Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
2020

  Badmintona notikumu kalendārs 2020.gadam 

 

                 

                   

Janvāris

                   

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki 

Koef.

Publ. 

01            
02 9-12/1 Tallinn EST Yonex Estonian International  BWF IS BWF 15/7
03 18/1

???

Latvijas badmintona Gada balva Ikviens --- 15/7
03 18/1 Talsi Talsu kauss Visi vecumi  Flex 27/7
04 25-26/1 Sigulda Yonex XI LABL 4.posms A B C FIx 15/7
   

 

       

 

 

 

Februāris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

05 1-2/2 ??? Latvijas čempionāts badmintonā  A 10  15/7
06 8/2 Jelgava Ledusskulptūru kauss senioriem +35 Flex  15/7
07 11-16/2 Liévin FRA European M & W Team Championships LAT izlase BWF  15/7
07 16-16/2 Liévin FRA

European U15 Championships

U15 BEC17  15/7
08            
09 29/2 Jelgava Latvijas XXX Universiāde badmintonā LASS 6  15/7
             

 

 

 

Marts

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

10 07/3 Talsi Talsu kauss Visi vecumi Flex  27/7
11 14-22/3 Latvija Pavasara brīvdienas skolēniem      15/7
11 14-15/3 Inčukalns Yonex XI LABL 5.posms A B C Fix   15/7
12            
13 27-29/3 Sigulda Yonex Latvia U17 International U17 BEC17  15/7
13 28-29/3 Sigulda Sigulda Youth International U11-15 Flex  15/7
             

 

 

 

Aprīlis

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

14 2/4 Salaspils ??? Latvijas skolu komandu čempionāts U15/17/19  4,5 15/7
14            
15 10-13/4 Latvija Lieldienas     15/7
16 18-19/4 Sigulda Yonex XI LABL 6.posms A B C Fix 15/7
17 21-26/4 ??? European Championships BWF BWF 15/7
17 25/4 Talsi Talsu kauss Visi vecumi Flex 27/7
             

 

 

 

Maijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

18

           

19

9-10/5 ??? Latvijas čempionāts jauniešiem ??? Fix  15/7

20

           

21

           

22

 

 

 

 

 

 
             

 

 

 

Jūnijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

23            
24            
25            
26            
             

 

 

 

Jūlijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

27

           

28

           

29

           

30

25/7-3/8 Tokyo JAP Tokyo 2020 Olympic Games BWF BWF 15/7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Augusts

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

31

1-2/8 Valka Valkas dubultspēles MD / WD / XD A B C D Flex 15/07

32

           

33

           

34

           

35

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Septembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

36            
37 12-13/9 Sigulda Yonex XII LABL 1.posms A B C Fix 15/7
38            
39             
             

 

 

 

Oktobris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

40 2-4/10 Vilnius LTU RSP Lithuanian U17 International U17 BEC17 15/7
41 5-11/10
Auckland NZE
BWF World Junior Championship 2020  U18 BWF 15/7
42 17-18/10 Inčukalns Yonex XII LABL 2.posms A B C Fix 15/7
43            
44             
             

 

 

 

Novembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

45 6/11 Latvija ??? Baltijas komandu čempionāts badmintonā  U14/16/18 --- 15/7
45 7-8/11 Latvija ??? Baltijas (individ.) čempionāts badmintonā U14/16/18 5,0  15/7
45 7/11 ??? Latvijas senioru čempionāts  +35 6,0  15/7
46             
47            
48 28-29/11 ??? Latvijas čempionāts junioriem U19 & ??? 6,0 15/7
             

 

 

 

Decembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

49 4-6/12 Tartu EST Yonex Estonian Junior International U19 BWF 15/7
49 4-6/12 Tartu EST Yonex Estonian U17 International U17 BEC17 15/7
49 4-6/12 Tartu EST Estonian Youth International U11-15 Flex 15/7
49 4-6/12 ??? European Mixed Team Championships LAT izlase BWF 15/7
50             
51            
52 26-27/12 Sigulda Yonex Sigulda Open (LABL 3.posms) A B C Fix 15/7
53 30/12 Jelgava Vecgada badmintona turnīrs Jelgavā B Flex 15/7
             

(*) Ar vienu zvaigznīti atzīmēti turnīri, kuriem ir mainīti sākotnēji izsludinātie datumi vai norises vieta.

Ar sarkano krāsu iekrāsoti Latvijas nozīmīgākie badmintona turnīri, tai skaitā valsts čempionāti un Olimpiādes
Ar pelēko krāsu iekrāsoti ārzemju badmintona turnīri, kurus apzināta Latvijas spēlētāju iespējamā līdzdalība.
Ar zaļo krāsu iekrāsoti ieraksti, kas aktuāli badmitona dzīvē, bet nav badmintona turnīri, tai skaitā semināri, Valdes sēdes, kopsapuces, nometnes u.c. 

Flex (Flexible) nozīmē, ka reitinga koeficients tiks noteikts atbilstoši dalībnieku sastāvam (skaits, meistarības grupas, ārzemju dalībnieki u.c.) skaitam, saskaņā ar Latvijas badmintona reitinga Nolikumu.
Fix (Fixed) nozīmē, ka reitinga koeficients tiek nofiksēts neatkartīgi no dalībnieku sastāva. Ja aiz Fix ir cipars, tad tas norāda, kādam dalībnieku skaitam atbilstoši turnīra koeficients tiek nofiksēts. Cipars ir aktuāls turnīriem, kuriem ir dažādas vecuma grupas - jauniešiem un senioriem.

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv