Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
2020

NB!
Saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, līdz 2020. gada 14. aprīlim ir atcelti visi iepriekš izziņotie Latvijas badmintona reitinga turnīri. 
Arī Pasaules Badmintona federācija līdz 2020.gada 12.aprīlim ir atcēlusi visus Pasaules reitinga badmintona turnīrus.

Badmintona notikumu kalendārs 2020.gadam 

 

                 

                   

Janvāris

                   

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki 

Koef.

Publ. 

01 4/1 Penkule Jaungada pāru kauss (MD, WD, XD) Rezultāti Flex 15/10
01 4/1 Cēsis Cēsu novada meistarība 1.kārta Rezultāti 3,5 31/10
02 8/1 Rīga LBF Valdes sēde     27/12
02 9-12/1 Tallinn EST Yonex Estonian International  Rezultāti BWF3 15/7
03 16-19/1

Przemyśl POL

PZU Victor Polish Junior Rezultāti BWFJ 16/12
03 17/1

Emburga

Salgales dubultspēļu turnīrs C -1 12/1
03 18/1

???

Latvijas badmintona Gada balva Ikviens --- 15/7
03 18/1 Talsi Talsu kauss 3.posms Rezultāti Flex 27/7
04 23-26/1 Reykjavík ICE RSL Iceland International 2020 Rezultāti BWF3 16/12
04 23/1 Jaunolaine Olaines vienspēļu vakars Rezultāti 3 (-1) 21/1
04 25-26/1 Inčukalns * Yonex XI LABL 4.posms Rezultāti FIx 15/7
04 26/1 Sigulda Yonex XI LABL 4.posms jauniešiem Rezultāti Fix 15/7 
   

 

       

 

 

 

Februāris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

05 1-2/2 Ķekava Latvijas čempionāts badmintonā Rezultāti 10 15/7
06 5/2 Rīga LBF Valdes sēde     27/12
06 8/2 Jelgava

Megogo seniortūre: Ledusskulptūru kauss

Rezultāti

Fix 15/7
07 13/2 Penkule Penkules dubultspēļu 3.kārta Rezultāti Flex 27/1
07 15-16/2 Olaine Olaines turnīrs "Dzērvenīte 2020" Rezultati Flex 14/1
07 15/2 Cēsis Cēsu novada meistarība 2.kārta Rezultāti 3,5 6/1
07 11-16/2 Liévin FRA European M & W Team Championships LAT izlase BWF1 15/7
07 14-16/2 Liévin FRA

European U15 Championships

U15

BEC17

15/7
08 20/2 Jaunolaine Olaines vienspēļu vakars Rezultāti 3 (-1) 21/1
08 22/2 Rīga Rīgas badmintona turnīrs Rezultāti  Flex 20/1
08 22/2 Uzvara Bauskas novada pagastu sporta spēles Novada iedz. - 3/2
08 22/2 Paņevežis LTU Lietuvas kauss jauniešiem U15 & U19 Flex 7/1
08 23/2 Jaunolaine Latvijas ģimeņu turnīrs Rezultāti -2 11/2
09 26/2 Jelgava LLU Universiāde badmintonā LLU studenti 1 3/2
09 29/2 Jelgava Latvijas XXX Universiāde badmintonā Rezultāti 6 15/7
09  29/2 Paņevežis LTU Panevezys City Open Visi vecumu Flex  7/1
             

 

 

 

Marts

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

10 4/3 Rīga LBF Valdes sēde     30/12
10 5/3 Jaunolaine Olaines dubultspēļu vakars Rezultāti 3 (-1) 17/1
10 7/3 Cēsis Cēsu pavasaris Rezultāti Flex 31/10
10 7/3 Talsi Talsu kauss 4.posms Rezultāti Flex 27/7
10 8/3 Ozolnieki ALOJAS Latvijas sieviešu komandu kauss Rezultāti Flex 25/1
11 11/3 Prienai LTU Lietuvas ģimeņu turnīrs Ģimenes Flex 7/11
11 12/3 Penkule Penkules dubultspēļu 4.kārta Rezultāti Flex 27/1
11 14/3 Liepāja Liepāja Junior Open 2020 U11-19 Flex 09/2
11 14/3 Emburga

Ozolnieku novada pāru turnīrs

C MD/WD/XD -1  6/3 
11 14-15/3 Inčukalns Yonex XI LABL 5.posms A B C Fix  15/7
12 19/3 Jaunolaine Olaines vienspēļu vakars B C 3 (-1) 21/1
12 21/3 Jaunolaine CERESIT vīriešu komandu kauss Rezultāti Flex 27/1
13 27/3 Rīga LBF Biedru ikgadējā sapiulce     8/1
13 28/3 Valka Valkas novada atklātais čempionāts Visi vecumi Flex 12/2
             

 

 

 

Aprīlis

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

14 2/4 Jaunolaine Olaines dubultspēļu vakars MD/WD/XD 3 (-1) 21/1
14 4/4 Salaspils Megogo seniortūre: Salaspils kauss 35+ & 45+ Fix 30/12
14 8-11/4 Wateringen NDL ADIDAS Dutch International 2020 Rezultāti BWF3 10/3 
16 16/4 Jaunolaine Olaines vienspēļu vakars B C 3 (-1) 21/1
16

18/4 *

Rīga Rīgas badmintona turnīrs A MS/WS/XD Flex 20/3 *
16 18-19/4 Sigulda Yonex XI LABL 6.posms A B C Fix 15/7
16 19/4 * Rīga Rīgas jaunatnes badmintona turnīrs U11,15,17B Flex 20/3 *
17 20/4 Preiļi Preiļu novada atklātais skolu čempionāts Psk Vsk Flex 10/1
17 21-26/4 Kijeva, UKR European Championships BWF BWF1 15/7
17 23/4 Salaspils

Latvijas skolu komandu čempionāts

U15/17/19  4,5 15/7
17 25/4 Valmiera

Latvijas klubu komandu kauss

komandas Fix 12/1
17 26/4 Rīga

Rīgas jaunatnes badmintona turnīrs

U11,15,17B Flex 30/1
             

 

 

 

Maijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

18

2/5 *  Rīga "Zelta Volāns" ABC U11-17 Flex 20/3 *

18

3/5 * Rīga Bērnu U9 turnīrs "Asaras pa gaisu" U9 Flex 20/3 *

19

6/5 Rīga LBF Valdes sēde     30/12

19

7/5 Jaunolaine Olaines dubultspēļu vakars MD/WD/XD 3 (-1) 21/1

19

9-10/5 ??? Latvijas čempionāts jauniešiem U11 & U17 Fix 15/7

20

16/5 Talsi Kurzemes kauss  Visi vecumi Flex 27/1

20

16/5 Cēsis Cēsu novada meistarība 3.kārta Visi vecumi 3,5 15/3

21

21/5 Jaunolaine Olaines vienspēļu vakars B C 3 (-1) 21/1

21

23/5 Tallinn EST  Baltijas senioru čempionāts 35+ ... Fix 3/1

22

28-31/5

Jelgava

Yonex Latvia International

BWF FS

BWF3

21/8
             

 

 

 

Jūnijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

23 3/6 Rīga LBF Valdes sēde     30/12
23 4-7/6 Paņevezis LTU RSL Lithuania International BWF FS BWF3 21/8
24 13/6 Cēsis Cēsu novada meistarība 4.kārta Visi vecumi 3,5 15/3
25 20/6           
26 23-27/6 Bialystok POL European Club Championships     21/09
             

 

 

 

Jūlijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

27

1/7 Rīga LBF Valdes sēde     30/12

28

11/7 Liepāja Megogo seniortūre: Liepājas vasara 35+ & 45+ Fix 11/12

29

           

30

25/7-3/8 Tokyo JAP Tokyo 2020 Olympic Games BWF BWF1 15/7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Augusts

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

31

1-2/8 Valka Valkas dubultspēles MD / WD / XD A B C D Flex 15/07

32

5/08 Rīga LBF Valdes sēde     30/12

33

           

34

           

35

29/8 Cēsis Cēsu novada meistarība 5.kārta Visi vecumi 3,5 15/3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Septembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

36 2/9 Rīga LBF Valdes sēde     30/12
36 4-8/9 Klaipēda LTU RSL Lithuanian Junior BWF U10 BWFJ 25/11
37 10-13/9 Sigulda Yonex Latvia U17 International BEC U17 BEC17 31/10
37 12/9 Rubene Megogo seniortūre: Vidzemes kauss 35+ & 45+ Fix 12/12
38 19-20/9 Sigulda Yonex XII LABL 1.posms A B C Fix 12/12
39  26/9 Talsi  Talsu kauss 1.posms Visi vecumi Flex 27/1
40 28/10-5/11 Auckland NZE BWF World Junior Championship 2020 U19 BWF1 15/7
             

 

 

 

Oktobris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

40 2-4/10 Vilnius LTU RSP Lithuanian U17 International U17 BEC17 15/7
40 3/10
Cēsis 
Cēsis - Hanzas pilsēta Visi vecumi 3,5 31/10
41 3-11/10 Zadar HRV Eiropas senioru čempionāts 35+ --- 10/3
41 5-11/10
Auckland NZE
BWF World Junior Championship 2020  U19 BWF1 15/7
41 7/10 Rīga LBF Valdes sēde     30/12
41 10/10 Rīga Rīgas badmintona turnīrs A MS/WS/XD Flex 20/1
41 10-11/10 ???  Latvijas čempionāts U15 U15 4,5 15/3
42 17-18/10 Inčukalns Yonex XII LABL 2.posms A B C Fix 15/7
43 24/10 Talsi Talsu kauss 2.posms Visi vecumi Flex 27/1 
44  30/10-3/11 Gliwice POL European Junior Team Championships U19 BWF1 25/11 
44 31/10 Cēsis Cēsu novada meistarība 6.kārta Visi vecumi 3,5 16/3
             

 

 

 

Novembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

45 3-8/11 Gliwice POL European Junior Individual Championships  U19 BWF1 25/11
45 4/11 Rīga LBF Valdes sēde     30/12
45 7/11 ??? Latvijas senioru čempionāts  +35 6,0  15/7
46 14/11 Rīga Zelta Volāns A B C Flex 4/12
47 20-22/11 * Liepāja Baltijas komandu čempionāts badmintonā  U14/16/18 --- 10/1
47 20-22/11 * Liepāja Baltijas (individ.) čempionāts badmintonā U14/16/18 5,0  10/1
48 28-29/11 ??? Latvijas čempionāts junioriem U13 & U19 Fix 15/7
             

 

 

 

Decembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

49 2/12 Rīga LBF Valdes sēde     30/12
49 4-6/12 Tartu EST Yonex Estonian U17 International U17 BEC17 15/7
49 4-6/12 Tartu EST Estonian Youth International U11-15 Flex 15/7
49 4-6/12 ??? European Mixed Team Championships LAT izlase BWF1 15/7
50  12/12 Talsi  Talsu kauss 3.posms Visi vecumi Flex 27/1
51 19/12 Rīga Rīgas badmintona turnīrs A MS/WS/XD Flex 20/1
52 26-27/12 Sigulda Yonex Sigulda Open (LABL 3.posms) A B C Fix 15/7
53 30/12 Jelgava Vecgada badmintona turnīrs Jelgavā B Flex 15/7
             

(*) Ar vienu zvaigznīti atzīmēti turnīri, kuriem ir mainīti sākotnēji izsludinātie datumi vai norises vieta.

Ar sarkano krāsu iekrāsoti Latvijas nozīmīgākie badmintona turnīri, tai skaitā valsts čempionāti un Olimpiādes
Ar pelēko krāsu iekrāsoti ārzemju badmintona turnīri, kurus apzināta Latvijas spēlētāju iespējamā līdzdalība.
Ar zaļo krāsu iekrāsoti ieraksti, kas aktuāli badmitona dzīvē, bet nav badmintona turnīri, tai skaitā semināri, Valdes sēdes, kopsapuces, nometnes u.c. 

Flex (Flexible) nozīmē, ka reitinga koeficients tiks noteikts atbilstoši dalībnieku sastāvam (skaits, meistarības grupas, ārzemju dalībnieki u.c.) skaitam, saskaņā ar Latvijas badmintona reitinga Nolikumu.
Fix (Fixed) nozīmē, ka reitinga koeficients tiek nofiksēts neatkartīgi no dalībnieku sastāva. Ja aiz Fix ir cipars, tad tas norāda, kādam dalībnieku skaitam atbilstoši turnīra koeficients tiek nofiksēts. Cipars ir aktuāls turnīriem, kuriem ir dažādas vecuma grupas - jauniešiem un senioriem.

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv