Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
2019

 Badmintona notikumu kalendārs 2019.gadam 

 

                 

                   

Janvāris

                   

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki 

Koef.

Publ. 

01 5/1 Penkule Penkules Jaungada pāru kauss Rezultāti Flex 6/12
01 5-6/1 Cēsis Cēsu novada meistarība 1.kārta Rezultāti 2 11/14
01 6/1 (*) Valmiera Valmieras Jaungada čempionāts  Rezultāti Flex 01/12
02 10-13/1 Tallin EST Yonex Estionia International Rezultāti BWF IS 11/7
03 17/1 Jaunolaine Playminton.com 2-spēļu 1.vakars MD WD Flex 15/12
03 17-20/1 Lund SWE RSL Swedish Open 2019 Rezultāti BWF IS 7/1
03 19/1 Rīga Babolat Rīgas turnīrs 1.kārta ABC U13-15B Flex 10/12
03 19/1

Rīga

LBF Valdes sēde     14/1
03 19/1

Rīga, ČBK

Latvijas Badmintona Gada balva  LBF --- 11/7
03 19-20/1

Cēsis

Cēsu novada meistarība 2.kārta Visi vecumi 2 10/12
04 24-27/1

Reykjavik ISL

Iceland International 2019 BWF BWF FS 7/1
04 26/1

Inčukalns

Yonex X LABL 4.posms A Fix 11/7
04  27/1

Inčukalns

Yonex X LABL 4.posms BC Fix 11/7
05 31/1

Jaunolaine

Olaines vienspēļu 1.vakars B Flex 7/1
   

 

       

 

 

 

Februāris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

05 2-3/2 Ķekava Latvijas čempionāts 2019 A 10 30/12
06 9/2 Palanga LTU Palangos Stinta 2019 B C D Flex 11/1
06 9/2 Jelgava Ledusskulptūru kauss 2019 +35 Flex 11/7
06 10/2 Jelgava Valentīna dienas ģimenes turnīrs MD WD XD Flex 11/1
07 14/2 Jaunolaine Playminton.com 2-spēļu 2.vakars XD  Flex 15/12
07 16/2 Šiaulai LTU Lietuvas ģimeņu turnīrs 2019 MD WD XD Flex 13/1
07 16/2 Talsi Talsu kauss A B U13-17 Flex 18/7
07 16-17/2 Cēsis  Cēsu novada meistarība 3.kārta Visi vecumi 2 7/1
08 19-24/2 Barcelona ESP Barcelona Spain Masters 2019 Rezultāti BWF SS 15/1
08 20/2 Jelgava LLU Universiāde badmintonā LLU studneti -1 15/10
08 22-24/2 Sigulda BEC Shuttle time instrukturu kursi BEC dalībn. --- 10/1
08 23/2 Rīga Rīgas pieaugušo turnīrs 2.posms A B Flex 10/12
08 23/2 Rīga Rīgas jauniešu turnīrs 2.posms U9 - U19 Flex 10/12 
09 28/2 Jaunolaine Olaines vienspēļu 2.vakars B Flex 7/1
             

 

 

 

Marts

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

09 2/3 Jelgava

Latvijas XXIX Universiāde 

LASS -1 11/7
09 2/3 Cēsis

Cēsu Pavasaris 2019

Visi vecumi 2 11/13
10  9/3 Sigulda

Yonex X LABL 5.posms

A Fix 11/7
10  10/3 Sigulda

Yonex X LABL 5.posms

B C Fix 11/7
11 11-15/3 LR IZM Pavasara brīvdienas skolēniem 1.-11.klase --- 11/7
11 14/3 Jaunolaine Playminton.com 2-spēļu 3.vakars MD WD Flex 7/1
11 16/3 Liepāja Liepāja Junior International 2019 U11-19 Flex 7/1
11 16/3 ??? Latvijas klubu komandu čempionāts  B un C Līga Fix 15/10
12 21/3 Jaunolaine

Playminton.com 2-spēļu 3.vakars

MD WD Flex 15/12
12 23/3 Salaspils

Victor Latvia GP 2019-3

A B Fix 11/7
12  24/3 Salaspils Victor Latvia GP 2019-3 C D Fix 11/7
13 28/3 Jaunolaine Olaines vienspēļu 3.vakars B Flex 07/1
13 29-31/3 Sigulda Yonex Latvia U17 International U11-U17 BEC U17 15/9
13  30/3 Talsi Talsu kauss A B U13-17 Flex 18/7
             

 

 

 

Aprīlis

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

14 5-7/4 Vilnius LTU Lithuanian Youth International U13-15 Flex 16/1
14 6/4 ??? Latvijas klubu komandu čempionāts  A Līga Fix 15/10
15 11/4 Jaunolaine Playminton.com 2-spēļu 4.vakars MD WD Flex 7/1
15  13/4 Sigulda Yonex X LABL 6.posms A Fix 11/7
15 14/4 Sigulda Yonex X LABL 6.posms B C Fix 11/7
16 20/4 * Talsi Talsu kauss A B U13-17 Flex 11/1
17 25/4 Jaunolaine Olaines vienspēļu 4.vakars B Flex 07/1
17 27/4 Vilnius LTU CBC International Tournament A B C Flex 16/1
17 27/4 * Rīga Rīgas jauniešu turnīrs 3.posms U13B U15B Flex 11/1
             

 

 

 

Maijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

18

4-5/05 ??? Latvijas čempionāts jauniešiem ??? Fix 04/10

19

9/5 Jaunolaine Playminton.com 2-spēļu 5.vakars MD WD Flex 07/01

19

11/5          

20

18/5          

21

23/5 Jaunolaine Olaines vienspēļu 5.vakars B Flex 07/01

21

25/5 Talsi Kurzemes kauss Visi vecumi Flex 28/11

21

25/5 Rīga Rīgas pieaugušo turnīrs 3.posms A B Flex 10/12

21

25/5 Rīga Rīgas jauniešu turnīrs 3.posms U9 - U19 Flex 10/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jūnijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

22 30/5--2/6 Jelgava Yonex Latvia International BWF BWF 11/7
23 6-9/6 Kauņas LTU Yonex Lithuania International BWF BWF 11/7
24 15/6  Kaunas LTU  Baltijas senioru čempionāts 35+ Fix 13/1
25            
26            
             

 

 

 

Jūlijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

27

5-7/7 Jelgava VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde U17-U19 5 11/12

28

           

29

           

30

           

31

29/7-3/8

Orava EST

BEC Regional Project - Baltic camp U17 --- 15/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Augusts

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

31

4-11/8 Katovice POL BWF World Senior Championships     11/7

32

           

33

16-18/8 Klaipeda LTU Yonex Lithuanian Junior U19 Fix 15/1

34

19-25/8 Basel SUI TOTAL BWF World Championships  BWF BWF 11/7

35

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Septembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

36            
37            
38 22/09 Biržai LTU Latvijas - Lietuvas Vienības diena LAT vs LTU --- 10/8
39            
             

 

 

 

Oktobris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

40 30/9-13/10 Kazan, RUS World Junior Championships 2019 U19 Fix 16/1
40 4-6/10 Vilnius LTU Lithuanian U17 International U17 Fix 15/1
40 5/10 Cēsis  Cēsis - Hanzas pilsēta Visi vecumi 2 11/13
41 17-19/10 Odense DAN VICTOR Denmark Junior & Youth U9-19 Flex 15/1
42 19-27/10 LR IZM Skolēnu rudens brīvlaiks      
43 26/10 Vilnius LTU CBC International Tournament A B Flex 16/1
43            
             

 

 

 

Novembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

44 1/11 Viļņa Baltic Youth Team Championship U13-17 --- 13/7
44 2-3/11 Viļņa Baltic Youth Championships U13-17 Fix 13/7
45            
46            
47            
48 30/11-1/12 ??? Latvijas čempionāts junioriem U19 U19 Fix 13/10
             

 

 

 

Decembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

49 6-8/12 Tartu Estonia Junior International U11-19  BWF 13/10
51 21/12 ??? Evelatus Latvijas kauss noslēgums U11-19 Fix 31/12
52 28-29/12 Sigulda Yonex Sigulda Open A B C   13/10
             

(*) Ar vienu zvaigznīti atzīmēti turnīri, kuriem ir mainīti sākotnēji izsludinātie datumi vai norises vieta.

Ar sarkano krāsu iekrāsoti Latvijas nozīmīgākie badmintona turnīri, tai skaitā valsts čempionāti un Olimpiādes
Ar pelēko krāsu iekrāsoti ārzemju badmintona turnīri, kurus apzināta Latvijas spēlētāju iespējamā līdzdalība.
Ar zaļo krāsu iekrāsoti ieraksti, kas aktuāli badmitona dzīvē, bet nav badmintona turnīri, tai skaitā semināri, Valdes sēdes, kopsapuces, nometnes u.c. 

Flex (Flexible) nozīmē, ka reitinga koeficients tiks noteikts atbilstoši dalībnieku sastāvam (skaits, meistarības grupas, ārzemju dalībnieki u.c.) skaitam, saskaņā ar Latvijas badmintona reitinga Nolikumu.
Fix (Fixed) nozīmē, ka reitinga koeficients tiek nofiksēts neatkartīgi no dalībnieku sastāva. Ja aiz Fix ir cipars, tad tas norāda, kādam dalībnieku skaitam atbilstoši turnīra koeficients tiek nofiksēts. Cipars ir aktuāls turnīriem, kuriem ir dažādas vecuma grupas - jauniešiem un senioriem.

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv