Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
2019

 Badmintona notikumu kalendārs 2019.gadam 

 

                 

                   

Janvāris

                   

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki 

Koef.

Publ. 

01 5/1 Penkule Penkules Jaungada pāru kauss Rezultāti Flex 6/12
01 5-6/1 Cēsis Cēsu novada meistarība 1.kārta Rezultāti 3.kat B 11/14
01 6/1 * Valmiera Valmieras Jaungada čempionāts  Rezultāti Flex 01/12
02 10-13/1 Tallin EST Yonex Estionia International Rezultāti BWF IS 11/7
03 17/1 Jaunolaine Playminton.com 2-spēļu 1.vakars Rezultāti 4.kat B 15/12
03 17-20/1 Lund SWE RSL Swedish Open 2019 Rezultāti BWF IS 7/1
03 19/1 Rīga Babolat Rīgas turnīrs 1.kārta Rezultāti Flex 10/12
03 19/1

Rīga, ČBK

Latvijas Badmintona Gada balva  Rezultāti --- 11/7
03 19-20/1

Cēsis

Cēsu novada meistarība 2.kārta Rezultāti 3.kat B 10/12
04 24-27/1

Reykjavik ISL

Iceland International 2019 Rezultāti BWF FS 7/1
04 26/1

Tukums

10.Tukuma novada sporta spēles   --- 26/1
04 26/1

Inčukalns

Yonex X LABL 4.posms Rezultāti Fix 11/7
04  27/1

Inčukalns

Yonex X LABL 4.posms Rezultāti Fix 11/7
05 31/1

Salaspils

Latvijas speciālā Olimpiāde   --- 31/1
05 31/1

Jaunolaine

Olaines vienspēļu 1.vakars Rezultāti 4.kat B 7/1
   

 

       

 

 

 

Februāris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

05 2-3/2 Ķekava Latvijas čempionāts 2019 Rezultāti 10 30/12
06 9/2 Jelgava Ledusskulptūru kauss 2019 Rezultāti Flex 11/7
06 10/2 Jelgava Valentīna dienas ģimenes turnīrs Rezultāti Flex 11/1
07 12/2 Rīga LBF Valdes sēde     10/2
07 13/2 Talsi Talsu skolēnu Olimpiāde Rezultāti   13/2
07 14/2 Jaunolaine Playminton.com 2-spēļu 2.vakars XD  --- 15/12
07 16/2 Šiaulai LTU Lietuvas ģimeņu turnīrs 2019 Rezultāti Flex 13/1
07 16-17/2 Cēsis  Cēsu novada meistarība 3.kārta Rezultāti 3.kat B 7/1
07 17/2 * Talsi Talsu kauss Rezultāti +0.5 18/7
08 19-24/2 Barcelona ESP Barcelona Spain Masters 2019 Rezultāti BWF SS 15/1
08 20-23/2 Vienna AUT Austrian Open 2019 Rezultāti BWF IC 25/1
08 20/2 Jelgava LLU Universiāde badmintonā Rezultātii -1 15/10
08 22-24/2 Sigulda BEC Shuttle time instrukturu kursi BEC dalībn. --- 10/1
08 23-24/2 Jaunolaine Dzērvenīte 2019 Rezultāti 2.kat -1 4/1
08 24/2 Uzvara Bauskas novada X sporta spēles Bauskas nov. 1.kat 4/1
09 26/2 Rīga LBF Valdes sēde     18/2
09 27/2-2/3 Trencin SLK FZ Forza Slovak Open 2019 Rezultāti BWF FS 25/1
09 28/2 Jaunolaine Olaines vienspēļu 2.vakars Rezultāti 4.kat B 7/1
             

 

 

 

Marts

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

09 2/3 Jelgava

Latvijas XXIX Universiāde 

Rezultāti 6 11/7
09 2/3 Cēsis

Cēsu Pavasaris 2019

Rezultāti 3 11/13
10 7-10/3 C.da Rainha POR

Portuguese International 2019

Rezultāti BWF IS 25/1
10  9/3 Sigulda

Yonex X LABL 5.posms

Rezutāti Fix 11/7
10  10/3 Sigulda

Yonex X LABL 5.posms jauniešiem

Rezultāti Fix 11/7
11 12-17/3 Basel SUI Yonex Swiss Open 2019 Rezultāti BWF SS 4/11
11 14/3 Jaunolaine Playminton.com 2-spēļu 3.vakars Rezultāti 4.kat B 7/1
11 15-17/3 Pszczyna POL Victor Polish U17 International Rezultāti BEC 17 4/2 
11 16/3 Liepāja

Liepāja junior Open 2019

Rezultāti Flex 7/1
11 16/3 Emburga

Ozolnieku novada kauss

Rezultāti 1 16/3
12 22/3 Rīga

LBF Biedru kopsapulce

    18/2
12 23/3 * Salaspils

Victor Latvia GP 2019-3

Rezultāti Fix 11/7
12 24/3 Salaspils Evelatus Latvijas kauss jauniešiem Rezultāti Fix 20/2
13 28/3 Jaunolaine Olaines vienspēļu 3.vakars Rezultāti 4.kat B 07/1
13 29-31/3 Sigulda Yonex 25.Siguldas jauniešu turnīrs Rezultāti Flex 11/2
13 29-31/3 Sigulda Yonex Latvia U17 International Rezultāti BEC 17 15/9
13  30/3 Talsi Talsu kauss Rezultāti Flex 18/7
             

 

 

 

Aprīlis

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

14 5-7/4 Vilnius LTU Lithuanian Youth International Rezultāti Flex 16/1
14 6/4 Tērvete Latvijas klubu komandu čempionāts Rezultāti B Fix 15/10
14 7/4 Tērvete Latvijas klubu komandu čempionāts Rezultāti A Fix 15/10
15  13/4 Sigulda Yonex X LABL 6.posms A Rezultāti Fix 11/7
15 14/4 Sigulda Yonex X LABL 6.posms jauniešiem. Rezultāti Fix 11/7
16 18/4 * Jaunolaine Playminton.com 2-spēļu 4.vakars Rezultāti 4.kat B 7/1
16 20/4 * Talsi Talsu kauss Rezultāti Flex 11/1
16 20-21/4 Cēcis Cēsu novada meistarība 4.kārta Rezultāti 3.kat B 31/1
17 22/4 Rīga LBF Valdes sēde     03/9
17 25/4 Jaunolaine Olaines vienspēļu 4.vakars Rezultāti 4.kat B 7/1
17 26/4 Rīga Badmintona turnīrs "Nakts Rīgā" Rezultāti Flex 29/3
17 27/4 Rīga Rīgas jaunatnes turnīrs   Rezultāti Flex 29/3
17 27/4 Inčukalns Inčukalna čempionāts vienspēlēs Rezultāti -1 15/4
17 27/4 Vilnius LTU CBC International Tournament Rezultāti Flex 16/1
             

 

 

 

Maijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

18

2/5 Valmiera Latvijas skolu komandu čempionāts Rezultāti Fix 4/3

18

4-5/5 Valmiera Evelatus Latvijas kauss jauniešiem Rezultāti Fix 27/03

18

4-5/5 Valmiera Latvijas čempionāts jauniešiem Rezultāti Fix 4/10

19

12/5 Jaunolaine Vienspēļu turnīrs jauniešiem U9-19 ABC Flex -1 21/04

20

18/5 Liepāja Liepājas atklātais čempionāts Rezultāti  Flex 10/04

21

23/5 Jaunolaine Olaines vienspēļu 5.vakars Rezultāti 4.kat B 07/01

21

25/5 Talsi Kurzemes kauss Rezultāti Flex 28/11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jūnijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

22 30/5--2/6 Jelgava Yonex Latvia International Rezultāti BWF FS 11/7
23 6-9/6 Panevezis LTU RSL Lithuania International Rezultāti BWF FS 11/7
24 15/6  Kaunas LTU  Baltijas senioru čempionāts Rezultāti Fix 13/1
25 22/6* Saulkrasti * Saulkrastu kokteilis * Rezultāti Flex -1 13/4
26 24-30/6 Minsk BLR 2. Eiropas spēles Rezultāti BWF SS 27/8
             

 

 

 

Jūlijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

27

2-6/7 Luxembourg European Club Championships RBS/RSP --- 10/3

27

5-7/7 Karlstad SWE XI Baltijas Jūras Jaunatnes spēles 2005 --- 20/3

27

5-7/7 Jelgava VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde Rezultāti 5,5 11/12

28

6-13/7 Podcetrtek SLO RSL BEC Summer School K.Šefere   10/3

31

29/7-3/8

Orava EST

BEC Regional Project - Baltic camp U17 --- 15/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Augusts

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

31

3-4/8 Valka Valka dubultspēles MD/WD/XD Rezultāti 8/6/3/2 20/6

31

4-11/8 Katovice POL BWF World Senior Championships Rezultāti   11/7

33

16-18/8 Klaipeda LTU RSL Lithuanian Junior International Rezultāti BWF 19 15/1

35

29/9-1/9 Minsk BLR Balarus International 2019 Rezultāti BWF IC 27/8

35

30/8-3/9 Gniezno, POL European U17 team Championships Rezultāti BEC 17 28/2 

35

31/8-1/9

Cēsis

Cēsu novada meistarība 5.kārta

Visi vecumi

3.kat B

07/4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Septembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

36 3-7/9 Gniezno, POL European U17  Championships Rezultāti BEC 17 27/8
36 6/9 Rīga LBF Valdes sēde     03/9
37 11-14/9 Leuven BEL Yonex Belgian International Rezultāti BWF IC 27.8
37 14-15/9 Sigulda Yonex XI LABL 1.posms Rezultāti Fix 27/3
37 15/9 Sigulda Yonex XI LABL 1.posms jauniešiem Rezultāti Flex 27/3
38 19/9 * Jaunolaine Olaines vienspēļu vakars Rezultāti Fix -1 13/9
38 21/9 Biržai LTU Latvijas - Lietuvas Vienības diena LAT vs LTU   10/8
38 21-22/9 Pērnava EST Noorte GP 1.posms Rezultāti   14/7
39 26/9 Jaunolaine Olaines dubultspēļu vakars A B C Fix -1 10/9
39 28-29/9 Cēsis Cēsu novada meistarība 6.kārta Visi vecumi 3.kat B 20/8
             

 

 

 

Oktobris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

40 30/9-13/10 Kazan, RUS World Junior Championships 2019 U19 Fix 16/1
40 4-6/10 Vilnius LTU Lithuanian U17 International U17 Fix 15/1
40 5/10 Cēsis  Cēsis - Hanzas pilsēta Visi vecumi 3 11/13
40 5/10 Talsi Talsu kauss 1.posms Visi vecumi Flex 27/7
41 10/10 Jaunolaine Olaines vienspēļu vakars A B C 3,5 10/9
41 12/10 Saulkrasti LBF ārkārtas biedru sapulce LBF klubi   17/9
41 12/10 Saulkrasti Latvijas Badmintona forums     17/9
41 12-13/10 Saulkrasti Latvijas čempionāts U15 U15 Fix 12/2
42 17-19/10 Odense DAN VICTOR Denmark Junior & Youth U9-19 Flex 15/1
42 19-20/10 Inčukalns Yonex XI LABL 2.posms A B C   13/4
42 19-27/10 LR IZM Skolēnu rudens brīvdienas     15/1
43 26/10 Vilnius LTU CBC International Tournament A B Flex 16/1
43 24/10 Jaunolaine Olaines dubultspēļu vakars A B C 3,5 10/9
43 26/10 Rīga Rīgas badmintona turnīrs A B Flex 9/9
43 26-27/10 Cēsis Cēsu novada meistarība 7.kārta Visi vecumi 3.kat B 16/9
43 27/10 Rīga Rīgas Jaunatnes badmintona turnīrs U9-19 A B Flex 9/9
             

 

 

 

Novembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

44 1/11 Viļņa Baltic Youth Team Championship U14/16/18 --- 13/7
44 2-3/11 Viļņa Baltic Youth Championships U14/16/18 Fix 13/7
44 2/11 ??? Latvijas senioru čempionāts 35+ - 65+ Fix 12/2
45 7/11 Jaunolaine Olaines vienspēļu vakars A B C 3,5 10/9
46 16/11 ElektrumOC "Zelta Volāns" A/B/C U9-19 Flex 29/7
46 16/11 Skontohalle LGHF multipasākums "Sarauj 2019"  U9-19  Flex 15/7 
47 21/11 Jaunolaine Olaines dubultspēļu vakars A B C 3,5 10/9
47 23/11 Rīga LBF tiesnešu seminārs LBF tiesneši   18/9
47 23-24/11 Lasnamäe EST Noorte GP Tallinn U11-19 Flex 15/7
48  30/11-1/12 Vilnius LTU RSL Open Youth International U14 Flex 15/7 
48 30/11-1/12 ??? Latvijas čempionāts U11 & U19 U11 & U19 Fix 13/10
             

 

 

 

Decembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

49 5/12 Jaunolaine Olaines vienspēļu vakars A B C 3,5 10/9
49 5-8/12 Tartu Estonia Junior International U11-19  BWF 13/10
50 14/12 Talsi Talsu kauss 2.posms Visi vecumi Flex 27/7
51 19/11 Jaunolaine Olaines dubultspēļu vakars A B C 3,5 10/9
51 21/12 ??? Evelatus Latvijas kauss noslēgums U11-19 Fix 31/12
51 21/12 Rīga Rīgas badmintona turnīrs A B Flex 9/9
51 22/12 Rīga Rīgas Jaunatnes badmintona turnīrs U9-19 A B Flex 9/9
52 28-29/12 Sigulda Yonex Sigulda Open & A B C   13/10
      & Yonex XI LABL 3.posms      

(*) Ar vienu zvaigznīti atzīmēti turnīri, kuriem ir mainīti sākotnēji izsludinātie datumi vai norises vieta.

Ar sarkano krāsu iekrāsoti Latvijas nozīmīgākie badmintona turnīri, tai skaitā valsts čempionāti un Olimpiādes
Ar pelēko krāsu iekrāsoti ārzemju badmintona turnīri, kurus apzināta Latvijas spēlētāju iespējamā līdzdalība.
Ar zaļo krāsu iekrāsoti ieraksti, kas aktuāli badmitona dzīvē, bet nav badmintona turnīri, tai skaitā semināri, Valdes sēdes, kopsapuces, nometnes u.c. 

Flex (Flexible) nozīmē, ka reitinga koeficients tiks noteikts atbilstoši dalībnieku sastāvam (skaits, meistarības grupas, ārzemju dalībnieki u.c.) skaitam, saskaņā ar Latvijas badmintona reitinga Nolikumu.
Fix (Fixed) nozīmē, ka reitinga koeficients tiek nofiksēts neatkartīgi no dalībnieku sastāva. Ja aiz Fix ir cipars, tad tas norāda, kādam dalībnieku skaitam atbilstoši turnīra koeficients tiek nofiksēts. Cipars ir aktuāls turnīriem, kuriem ir dažādas vecuma grupas - jauniešiem un senioriem.

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv