Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Apraksts 2015
Finālturnīrs 2015
Vidzemes divīzija 2015
Zemgales divīzija 2015
Rīgas divīzija 2015
Kurzemes divīzija 2015
Pierīgas divīzija 2015
Publikācijas medijos
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Vidzemes divīzija 2015

Vidzemes divīzijas kvalifikācija 

Sigulda

Cēsis Valmiera BSS Valka
Kristaps Kalniņš Andris Malnačs

Artūrs Ķelpa

Vjaceslavs Baskovs
Nils Turauskis Gints Bitītis

Mairis Loiko

Aleksandr Bozenetski
Alens Zandovskis Ivo Keišs

Rihards Blaubergs

Oskars Lidums
Dāvis Strazdiņš Grieta Jermacāne     

Edgars Vaivads

Vaido Lillemaa
Amanda Azarova Zane Vilcāne

Jānis Vaivads

Polina Baskova
Linda Vorobeja Liene Pērkone

Daniela Langina

Elina Elkind
Kristiāna Elizabete Pacēviča     

Vineta Kraine

Tatjana Dvornik 
Sabīne Kurciņa  

Una Berga

Anete Zunte
Luīze Siliņa  

Diāna Baltiņa

 
   

Kitija Kristiāna Berga     

 

Spēļu laiki un rezulāti:

17/11, 19:30 (Valmiera) - Valmiera 2 vs Cēsis 

 

Valmieras BSS

1:4  

Cēsis

 

MS      

A.Ķelpe

 vs

I.Keišs

8:21,  17:21

WS   

U.Berga

 vs

G.Jermacāne

13:21, 22:24

MD   

A.Ķelpe & M.Loiko

 vs

I.Keišs & A.Malnačs

19:21, 21:19, 24:22

WD   

U.Berga & D.Langina

 vs

G.Jermacāne & L.Pērkone   

12:21, 21:16, 18:21

XD

R.Blaubergs & D.Langina

 vs

G.Bitītis & Z.Vilcāne

19:21, 21:15, 16:21

25/11, 19:30 (Valka) - Valka vs Valmiera 2

 

Valka

 3:2  

Valmieras BSS

 

MS      

V.Baskovs

  vs 

A.Ķelpe

18:21, 16-21

WS   

P.Baskova

  vs 

U.Berga

4:21, 8:21

MD   

V.Baskovs & V.Lillemaa

  vs 

A.Ķelpe & M.Loiko

21:16, 21:19

WD

P.Baskova & E.Elkind

  vs 

U.Berga & D.Langina

21:19, 23:21

XD   

V.Lillemaa & E.Elkind

  vs 

M.Loiko & D.Langina   

21:16, 21:11

26/11, 18:00 (Sigulda) - Sigulda 3 vs Cēsis

 

Sigulda

 1:4  

Cēsis

 

MS      

K.Kalniņš

vs 

I.Keišs

19:21, 16:21

WS   

A.Azarova

vs

G.Jermacāne

8:21, 20:22

MD   

K.Kalniņš & N.Turauskis

vs 

A.Malnačs & G.Bitītis

21:4, 21:12

WD

S.Kurciņa & K.Pacēviča

vs

Z.Vilcāne & L.Pērkone

9:21, 13:21

XD

 K.Kalniņš & A.Azarova

vs

I.Keišs & G.Jermacāne   12:21, 12:21

30/11, 19:30 (Cēsis) - Cēsis vs Valka

 

Cēsis 

3:2  

Valka

 

MS      

I.Keišs

vs 

V.Baskovs

21:3, 21:3

WS   

G.Jermacāne

vs

P.Baskova

21:12, 21:!5

MD   

A.Malnačs & G.Bitītis

vs 

V.Baskovs & V.Lillemaa  

12:21, 16:21

WD

Z.Vilcāne & L.Pērkone

vs

P.Baskova & E.Elkind

16:21, 21:23

XD

I.Keišs & G.Jermacāne

vs V.Lillemaa & E.Elkind 21:18, 21:13

01/12, 18:00 (Valmiera) - Valmiera 3 vs Sigulda 3

 

Valmiera

 2:3  

Sigulda

 

MS      

R.Blaubergs

vs 

K.Kalniņš

6:21, 14:21

WS   

D.Langina

vs

K.Pacēviča

21:5, 21:10

MD   

A.Ķelpe & M.Loiko

vs 

K.Kalniņš & N.Turauskis 

21:16, 21:18

WD

D.Langina & D.Baltiņa

vs

A.Azarova & L.Vorobeja

16:21, 21:12, 14:21

XD

E.Vaivads & D.Baltiņa

vs

N.Turauskis & A.Azarova

12:21, 9:21


10/12, 18:00 (Sigulda) - Sigulda 3 vs Valka 

Turnīra tabula:

1. Cēsis 1
(4:1)
 1
(4:1) 
1
(3:2) 
3
(11:4)
1.vieta
2. Valmiera 0
(1:4)
 0
(2:3) 
 0
(2:3)
0
(5:10) 
4.vieta
3. Sigulda  0
(1:4)
 1
(3:2)
x   1
(4:6) 
3.vieta 
4. Valka  0
(2:3) 
 1
(3:2)
  x 1
(5:5) 
2.vieta 
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv