Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Apraksts 2015
Finālturnīrs 2015
Vidzemes divīzija 2015
Zemgales divīzija 2015
Rīgas divīzija 2015
Kurzemes divīzija 2015
Pierīgas divīzija 2015
Publikācijas medijos
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Zemgales divīzija 2015

Zemgales divīzijas kvalifikācija

Penkule

 Ozolnieki  Jelgava
LLU 
Jonkus Staņislavs Olafs Krūzmētra     Guntis Kupčs Valters Valgelins

Derevjanko Juris

Ivars Mozga Edgars Kupfers  Aivis Krūkliņš

Šļumba Andis 

Māris Avotiņš

Kristians Rozenvalds Kristaps Liepa

Smiltnieks Mārtiņš    

Yan Zheng Pauls Rozenvalds   Vadims Čulka

Tolstiks Leons

Xin Zeng Daniēls Čulka  Juris Lujāns 

Dzelze Inga

Rita Vācere Māris Zaļkalns Marta Gavare

Koškina Baiba 

Una Tiliba  Maris Sustruprs Dace Pumpure

Šķilta Madara

Irina Gaspersone Diana Gailuma  Ieva Jaunslaviete

Kozlova Ivanda

  Zilva Poča Inese Levica
Skujevska Laura   Aija Herca  

Turnīra tabula: 

1. LLU  1
(3:2) 

 1
(5:0) 

 1
(5:0) 
3
(13:2)
1.vieta
2. Ozolnieki  0
(2:3) 
x 1
(3:2) 
 1
(4:1) 
2
(9:6) 
2.vieta 
3. Jelgava 0
(0:5) 
 0
(2:3)
x  0
(2:3) 
0
(4:11) 
4.vieta 
4. Penkule 0
(0:5) 
0
(1:4) 
1
(3:2) 
x 1
(4:11) 
3.vieta

Spēļu laiki un rezultāti:

25/11, 18:30 (Jelgava) - LLU vs Penkule

 

LLU

 5:0

Penkulre

 

XD

  V.Valgelins & D.Pumpure

  vs

J.Derevjanko & L.Skujevska

21:08, 21:07

WS

M.Gavare

  vs  

B.Koškina

21:07, 21:03

MS

V.Valgelins

  vs

A.Šļumba

21:11, 21:09

WD

D.Pumpure & M.Gavare

  vs

I.Kozlova & L.Skujevska

21:05, 21:11

MD

V.Čulka & K.Liepa

  vs

M.Smiltnieks & J.Derevjanko  

23:21, 21:09

25/11, 18:30 (Jelgava) - Jelgava vs Ozolnieki

 

Jelgava

 2:3

Ozolnieki

 

XD

G.Kupčs & D.Gailuma

  vs

O.Kruzmetra & R.Vācere

21:15, 21:13

WD

D.Gailuma  & Z.Poča

  vs

X.Zeng & U.Tiliba 

21:00, 21:00

MD

  P.Rozenvalds & G.Kupčs

  vs

O.Kruzmetra & I.Mozga   

12:21, 07:21

WS

Z.Poča

  vs  

R.Vācere

13:21, 21:18, 21:19

MS

P.Rozenvalds

  vs

I.Mozga

07:21, 10:21

02/12, 18:30 (Jelgava) -  LLU vs Ozolnieki

 

LLU

  3:2  

Ozolnieki

 

XD

 V.Valgelins & D.Pumpure

vs

I.Mozga & U.Tīliba

21:14, 18:21, 13:21

WD

I.Levica & M.Gavare

vs

R.Vācere & UTīliba

21:17, 21:11

MD

V.Culka & K.Liepiņš

vs

M.Avotiņš & O.Krūzmētra  

12:21, 16:21

WS

M.Gavare

vs

R.Vācere

21:18, 21:12

MS

V.Valgelins

vs

O.Krūzmētra

21:12, 21:15

02/12, 18:30 (Penkule) - Penkule vs Jelgava

 

Penkule

3:2 

Jelgava

 

WD

I.Dzelze & L.Skujevska

vs

D.Gailuma & Z.Poča

22:22, 17:21, 21:5

MD

S.Jonkus & L.Tolstiks 

vs

G.Kupčs & E.Kupfers

17:21, 11:21

MS

A.Šļumba

vs

P.Rozenvalds

21:17, 22:20

WS

I.Dzelze

vs

Z.Poča

21:13, 21:17

XD

  M.Smiltnieks & L.Skujevska

vs

G.Kupčs & D.Gailuma  

12:21, 16:21

05/12, 19:00 (Ozolnieki) - Ozolnieki vs Penkule

 

Ozolnieki

  4:1  

Penkule

 

XD

I.Mozga & U.Tīliba

vs

M.Smiltnieks & L.Skujevska  

21:16, 21:10

WS

R.Vācere

vs

I.Dzelze

21:16, 21:15

MS

O.Krūzmētra

vs

A.Šļumba

21:06, 21:08

WS

R.Vācere & UTīliba

vs

I.Dzelze & L.Skujevska

21:18, 13:21, 11:21

MD

  I.Mozfa & M.Avotiņš

vs

M.Smiltnieks & A.Šļumba

21:09, 21:02

09/12, 17:30 (Jelgava) - LLU vs Jelgava

 

LLU

 5:0  

Jelgava

 

XD

 V.Valgelins & D.Pumpure

vs

G.Kupčs & D.Gailuma

21:18, 21:17

WD

I.Levica

vs

Ai.Herca 

20:22, 28:26, 21:15 

MD

V.Čulka & K.Liepiņš

vs

E.Kupfers & M.Zaļkalns 

21:11, 21:14

WS

D.Pumpure & M.Gavare 

vs

Z.Poča & D.Gailuma

21:08, 21:11

MS   V.Valgelins vs P.Rozenvalds 21:01, 21:02
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv