% no dalības maksas par BWF reitinga turnīriem Lietuvā un Igaunijā. Nolemts arī līdzfinansēt 50% no Latvijas sportistu dalības maksas par Latvijā notiekošo BWF pasaules reitinga badmintona turnīru "Yonex Latvia International", kas notiks Jelgavā no 1. līdz 4.jūnijam.

>>> Skatīt LBF valdes lēmumu

10.04.2017

Lasīt tālāk »
 
Noslēgusies Yonex Latvijas Apvienotās Badmintona Līgas VIII sezona

Ar pēdējo, 6.posmu jaunajā Siguldas Sporta centrā noslēdzās Yonex VIII Latvijas Apvienotās Badmintona Līgas sezona. Finiša akordam jaunā Siguldas Sporta centra iesvētīšana bija kā odziņa uz dzimšanas dienas tortes – svētku sajūta bija izdevusies. Protams, centram vēl ir ejams tāls ceļš organizatorisko darbu uzlabošanā, bet tas noteikti nekur neizpaliks, kā arī, cerams, posmu aizvadīšana jau nākamajā sezonā. Jau no pašas Latvijas ABL dibināšanas sākuma tā ir paplašinājusies, kā rezultātā jau vairākus gadus sacensības visas sezonas garumā norisinās 8 kategorijās.

>>> Skatīt VIII Latvijas Apvienotās Badmintona Līgas sezonas kopvērtējumu
>>> Skatīt foto galeriju Inbox Foto 

26.04.2017

Lasīt tālāk »
 
“Yonex Latvia International" saņem pirmos badmintonistu pieteikumus

Uz Latvijā notiekošo Pasaules reitinga badmintona turnīru “Yonex Latvia International”, kas notiks Jelgavā no 1. līdz 4.jūnijam, jau sāk pieteikties pirmie dalībnieki no Spānijas, Rumānijas un Islandes. Pieteikties uz “Yonex Latvia International” var Pasaules badmintona federācijas tiešsaites sistēmā līdz 2017.gada 2.maijam.

>>> Skatīt "Yonex Latvia International" interneta lapu YLI.lv

29.03.2017

Lasīt tālāk »
1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10
«Iepriekšējā   Parādīti [21-25] no [49]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv