Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sacensību kalendārs 2014.gadam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Janvāris 2014

 

 

           

 

Nedēļa

Datums

Nosaukums

Pilsēta

Koef.

 

 

 

 

 

 

 

1

 4.-5.jan

5 LABL 3.kārta

 

 

 

2

11.-12.jan

 

Sigulda

 

 

3

18.-19.jan

Kurzemes pieaugušo čempionāts 

Talsi

 

 

4

25.-26.jan

Babolat Riga OPEN 2013

Rīga

6

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

Februāris

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedēļa

Datums

Nosaukums

Pilsēta

Koef.

 

 

 

 

 

 

 

5

 1.-2.feb

2014.gada Latvijas Čempionāts pieaugušajiem

Rīga

10

 

6

 8.-9.feb

5 LABL 4.kārta

Sigulda

 

 

7

15.-16.feb

Jauniešu sacensības 5 vecuma grupās + pieaugušie

Talsi

 

 

8

22.-23.feb

BK Valmiera atklātais čempionāts dubultspēlēs

Valmiera

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

Marts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedēļa

Datums

Nosaukums

Pilsēta

Koef.

 

 

 

 

 

 

 

9

1.-2.mar

 

 

 

 

10

8.-9.mar

5 LABL 5.kārta

Sigulda

 

 

11

15.-16.mar

 

 

 

 

12

22.-23. mar

 

 

 

 

13

29.-30. mar

RSP Babolat atklātais čempionāts-3

Rīga

2

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aprīlis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedēļa

Datums

Nosaukums

Pilsēta

Koef.

 

 

 

 

 

 

 

14

  5.-6. apr

2015. gada Latvijas čempionāta 1. posms - plānots

Rīga

6

 

15

12.-13. apr

5 LABL 6.kārta

Inčukalns

 

 

16

19.-20. apr

Talsu novada pieaugušo čempionāts

Talsi

 

 

17

26.-27. apr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

Maijs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedēļa

Datums

Nosaukums

Pilsēta

Koef.

 

 

 

 

 

 

 

18

  1.-4. mai

Yonex Riga International 2014 (BWF/BEC circuit)

Rīga

 

 

19

10.-11. mai

RSP Babolat atklātais čempionāts-4

Rīga

2

 

 

10.-11. mai

Talsu novada jauniešu meistarsacīkstes 5 vecuma grupās

Talsi

 

 

20

17.-18. mai

Siguldas 20 atklātais čempionāts jauniešiem

Sigulda

 

 

21

24.-25. mai

2015. gada Latvijas čempionāta 2. posms - plānots

 

 

 

22

31. mai-1. jun.

2015. gada Latvijas čempionāta 2. posms - plānots

  6
  22

31. mai

Baltija senioru čempionāts
Tartu  
   

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jūnijs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedēļa

Datums

Nosaukums

Pilsēta

Koef.

 

 

 

 

 

 

 

23

  7.-8.jun

Yonex Lithuanian Open 2014

Viļņa

 

 

24

14.jun

Valmierai "731" - dubultspēļu turnīrs

Valmiera

 

 

25

21.-22.jun

 

 

 

 

26

28.-29.jun

 

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jūlijs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedēļa

Datums

Nosaukums

Pilsēta

Koef.

 

 

 

 

 

 

 

27

5.-6.jul

 

 

 

 

28

12.-13.jul

 

 

 

 

29

19.-20.jul

 

 

 

 

30

26.-27.jul

 Valkas dubultspēles

 Valka

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Augusts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedēļa

Datums

Nosaukums

Pilsēta

Koef.

 

 

 

 

 

 

 

31

  2.-3.aug

 

 

 

 

32

 9.-10.aug

 

 

 

 

33

16.-17.aug

 

 

 

 

34

23.-24.aug

 

 

 

 

35

30.-31.aug

 

 

 

           
           

 

 

 

Septembris

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedēļa

Datums

Nosaukums

Pilsēta

Koef.

 

 

 

 

 

 

 

36

  6. sep

Paaudžu stafete Valmiera

 

 

36

6.sep

Talsu badmintona 15.gadu jubilejas sac. jauniešiem un pieaugušiem

Talsi

 

 

37

13.sep

 Latvijas Reitinga sacensības jauniešiem

 Sigulda

 

 

38

20.-21.sep

 RBS Babolat 1.k. (MS, WS, XD)

 Rīga

 

 

39

27.-28. sep

2015. gada Latvijas čempionāta 3. posms - plānots

 Valmiera 6
           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oktobris

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedēļa

Datums

Nosaukums

Pilsēta

Koef.

 

 

 

 

 

 

 

40

  4.-5.okt

 J.Broka un R.Kalniņa piemiņas sac.jauniešiem un pieaugušiem

Talsi

 

 

41

11.okt

2014.gada Latvijas Veterānu Čempionāts

 Valmiera

 

 

42

18.-19.okt

 Sigulda Open

 Sigulda

 

 

43

25.-26.okt

LASS sacensibas

Salaspils

 

 

43

25.-26.okt

 LABL 1.posms

 Inčukalns

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novembris

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedēļa

Datums

Nosaukums

Pilsēta

Koef.

 

 

 

 

 

 

 

44

  1.-2.nov

 

 

 

  45 8-9.nov RBS Babolat 2.kārta (WS, MS, WD, MD) Riga  
 

45

8-9.nov

Baložu VSSK-LIPS atklātais čempionāts

Baloži

 

 

46

 15.-16. nov

 D.Peimaņa piemiņas sacensības - jauniešiem un pieaugušajiem

 Talsi

 

 

47

 22.-23. nov

LABL 2

Sigulda

 

 

48

 29.-30. nov

2015. gada Latvijas čempionāta 4. posms

Jelgava 6
  48  30.nov  2014.gada Latvijas Jaunatnes Čempionāts  Sigulda   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Decembris

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedēļa

Datums

Nosaukums

Pilsēta

Koef.

 

 

 

 

 

 

 

50

 13. dec

Valmieras Ziemassvētku balvas dubultspēlēs

Valmiera

 

 

50

 14.dec

2014.gada Latvijas klubu komandu Čempionāts

Sigulda

 

 

51

 20.dec

2014.gada Latvijas Jaunatnes Čempionāts

Sigulda

 

 

52

 28.dec

 "Talsu sportiskie Ziemassvētki" jauniešiem un pieaugušajiem

 Talsi

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv