Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
2018

 Badmintona notikumu kalendārs 2018.gadam 

 

                 

 

Janvāris

                   

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki 

Koef.

Publ. 

01.

6-7/1 Cēsis Cēsu novada meistarība 1.kārta Rezultāti 2  

02

11-14/1 Tallinn EST Yonex Estonian International Rezultāti BWF  

02

13/1 Rīga

Jaunatnes pavasara turnīrs 1.kārta

Rezultāti Flex  

02

13/1 Rīga Dubultspēļu turnīrs ("Dārta") 1.kārta Rezultāti Flex  

03

18-21/1 Lund SWE Swedish Open Rezultāti BWF  

03

20/1 Sigulda Victor Latvia GP 2018 Rezultāti 7/4/2  

03

20/1 Rīgā Latvijas badmintona Gada balva 2017 Rezultāti    
04 27-28/1 Inčukalns Yonex IX LABL 4.posms Rezultāti 7.5/4.5/2.5  
04 28/1 Sigulda Yonex IX LABL 4.posma jauniešu turn. Rezultāti Flex  
   

 

       

 

 

 

Februāris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

05

1/2 Salaspils Latvijas speciālā olimpiāde badmintonā Solatvia.lv ---  

05

3-4/2 Sigulda Latvijas čempionāts badmintonā Rezultāti 10 Fix  

06

10/2

Inčukalns

Inčukalna čempionāts badmintonā

Rezultāti -2 Flex  

06

10/2

Jelgava

"Ledus skulptūru" kauss senioriem

Rezultāti Flex  

06

11/2

Jelgava

Valentīna dienas XD mīlētājiem

Rezultāti -1 Flex  

06

10-11/2

Cēsis 

Cēsu novada meistarība 2.kārta

Rezultāti 2 Fix  

07

13-15/2

Kazan RU

Eiropas čempionāts sieviešu komandām

Rezultāti

BWF  

07

14-15/2

Kazam RU

Eiropas čempionāts vīriešu komandām

Rezultāti

BWF  

07

16-18/2

Kazan RU

Eiropas čempionāts U15

Rezultāti

BWF

 
07 17/2 Rīga Jaunatnes pavasara turnīrs 2.kārta Rezultāti Flex  
07 17/2 Rīga Dubultspēļu turnīrs ("Dārta") 2.kārta Rezultāti Flex  
08 20-25/2 Basel SUI Yonex Swiss Open Rezultāti BWF  
08 21/2 Talsi

Talsu novada atklātā skolēnu Olimpiāde

Rezultāti ---  
08 24/1 Talsi Talsu kauss 1.posms Rezultāti Flex  
09 28/2-3/3 Trencin SVK Yonex Slovak Open 2018 Rezultāti BWF  
             

 

 

 

Marts

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

10 8-11/3 C.d.Rainha POR

53rd Portuguese International 2018

Rezultāti BWF  

10

10/3 Cēsis Cēsu Pavasaris Rezultāti Flex  

10

10-11/3 Sigulda Yonex IX LABL 5.posms Rezultāti 7.5/4.5/2.5  
10 11/3 Sigulda Yonex IX LABL 5.posma jauniešu turnīrs Rezultāti Flex  

11

17/3

Salaspils

Victor Latvia GP 2018

Rezultāti

7/4/2

 

11

17/3

Liepāja

Liepāja Junior Open 2018

Rezultāti

-1

 

12

24/3

Talsi

Talsu kauss 2.posms

Rezultāti

Flex

 

12

25/3

Jelgava

Latvijas XXVIII Universiāde

Rezultāti

-1

 

13

29/3

Rīga

LBF biedru sapulce

Delegāti

---

 

13

30/3-1/4

Edegem BEL

Victor JOT U17 

Rezultāti

BEC

 

13

31/3

Rīga

Latvijas čempionāts U13

Rezultāti

3.5

 

13

31/3

Rīga

Latvijas kauss jauniešiem 1.posms

Rezultāti

2.5 3.5-4.5

 

13

31/3

Rīga

Dubultspēļu turnīrs ("Dārta") 3.kārta

Rezultāti

Flex

 

13

31/3-1/4

Cēsis

Cēsu novada meistarība 3.kārta

Rezultāti 2  
             

 

 

 

Aprīlis

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

14 2/4 Penkule Lieldienu kauss dubultspēlēs Rezultāti Flex 01/03
14 5-7/4 Č.Krumlov CZE FZ Forza Czech U17 International Rezultāti BEC 22/02
14 6/4 Salaspils Latvijas skolu komandu finālturnīrs Rezultāti 4.5/4/3.5 01/01
14 7/4 Valmiera Victor Latvia GP 2018 Rezultāti 7/4/2 01/01 
15 10/4 Olaine

Babolat pavasara piramīda Olainē I

Rezultāti Flex 31/03 
15 12-15/4 Wateringen NLD 19th Victor Dutch International 2018 Rezultāti BWF 20/04
15 14-15/4 Tartu Noorte GP 6.posms Rezultāti Flex 01/01 
15 14-15/5 Cēsis Cēsu novada meistarība 4.kārta Rezultāti 2 07/03
16 18/4 Rīga LBF Valdes sēde LBF Valde   09/04
16 19-22/4 S.Kastro GRC Hellas International 2018 Rezultāti BWF 20/04
16 21-22/4 Sigulda Yonex IX LABL 6.posms Rezultāti 7.5/4.5/2.5 01/01
16 22/4 Rīga

BJC “Daugmale” reitinga sacensības

Rezultāti Flex 22/03
17. 24/5 Olaine

Babolat pavasara piramīda Olainē II

Rezultāti Flex 31/03
17 24-29/4 Huelva ESP

Eiropas čempionāts badmintonā

Rezultāti BWF 01/01
17 28/4 Talsi Seminārs paaugstinājuma tiesnešiem Tiesneši Sertifikāts 20/04
17 28/4 Talsi Talsu kauss 2.posms Rezultāti Flex 01/01 
17 28/4 Talsi Latvijas kauss jauniešiem 2.posms Rezultāti 2.5,3,4,4.5 01/01
17 28/4 Talsi Latvijas čempionāts U15  Rezultāti 4 28/03
             

 

 

 

Maijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

18

4-6/5

Sigulda

24th Yonex Latvia Youth International

Rezultāti Flex 28/02

19

8/5

Olaine

Babolat pavasara piramīda Olainē III

Rezultāti Flex 31/03

19

12-13/5

Olaine

"Dzērvenīte" 2018

CDE Flex 10/03

19

13/5

Valmiera

VBK atklātais čempionāts dubultspēlēs

Rezultāti -1 23/04

19

13/5

Rīga

BJC “Daugmale” reitinga sacensības

A Flex 22/03 

20

16/5

Rīga

LBF Valdes sēde

LBF Valde   18/04

20

19/5

Liepāja

Liepājas atklātais čempionāts

Rezultāti Flex 19/04

20

19/5

Liepāja

Liepājas ģimeņu dubultspēļu turnīrs

Rezultāti -1 19/04

20

19/5

Rīga

Rīgas pavasara sacensības jauniešiem

U11-19 AB Flex 01/01

20

19/5

Rīga

Dubultspēļu turnīrs ("Dārta") 4.kārta

A B C Flex 01/01 

20

20/5

Rīga

BJC “Daugmale” reitinga sacensības

C Flex 22/03 

21

22/5

Olaine

Babolat pavasara piramīda Olainē IV

Rezultāti Flex 31/03 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jūnijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

22 31/5-03/6  Jelgava Yonex Latvia International Rezultāti BWF FT 
01/01
23 7-10/6 Kaunas LTU Yonex Lithuania International Rezultāti BWF FT 01/01 
24 13/6 Rīga LBF Valdes sēde LBF Valde   18/04
25 19-23/6 Białystok POL European Club Championships Rezultāti --- 01/01 
25 22/6 Jelgava LSVS 55.sporta spēles 35+ 45+ 55+ Rezultāti Flex 31/03
             

 

 

 

Jūlijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

27 4-8/7 Gatchina RUS White Nights Rezultāti BWF 01/01
27 7/7 Valmiera GROK balvu izcīņa vīriešu vienspēlēs   1 09/07

29

17/7

Jūrmala

LBF Valdes sēde

LBF Valde

  17/07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Augusts

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

31 4-5/8 Valka  9th International double tournament Rezultāti +1 23/04
31 13-16/8 Sofia Eurasia Bulgarian Open Championship Rezultāti BWF IS 16/07
32 11-16/8 Klaipeda LTU BEC Regional project - Baltic camp U19 --- 09/07
33 15/8 Rīga LBF Valdes sēde LBF Valde --- 10/09
33 17-19/8 Klaipēda LTU Yonex Lithuanian Junior Rezultāti BWF U19 01/01
33 18/8 Salaspils Baltic Senior Championships 2018 Rezultāti Flex 02/06

34

24-26/8

Gentofte DEN

Danish Junior Cup 2018

Rezultāti

BWF U19

24/07

34

25-26/8

Cēsis

Cēsu novada meistarība 5.kārta

Rezultāti

2

23/04

35

27-29/8

Lubin POL

Polish Youth Team Cup 2018

Rezultāti

---

28/02 

35

29/8-2/9

Harkiv UKR

Kharkiv International 2018

Rezultāti BWF IC 16/07

35

30/8-1/9

Lubin POL

Polish U17 International

Rezultāti

BEC U17

28/02 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Septembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

36

6-9/9

Minsk BLR Belarus International 2018  Rezultāti BWF FS 08/08
36

7-9/9

Zagreb HRT Zagreb U17 Open 2018 Rezultāti

BEC U17

24/07
36

7-11/9

Tallinn EST European Junior Championships U19 Rezultāti BWF U19 01/01

36

9/9 Valmiera Paaudžu stafete Rezultāti Flex 01/01 

37

11-16/9 Tallinn EST European Junior Championships U19 Rezultāti BWF U19 01/01

37

12-15/9 Leuven BEL Yonex Belgian International 2018 Rezultāti BWF IC 15/08

37

15-16/9 Cēsis Cēsu novada meistarība 6.kārta Rezultāti 2 15/08

37

15/9 Inčukalns Yonex X LABL A  Rezultāti Fix 20/06

37

16/9 Inčukalns Yonex X LABL B C Rezultāti Fix 20/06

37

16/9 Sigulda Yonex X LABL bērnu turnīrs B grupa Rezultāti --- 20/06
38 19/9 Rīga LBF Valdes sēde     17/09
38 22/9 Pärnu EST Noorte GP-1 Rezultāti Flex 25/06
39 25/9 Jelgava LLU pirmkursnieku sacensības Rezultāti 1 02/09
39  24-30/9 Guadalaj. ESP European Senior Championships Rezultāti   01/01 
39 29/9 Talsi Victor Latvia GP 2019-1 MS WS A B C U11-19  Fllex 22/06
39 30/9 Talsi Victor Latvia GP 2019-1 MD WD XD  A B U15 U19   Flex 22/06
             

 

 

 

Oktobris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

40 4-7/10 Sofija BUL Babolat Bulgarian International Rezultāti BWF FT 01/09
40 5-7/10 Viļņa Yonex Lithuanian U17 International Rezultāti BEC U17 01/01
40 6/10 Cēsis Cēsis - Hanzas pilsēta Visi vecumi Flex 01/01 
41 9-14/10 Almere NDL Yonex Dutch Open 2018 Rezultāti BWF 100 01/09
41 13/10 Rīga Rīgas Jaunatnes turnīrs U11-19 AB Flex 17/05 
41  13/10 Rīga Babolat vienspēļu un dubultspēļu turn. A B Flex 01/01 
42 16/10 Rīga LBF Valdes sēde     15/10
42 20/10 Sigulda Yonex X LABL A A Fix 20/06
42 21/10 Sigulda Yonex X LABL B C B C Fix 20/06
42 21/10 Sigulda Yonex X LABL bērnu turnīrs B grupa U11-15 B 1 20/06
43 22-26/10 Latvija Rudens brīvlaiks 2018      
43 25-28/10 Cairo EGY Egypt International 2018 Rezultāti BWF IS 25/09
43 26-28/10 Espoo FIN FZ Forza Finnish Junior 2018 Rezultāti BWF U19 27/06 
43 27/10 Olaine Latvijas čempionāts U17 MD, WD, XD U17 4,5 28/09
43 28/10 Olaine Latvijas čempionāts U17 MS, WS U17 4,5 28/09
43 27-28/10 Cēsis Cēsu novada meistarība 7.kārta Visi vecumi  2 28/08
             

 

 

 

Novembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

44 2-4/11 Tartu EST Baltic Youth Championship 2018 U13-U17 Flex 27/06
44 3/11 Valka Latvijas senioru čempionāts 35+ - 70+ Fix 01/09
45 8-11/11 Sandefjord NOR Norwegian International 2018 Rezultāti BWF IS 13/10
45 10/11 Talsi  Talsu kauss 1.posms B U13-17   18/07
45 10-11/11 Cēsis Cēsu novada meistarība - Fināls Visi vecumi 2 04/10
46 14-18/11 Dubai UAE Dubai International Challenge 2018 Rezultāti BWF IC 14/10
46 17/11 Liepāja Liepājas Cerība 2018 B C U11-17 Flex 10/10
47 24/11 Rīga Rīgas Jaunatnes turnīrs U11-19 AB Flex 17/05
47 24/11 Rīga Babolat vienspēļu un dubultspēļu turn. A B Flex 01/01
             

 

 

 

Decembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

48 1/12 ??? Latvijas čempionāts jauniešiem U11 U11 3,0 05/05
48 1/12 ??? Latvijas čempionāts junioriem U19 U19 5,0 01/01
49 7-9/12 Tartu EST Yonex Estonian Junior U11-19   01/01 
49 7-9/12 ??? BUL European Mixed Team Championships LAT izlase 100% 01/01 
50 15/12 Valmiera

Victor Latvia GP 2019-2 MS WS

A B C U11-19  Flex 22/06
50  16/12 Valmiera Victor Latvia GP 2019-2 MD WD XD A B U15 U19  Flex 22/06 
51 22/12 Rīga Rīgas Jaunatnes turnīrs U11-19 AB Flex 17/05
51 22/12 Rīga Babolat vienspēļu un dubultspēļu turn. A B Flex 01/01 
51 22/12 Valmiera "Valmieras Ziemassvētki" A B Flex 01/01 
52 24-31/12  Latvija Ziemas brīvlaiks 2018      
52 26/12 Jelgava Jelgavas Vecgada kauss B C Flex 13/07
52 29-30/12 Sigulda 15th Yonex Sigulda Open A B C Flex 27/08
      & Yonex X LABL 3.posms      

(*) Ar vienu zvaigznīti atzīmēti turnīri, kuriem ir mainīti sākotnēji izsludinātie datumi vai norises vieta.

Ar sarkano krāsu iekrāsoti Latvijas nozīmīgākie badmintona turnīri, tai skaitā valsts čempionāti un Olimpiādes
Ar pelēko krāsu iekrāsoti ārzemju badmintona turnīri, kurus apzināta Latvijas spēlētāju iespējamā līdzdalība.
Ar zaļo krāsu iekrāsoti ieraksti, kas aktuāli badmitona dzīvē, bet nav badmintona turnīri, tai skaitā semināri, Valdes sēdes, kopsapuces, nometnes u.c. 

Flex (Flexible) nozīmē, ka reitinga koeficients tiks noteikts atbilstoši dalībnieku sastāvam (skaits, meistarības grupas, ārzemju dalībnieki u.c.) skaitam, saskaņā ar Latvijas badmintona reitinga Nolikumu.
Fix (Fixed) nozīmē, ka reitinga koeficients tiek nofiksēts neatkartīgi no dalībnieku sastāva. Ja aiz Fix ir cipars, tad tas norāda, kādam dalībnieku skaitam atbilstoši turnīra koeficients tiek nofiksēts. Cipars ir aktuāls turnīriem, kuriem ir dažādas vecuma grupas - jauniešiem un senioriem.

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv